Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Vaník Vladimír
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Post
Rok narození
1965 (58 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
56
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
05/05/2024
DHK Baník Most B
0:0
HC Háje
10/03/2024
HC Hvězda Cheb
32:24
HK Spartak Ústí n.L.
28/01/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
35:14
DHK Baník Most B
30/11/2023
DHC Slavia Praha B
33:35
HC Háje
12/11/2023
HC Hvězda Cheb
38:19
TJ Loko České Budějovice
22/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
38:20
HBC JVP Strakonice 1921
01/10/2023
Sokol Vršovice A
36:22
Házená Mělník
09/09/2023
DHC Plzeň B
46:15
DHK Pardubice
Starty - Český pohár žen
30/08/2023
HC Plzeň
15:40
Sokol Vršovice
26/08/2023
HC Plzeň
35:26
HC Hvězda Cheb
Starty - 2. liga muži SZČ
14/04/2024
Sokol Vršovice B
28:26
TJ ELP Jablonec n.N.
07/04/2024
HK Baník Most
20:32
TJ Náchod
26/11/2023
HK Baník Most
30:21
TJ Sokol Bělá p. B.
Starty - 2. liga ženy - Čechy
04/05/2024
HC Plzeň
0:0
HC Háje A
17/03/2024
DHC Slavia Praha B
39:26
Sokol Písek B
30/11/2023
DHC Slavia Praha B
31:16
HC Háje A
22/10/2023
HC Plzeň
25:20
TJ Astra
Starty - 1. liga ženy
05/05/2024
DHK Baník Most B
0:0
1. SC Bohumín 98
28/04/2024
LIONS Hostivice
35:19
SHK Kunovice
24/03/2024
Jiskra Havl.Brod
18:26
1. SC Bohumín 98
10/03/2024
HC Hvězda Cheb
21:28
Tatran Bohunice
21/01/2024
LIONS Hostivice
22:32
HC Hvězda Cheb
12/11/2023
HC Hvězda Cheb
31:36
Házená Jindřichův Hradec
01/10/2023
Sokol Vršovice A
34:28
SHK Kunovice
16/09/2023
Házená Jindřichův Hradec
31:31
LIONS Hostivice
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
11/02/2024
TJ JM Chodov
31:10
TJ ELP Jablonec n.N.
08/10/2023
TJ JM Chodov
47:17
HC Kolín
24/09/2023
TJ JM Chodov
40:29
TJ Náchod
Starty - 1. liga mladší dorostenci
07/04/2024
HK Baník Most
25:39
Jihočeši
26/11/2023
HK Baník Most
27:31
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 2. liga muži JVČ
20/04/2024
TJ Sokol Úvaly
25:32
TJ Loko České Budějovice
24/03/2024
Jiskra Havl.Brod
33:27
TJ Dolní Cerekev
Starty - 1. liga starší dorostenci
03/03/2024
TJ Dukla Praha
37:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
28/10/2023
TJ Dukla Praha
26:18
HC Zubří
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
28/04/2024
LIONS Hostivice
23:29
Lokomotiva Vršovice
27/04/2024
I.HK Dvůr Králové
21:26
Jihočeši
20/04/2024
TJ Sokol Úvaly
31:16
LIONS Hostivice
14/04/2024
Sokol Vršovice
32:28
Lokomotiva Vršovice
19/11/2023
Házená Rokycany
30:25
TJ Dolní Cerekev
Starty - 1. liga muži
27/04/2024
I.HK Dvůr Králové
27:40
Handball club Zlín, z.s.
14/04/2024
Sokol Vršovice A
25:23
Tatran Litovel
03/03/2024
TJ Dukla Praha
27:31
Sokol Šťáhlavy
11/02/2024
TJ JM Chodov A
29:23
Tatran Litovel
03/12/2023
Sokol Šťáhlavy
25:26
O2xyworld HBC Jičín "B"
28/10/2023
TJ Dukla Praha
34:29
Tatran Litovel
08/10/2023
TJ JM Chodov A
26:22
Sokol Vršovice A
24/09/2023
TJ JM Chodov A
26:29
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 1.liga starší dorostenky
04/02/2024
Házená Kynžvart
35:23
1. SC Bohumín 98
01/10/2023
Sokol Vršovice
15:28
SHK Kunovice
16/09/2023
Házená Jindřichův Hradec
33:29
Handball club Zlín, z.s.
09/09/2023
DHC Plzeň
26:34
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
20/04/2024
TJ Sokol Úvaly
22:28
LIONS Hostivice
12/12/2023
Házená Rokycany
33:29
TJ Sokol Úvaly
Starty - Přebor Prahy mužů
24/09/2023
TJ JM Chodov C
18:26
SK Praha 4
Starty - 1. liga mladší dorostenky
17/03/2024
DHC Slavia Praha A
32:25
Sokol Písek
16/09/2023
Házená Jindřichův Hradec
21:23
Handball club Zlín, z.s.
09/09/2023
DHC Plzeň
31:22
Handball club Zlín, z.s.
Starty - Plzeňská liga mužů
01/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
37:25
Bohemia Sekt St.Plzenec
26/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
34:31
Házená Rokycany