1. liga starší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 25 9. 2021, 12:30, Hala Olšany u Prostějova

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A

21:40

HC Zubří

Rozhodčí

Novosád Dominik, Kolařík Michal

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Lakomý David

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Jurečka David

Další funkcionář (D)

Vomáčka Zdeněk

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Skýpala Stanislav

Trenér

Mika Jiří

Další funkcionář (C)

Tesař Vlastimil

Další funkcionář (D)

Hrachovec Pavel

1. poločas

Pečinka Matouš 1:0
01:37
03:00
Cibulec Jakub 1:1
04:21
Randýsek Tomáš 1:2
Janota Michal 2:2
04:50
05:31
Randýsek Tomáš 2:3
05:39
Šišák Filip 2:4
06:37
Krupa Ondřej 2:5
Zedník Vilém 3:5
07:09
Hudeček Šimon 4:5
08:01
08:35
Randýsek Tomáš 4:6
09:01
Přerovský Adam
09:23
Cibulec Jakub 4:7
10:57
Cibulec Jakub 4:8
Lakomý David
11:04
Ján Sebastián 5:8
11:30
11:46
Randýsek Tomáš 5:9
13:55
Cibulec Jakub 5:10
Ján Sebastián 6:10
14:31
15:06
Cibulec Jakub 6:11
Pečinka Vojtěch
16:18
16:29
Randýsek Tomáš 6:12 7
17:10
Mancl Pavel 6:13
Ján Sebastián 7:13
17:49
18:16
Mancl Pavel 7:14
19:25
Šišák Filip 7:15
19:53
Mancl Pavel 7:16
20:22
Uhriňák Kristián 2"
21:37
Randýsek Tomáš 7:17
Milar Jan 8:17
21:56
Lakomý Radim 9:17
23:26
24:23
Randýsek Tomáš 9:18 7
Milar Jan 10:18
25:40
26:44
Semerád Erik 2"
Janota Michal 11:18
26:44
27:20
Šišák Filip 11:19
27:41
Mancl Pavel
27:57
Cibulec Jakub 11:20
Kotěšovský Adam 12:20
28:17
28:55
Krupa Ondřej 12:21
28:59
Krupa Ondřej 12:22
Hudeček Šimon 2"
29:23
29:46
Šišák Filip 12:23

2. poločas

00:50
Krupa Ondřej 12:24
01:11
Semerád Erik 2"
Kotěšovský Adam 7
01:40
02:17
Randýsek Tomáš 12:25
Janota Michal 13:25
02:40
03:18
Šišák Filip 13:26
Lakomý Radim 14:26
03:49
04:38
Uhriňák Kristián 14:27
Ján Sebastián 7
05:15
Kotěšovský Adam 15:27
06:26
06:36
Přerovský Adam 15:28
07:36
Uhriňák Kristián 15:29
Oščádal Ondřej 7
08:56
Zedník Vilém 16:29
09:44
09:51
Randýsek Tomáš 16:30
10:51
Přerovský Adam 16:31
11:05
Uhriňák Kristián 16:32
Lakomý David
11:22
11:24
Krupa Ondřej 16:33
11:35
Mancl Pavel 16:34
12:07
Mancl Pavel 16:35
12:29
Mancl Pavel 2"
Kotěšovský Adam 17:35 7
12:42
12:42
Hlavenka Petr 2"
Kotěšovský Adam 18:35
12:42
Zedník Vilém 19:35
12:47
13:25
Randýsek Tomáš 19:36
20:54
Hlavenka Petr 19:37
Zedník Vilém 20:37
21:44
Lakomý Radim 21:37
22:37
25:51
Semerád Erik 21:38
Kotěšovský Adam 7
26:19
29:26
Mancl Pavel 21:39
29:48
Krupa Ondřej 21:40