1. liga starší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Wed, 17 11. 2021, 14:30, Sportovní hala Polanka

SKH Polanka n.O.

38:28

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A

Rozhodčí

Blanár Pavel, Pavlíček Luboš

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Pešl Petr

Trenér

Bartošic Radek

Další funkcionář (C)

Trtík Rastislav

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Lakomý David

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Černý Marek

1. poločas

Košťálek Václav 1:0
00:56
Vlk Tomáš 2:0
01:28
Prorok Tomáš
02:46
Vlk Tomáš 3:0
03:37
Chobot Patrik 4:0
03:57
04:11
Flajsar Radek
04:36
Ján Sebastián 4:1
Prorok Tomáš 2"
05:13
Vlk Tomáš 5:1
05:48
06:09
Kotěšovský Adam 5:2
Chobot Patrik 6:2
07:15
07:47
Zedník Vilém 6:3
08:30
Ján Sebastián 6:4
Košťálek Václav 7:4
08:37
Chobot Patrik 8:4
09:19
Chobot Patrik 9:4
11:16
Siročák Šimon 10:4
12:09
13:48
Jahoda Ondřej
Vlk Tomáš 11:4 7
14:07
15:23
Lakomý Radim 11:5
15:45
Kožďál Jiří 11:6
Chobot Patrik 12:6
16:15
17:30
Kotěšovský Adam 12:7
Chobot Patrik 13:7
17:59
18:01
Kotěšovský Adam 2"
19:09
Ján Sebastián 13:8
Miroš Adam 14:8
19:37
Siročák Šimon 15:8
20:21
21:03
Kintr Šimon 15:9
21:53
Kratochvíl Matěj
Hýža Maxmilián 16:9
22:35
Vlk Tomáš 17:9
23:20
23:48
Vomáčka Tomáš 17:10
Chobot Patrik 18:10
24:12
25:18
Kintr Šimon 18:11
Hýža Maxmilián
25:24
Prorok Tomáš 19:11
26:19
27:04
Kotěšovský Adam 19:12
Hýža Maxmilián 20:12
27:25
27:39
Janota Michal 20:13
Hýža Maxmilián 21:13
28:16

2. poločas

Vlk Tomáš 22:13
00:48
00:55
Ján Sebastián 22:14
Chobot Patrik 23:14
01:09
Košťálek Václav 24:14
02:11
Chobot Patrik 25:14
04:06
Vlk Tomáš 2"
04:43
04:58
Milar Jan 25:15
Hýža Maxmilián 26:15
05:57
Siročák Šimon 27:15
05:58
05:58
Ján Sebastián 2"
05:58
Kotěšovský Adam 27:16
Švancer Štěpán 28:16
07:58
Prorok Tomáš 2"
08:59
09:25
Janota Michal 28:17
10:09
Lakomý Radim 28:18
Košťálek Václav 29:18
11:10
11:11
Kožďál Jiří 2"
Siročák Šimon 30:18
12:11
Miroš Adam 31:18
13:56
14:10
Flajsar Radek
14:31
Lakomý Radim 31:19
Vlk Tomáš 32:19
15:44
19:13
Lakomý Radim 32:20
20:21
Ján Sebastián 7
Kohut Dominik 2"
20:21
21:12
Lakomý Radim 32:21
21:59
Kratochvíl Matěj 32:22
Siročák Šimon 33:22
22:32
22:50
Milar Jan 33:23
Siročák Šimon 34:23
24:03
24:25
Janota Michal 34:24
25:20
Lakomý Radim 34:25
27:21
Kratochvíl Matěj 2"
Siročák Šimon 35:25
27:35
28:16
Ján Sebastián 35:26
Střelka Jan 36:26
29:07
29:18
Lakomý Radim 36:27
Hýža Maxmilián 37:27
29:49
29:54
Kotěšovský Adam 37:28
Miroš Adam 38:28
29:58