1. liga mladší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 23 10. 2021, 10:30, hala Kostelce na Hané

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

49:20

Sokol Telnice

Rozhodčí

Klossová Kristýna, Šimková Sylvie

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Flajsar Radek

Trenér

Šuba Marek

Další funkcionář (C)

Schaffner Vít

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Přikryl Ondřej

Trenér

Bím David

Další funkcionář (C)

Doležal Ondřej

1. poločas

Jahoda Ondřej 1:0
01:35
02:09
Hájek Jakub 1:1
Vomáčka Tomáš
02:17
Škoda Daniel 2:1
05:05
05:22
Řoutil Lubomír 2:2
06:32
Luskač Samuel 2:3
Kratochvíl Matěj 3:3
07:04
07:36
Luskač Samuel 3:4
Nakládal Patrik 4:4
09:53
Schaffner Vojtěch 5:4
10:59
Schaffner Vojtěch 6:4
11:26
Schaffner Vojtěch 2"
11:51
12:06
Luskač Samuel 6:5
Štýbnar Miroslav 7:5
12:29
Nakládal Patrik 8:5
12:55
Jahoda Ondřej 9:5
14:24
14:24
Bím David
Štýbnar Miroslav 10:5
15:08
15:36
Sklenář Radek 10:6
Kratochvíl Matěj 11:6
16:07
Kratochvíl Matěj 12:6
16:19
Štýbnar Miroslav 13:6
16:53
17:47
Jestřebecký Jakub 13:7
Jahoda Ondřej 14:7
18:04
19:07
Hájek Jakub
Kratochvíl Matěj 15:7
19:15
Kratochvíl Matěj 16:7
19:43
Jahoda Ondřej 17:7
20:29
23:22
Kubový Tomáš 17:8
Nakládal Patrik 18:8
23:50
Nakládal Patrik 19:8
24:17
25:13
Sklenář Radek 7
Jahoda Ondřej 20:8
25:45
Hampl Jiří 21:8
26:24
Nakládal Patrik 22:8
28:16
Jahoda Ondřej 23:8
28:37
29:17
Řoutil Lubomír 23:9 7
Škoda Daniel 24:9
29:47

2. poločas

Škoda Daniel 25:9
00:47
02:14
Řoutil Lubomír 25:10
Štýbnar Miroslav 26:10
02:42
Vomáčka Tomáš 27:10
03:06
Nakládal Patrik 28:10
03:35
05:22
Kubový Tomáš 28:11
Nakládal Patrik 29:11
05:49
06:26
Luskač Samuel 29:12
Škoda Daniel 30:12
07:35
08:16
Řezníček Jan 30:13
Vomáčka Tomáš 31:13
08:45
Nakládal Patrik 32:13
09:05
Nakládal Patrik 33:13
09:53
10:54
Luskač Samuel 33:14
Jahoda Ondřej 34:14
11:29
Nakládal Patrik 35:14
11:55
12:59
Luskač Samuel 35:15
Jahoda Ondřej 36:15
13:56
14:07
Luskač Samuel 36:16
Škoda Daniel 37:16
14:27
Škoda Daniel 38:16
15:02
Kratochvíl Matěj 39:16
16:25
16:41
Řezníček Jan 39:17
18:21
Sklenář Radek 39:18
Jahoda Ondřej 40:18
18:57
Kratochvíl Matěj 2"
22:07
22:10
Řezníček Jan 40:19 7
Musil Ondřej 41:19
22:46
Vomáčka Tomáš 42:19
23:32
Hampl Jiří 43:19
23:59
Hampl Jiří 44:19
24:42
Vomáčka Tomáš 45:19
25:59
Nakládal Patrik 46:19
26:51
Kratochvíl Matěj 47:19
27:35
Šuba Marek
28:28
Kratochvíl Matěj 48:19
28:33
29:02
Luskač Samuel 48:20
Kratochvíl Matěj 49:20
29:35