Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Jeřábek Miroslav
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Post
Rok narození
1946 (77 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
138
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Přebor Prahy mužů
17/06/2024
HC Všenory
0:0
TJ JM Chodov C
12/06/2024
HC Všenory
0:0
SK Praha 4
10/06/2024
HC Všenory
0:0
Lokomotiva Vršovice B
29/05/2024
HC Všenory
0:0
AC Sparta Praha Handball
22/05/2024
HC Všenory
0:0
TJ Kobylisy
16/05/2024
TJ JM Chodov C
28:21
HC Čambavamba
15/05/2024
HC Všenory
25:24
SK Slavia Praha B
29/04/2024
HC Všenory
20:23
HC Čambavamba
24/10/2023
AC Sparta Praha Handball
30:29
SK Praha 4
04/09/2023
SK Slavia Praha B
28:27
AC Sparta Praha Handball
Starty - Přebor Prahy starších žákyň
24/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
19:16
TJ Sokol Kobylisy II.
24/02/2024
HC Háje
10:30
DHC Slavia Praha A
24/02/2024
DHK Baník Most
16:8
HK Spartak Ústí n.L.
24/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
9:14
HC Háje
24/02/2024
DHC Slavia Praha A
22:8
DHK Baník Most
24/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
15:19
HC Háje
24/02/2024
DHK Baník Most
22:18
TJ Sokol Kobylisy II.
24/02/2024
DHC Slavia Praha A
29:10
HK Spartak Ústí n.L.
24/02/2024
HC Háje
10:14
DHK Baník Most
24/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
6:21
DHC Slavia Praha A
21/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
10:14
TJ Sokol Kobylisy II.
21/10/2023
DHK Baník Most
12:15
TJ Turnov
21/10/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
14:9
DHK Baník Most
21/10/2023
TJ Turnov
16:6
HK Spartak Ústí n.L.
21/10/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
8:12
TJ Turnov
21/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
6:11
DHK Baník Most
Starty - Přebor Prahy mladších žákyň
19/05/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
8:16
DHC Slavia Praha A
19/05/2024
HC Háje
15:13
TJ Astra XI
19/05/2024
TJ Astra XII
12:20
DHC Slavia Praha B
19/05/2024
HC Háje
15:18
TJ Sokol Kobylisy II.
19/05/2024
DHC Slavia Praha A
18:8
TJ Astra XII
19/05/2024
TJ Astra XI
12:13
DHC Slavia Praha B
19/05/2024
TJ Astra XII
12:18
HC Háje
19/05/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
9:15
TJ Astra XI
19/05/2024
DHC Slavia Praha B
10:16
DHC Slavia Praha A
19/05/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
21:9
TJ Astra XII
19/05/2024
HC Háje
15:10
DHC Slavia Praha B
19/05/2024
TJ Astra XI
7:19
DHC Slavia Praha A
02/03/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
14:1
TJ Astra XII
02/03/2024
HC Háje
4:22
DHC Slavia Praha A
02/03/2024
DHC Slavia Praha B
11:11
TJ Sokol Kobylisy II.
02/03/2024
TJ Astra XI
6:22
DHC Slavia Praha A
02/03/2024
HC Háje
11:15
DHC Slavia Praha B
02/03/2024
DHC Slavia Praha A
26:1
TJ Astra XII
02/03/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
8:13
HC Háje
02/03/2024
TJ Astra XI
20:1
TJ Astra XII
16/12/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
21:5
DHC Slavia Praha B
16/12/2023
HK Spartak Ústí n.L.
25:6
TJ Astra XII
16/12/2023
TJ Astra XI
12:19
TJ Sokol Kobylisy II.
16/12/2023
DHC Slavia Praha A
22:0
TJ Astra XII
16/12/2023
HK Spartak Ústí n.L.
19:11
TJ Astra XI
16/12/2023
TJ Astra XII
3:12
DHC Slavia Praha B
16/12/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
19:18
HK Spartak Ústí n.L.
16/12/2023
DHC Slavia Praha A
22:2
DHC Slavia Praha B
Starty - Přebor Prahy starších žáků
06/04/2024
Sokol Šťáhlavy
26:13
Lokomotiva Vršovice
06/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
26:12
TJ JM Chodov
06/04/2024
Lokomotiva Vršovice
11:37
Talent Škoda JS Plzeň
06/04/2024
Sokol Šťáhlavy
18:13
TJ JM Chodov
06/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
27:20
Sokol Šťáhlavy
06/04/2024
Lokomotiva Vršovice
16:17
TJ JM Chodov
11/11/2023
TJ Dukla Praha A
33:2
TJ Kobylisy
11/11/2023
Sokol Šťáhlavy
19:16
Sokol Vršovice
11/11/2023
TJ Kobylisy
8:18
Sokol Šťáhlavy
11/11/2023
TJ Dukla Praha A
31:12
Sokol Vršovice
11/11/2023
Sokol Šťáhlavy
11:28
TJ Dukla Praha A
11/11/2023
TJ Kobylisy
8:22
Sokol Vršovice
Starty - Přebor Prahy mladších žáků
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly
17:28
TJ Dukla Praha
28/04/2024
Sokol Vršovice A
17:20
Lokomotiva Vršovice A
28/04/2024
TJ Kobylisy A
24:24
TJ Sokol Úvaly
28/04/2024
TJ Dukla Praha
20:17
Sokol Vršovice A
28/04/2024
Lokomotiva Vršovice A
24:12
TJ Kobylisy A
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly
25:24
Sokol Vršovice A
28/04/2024
TJ Kobylisy A
17:13
TJ Dukla Praha
28/04/2024
Lokomotiva Vršovice A
24:17
TJ Sokol Úvaly
28/04/2024
Sokol Vršovice A
18:14
TJ Kobylisy A
28/04/2024
TJ Dukla Praha
17:19
Lokomotiva Vršovice A
13/04/2024
TJ Kobylisy B
7:26
TJ Sokol Úvaly
13/04/2024
TJ Kobylisy A
20:25
TJ Dukla Praha
13/04/2024
TJ Sokol Úvaly
22:27
TJ Kobylisy A
13/04/2024
TJ Dukla Praha
28:3
TJ Kobylisy B
13/04/2024
TJ Sokol Úvaly
21:20
TJ Dukla Praha
13/04/2024
TJ Kobylisy B
7:25
TJ Kobylisy A
03/12/2023
TJ JM Chodov
13:22
TJ Sokol Úvaly
03/12/2023
Lokomotiva Vršovice A
19:8
TJ Kobylisy B
03/12/2023
TJ Dukla Praha
28:10
TJ JM Chodov
03/12/2023
TJ Kobylisy B
5:30
TJ Dukla Praha
03/12/2023
TJ JM Chodov
16:30
Lokomotiva Vršovice A
03/12/2023
TJ Kobylisy B
9:18
TJ JM Chodov
03/12/2023
Lokomotiva Vršovice A
15:20
TJ Dukla Praha
04/11/2023
TJ Kobylisy A
12:22
TJ Dukla Praha
04/11/2023
Sokol Vršovice B
17:19
Lokomotiva Vršovice A
04/11/2023
TJ Dukla Praha
24:4
Sokol Vršovice B
04/11/2023
Lokomotiva Vršovice A
21:20
TJ Kobylisy A
04/11/2023
TJ Dukla Praha
23:13
Lokomotiva Vršovice A
04/11/2023
TJ Kobylisy A
15:5
Sokol Vršovice B
07/10/2023
TJ JM Chodov
16:9
Lokomotiva Vršovice B
07/10/2023
TJ Dukla Praha
14:21
Sokol Vršovice A
07/10/2023
Lokomotiva Vršovice A
35:6
TJ JM Chodov
07/10/2023
Lokomotiva Vršovice B
5:22
TJ Dukla Praha
07/10/2023
Sokol Vršovice A
13:19
Lokomotiva Vršovice A
07/10/2023
TJ JM Chodov
5:19
TJ Dukla Praha
07/10/2023
Lokomotiva Vršovice A
24:2
Lokomotiva Vršovice B
07/10/2023
Sokol Vršovice A
35:10
TJ JM Chodov
07/10/2023
TJ Dukla Praha
15:16
Lokomotiva Vršovice A
07/10/2023
Lokomotiva Vršovice B
4:25
Sokol Vršovice A
23/09/2023
Sokol Vršovice B
14:19
Lokomotiva Vršovice A
23/09/2023
TJ Kobylisy B
4:20
Sokol Vršovice B
23/09/2023
Lokomotiva Vršovice A
4:18
TJ Kobylisy A
23/09/2023
Sokol Vršovice B
8:19
TJ Kobylisy A
23/09/2023
TJ Kobylisy B
2:31
Lokomotiva Vršovice A
23/09/2023
TJ Kobylisy A
28:5
TJ Kobylisy B
23/09/2023
Lokomotiva Vršovice A
23:10
Lokomotiva Vršovice B
Starty - Přebor Prahy žen
17/06/2024
TJ Radlice
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13/06/2024
TJ Astra
0:0
TJ Radlice
06/06/2024
SK Praha 4
0:0
Sokol Vršovice B
23/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
TJ Astra
20/05/2024
TJ Radlice
0:0
Sokol Vršovice B
09/05/2024
SK Praha 4
23:21
TJ Radlice
02/05/2024
TJ Astra
18:28
Tatran Střešovice S
19/04/2024
Tatran Střešovice S
24:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/04/2024
Tatran Střešovice S
30:19
SK Praha 4
08/03/2024
Tatran Střešovice S
34:31
HK Slavia VŠ Plzeň
19/01/2024
Tatran Střešovice S
29:20
HC Háje B
12/01/2024
Tatran Střešovice S
30:15
TJ Astra
15/12/2023
Tatran Střešovice A
36:27
Házená Mělník
09/11/2023
SK Praha 4
32:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
30/10/2023
TJ Astra
29:19
Házená Mělník
26/10/2023
SK Praha 4
30:35
HK Slavia VŠ Plzeň
23/10/2023
TJ Radlice
29:22
TJ Astra
16/10/2023
TJ Astra
24:12
HC Háje B
09/10/2023
TJ Radlice
24:25
Tatran Střešovice A
05/10/2023
SK Praha 4
20:27
TJ Astra
25/09/2023
TJ Radlice
32:17
Házená Mělník
08/09/2023
Tatran Střešovice S
34:27
TJ Radlice
Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žáci
22/10/2023
TJ Kobylisy
6:23
Lokomotiva Vršovice
22/10/2023
TJ JM Chodov
11:23
TJ Dukla Praha A
22/10/2023
TJ Kobylisy
6:34
TJ JM Chodov
22/10/2023
TJ Kobylisy
4:30
TJ Dukla Praha B
22/10/2023
TJ JM Chodov
18:15
Sokol Vršovice
22/10/2023
TJ Dukla Praha B
18:16
TJ JM Chodov
22/10/2023
TJ Dukla Praha B
12:20
TJ Dukla Praha A
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
20/04/2024
Sokol Vršovice B
26:19
Sokol Měnín
Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žákyně
28/09/2023
DHC Slavia Praha
26:8
TJ Astra
28/09/2023
HC Háje
10:10
DHC Slavia Praha
28/09/2023
TJ Astra
7:8
TJ Sokol Kobylisy II.
28/09/2023
DHC Slavia Praha
19:3
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - Středočeská společná regionální liga mužů
14/04/2024
TJ JM Chodov B
10:0
TJ Sokol Chrudim
10/03/2024
TJ JM Chodov B
32:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.