1. liga mladší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 13 11. 2021, 13:15, Hala SŠŘ, Frýdek - Místek

Pepino SKP Frýdek-Místek

27:36

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

Rozhodčí

Pelech Milan, Malina Josef

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Surovec Jan

Trenér

Martínek Jan

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Černý Marek

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Schaffner Vít

Další funkcionář (D)

Vomáčka Zdeněk

1. poločas

01:06
Škoda Daniel 0:1 7
Halas Sebastián 1:1
01:37
02:14
Schaffner Vojtěch 1:2
03:17
Štýbnar Miroslav 1:3
03:50
Jahoda Ondřej 1:4
Blecha Šimon 2:4
04:06
Halas Sebastián 3:4
05:07
05:30
Schaffner Vojtěch 3:5
05:43
Schaffner Vojtěch 3:6
Blecha Šimon 4:6
06:29
07:13
Jahoda Ondřej 4:7
Valo Filip 5:7
08:02
08:38
Vomáčka Tomáš 5:8
09:34
Vomáčka Tomáš 5:9
Škopek Adam 6:9
09:54
10:29
Najer Václav 6:10
10:48
Jahoda Ondřej
13:16
Vomáčka Tomáš 6:11
Halas Sebastián 7:11
13:16
Halas Sebastián 8:11
13:16
13:16
Najer Václav
Surovec Jan
13:16
Kresta Matěj 7
13:16
18:23
Černý Marek 8:12
Halas Sebastián 9:12
18:52
20:23
Jahoda Ondřej 9:13
21:33
Kratochvíl Matěj 9:14
22:55
Najer Václav 9:15
23:13
Schaffner Vojtěch 2"
26:41
Jahoda Ondřej 9:16
Valo Filip 10:16
27:03
27:40
Schaffner Vojtěch 10:17
Kresta Matěj 11:17
28:00
Halas Sebastián 7
29:36

2. poločas

Kresta Matěj 12:17
00:56
01:30
Jahoda Ondřej 12:18
Kresta Matěj 13:18
01:42
02:08
Vomáčka Tomáš 13:19
Konečný Tomáš 14:19
02:21
03:02
Kratochvíl Matěj 14:20
05:17
Kratochvíl Matěj 14:21
Halas Sebastián 15:21
05:26
06:01
Vomáčka Tomáš 15:22
06:15
Vomáčka Tomáš 15:23
Konečný Tomáš 16:23
06:35
06:42
Škoda Daniel 2"
07:19
Schaffner Vojtěch 16:24
Konečný Tomáš 17:24
07:34
08:00
Schaffner Vojtěch 17:25
Konečný Tomáš 2"
08:11
09:01
Schaffner Vojtěch 2"
Kresta Matěj 18:25
10:28
11:00
Kratochvíl Matěj 18:26
Halas Sebastián 19:26
11:41
12:18
Nakládal Patrik 19:27
Halas Sebastián 20:27
12:46
13:16
Nakládal Patrik 20:28
Valo Filip 21:28
13:56
Halas Sebastián 22:28
15:36
15:48
Černý Marek
16:23
Jahoda Ondřej 22:29
Kresta Matěj 23:29
16:30
16:42
Jahoda Ondřej 2"
18:04
Vomáčka Tomáš 23:30
Halas Sebastián 24:30
18:59
19:51
Jahoda Ondřej 24:31
Konečný Tomáš 2"
21:24
Srník Ondřej 2"
22:12
22:23
Škoda Daniel 24:32 7
Kresta Matěj 25:32
23:10
24:15
Kratochvíl Matěj 25:33
Halas Sebastián 26:33
24:42
26:00
Černý Marek
Konečný Tomáš 27:33
26:40
27:10
Jahoda Ondřej 27:34
28:29
Sladovník Daniel 27:35
29:51
Štýbnar Miroslav 27:36
29:51
Škoda Daniel