1. liga starší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sun, 10 10. 2021, 16:30, hala Kostelce na Hané

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A

19:33

Handball PSG Zlín

Rozhodčí

Hlavinka Martin, Hanych Jaroslav

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Lakomý David

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Jurečka David

Další funkcionář (D)

Hromek Jakub

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Hill Radim

Trenér

Dabrowski Richard

1. poločas

Milar Jan
00:40
00:51
Oškera Matěj 7
02:22
Mokrejš Tadeáš
03:31
Kalčík Jakub
04:10
Kalčík Jakub 0:1
Janota Michal 1:1
04:35
05:17
Oškera Matěj 1:2
06:00
Mokrejš Tadeáš 1:3
Kožďál Jiří
06:06
06:33
Hill Adam
Kotěšovský Adam 7
06:40
07:42
Oškera Matěj 1:4
09:05
Švehlák David 1:5
10:34
Mokrejš Tadeáš 1:6
Flajsar Radek
10:39
Janota Michal 2:6
11:10
11:20
Švehlák David 2:7
Janota Michal 3:7
11:51
12:06
Oškera Matěj 3:8
12:41
Švehlák David 2"
Kotěšovský Adam 4:8 7
12:41
Pečinka Matouš 5:8
14:04
14:55
Mokrejš Tadeáš 5:9
16:20
Kalčík Jakub 5:10
Janota Michal
16:54
Janota Michal 6:10
16:54
17:06
Hill Adam 6:11
17:58
Kalčík Jakub 6:12
19:20
Kalčík Jakub 6:13
19:49
Švehlák David 2"
Kotěšovský Adam 7:13 7
19:53
Albrecht Adam 8:13
22:05
Kožďál Jiří 2"
22:54
Hudeček Šimon 9:13
24:06
24:16
Hill Adam 9:14
24:45
Dufek Pavel 9:15
Janota Michal 10:15
25:33
25:33
Mokrejš Tadeáš 2"
28:06
Mahušek Daniel 10:16

2. poločas

02:34
Mokrejš Tadeáš 10:17
03:29
Oškera Matěj 10:18
Pečinka Matouš 11:18
03:50
04:12
Oškera Matěj 11:19
Kotěšovský Adam 12:19
04:45
Kratochvíl Matěj 2"
04:52
04:52
Hill Adam 12:20
06:29
Mokrejš Tadeáš 2"
Kotěšovský Adam 13:20 7
06:34
07:10
Švehlák David 13:21
08:45
Mahušek Daniel 13:22
Flajsar Radek
08:50
Janota Michal 14:22
09:09
Kotěšovský Adam 15:22
09:54
Zedník Vilém 2"
10:35
10:55
Hill Adam 15:23 7
Kotěšovský Adam 16:23 7
11:13
11:13
Kalčík Jakub 2"
11:32
Hill Adam 16:24
13:06
Hill Adam 16:25 7
15:01
Oškera Matěj 16:26
16:32
Kalčík Jakub 16:27
17:35
Oškera Matěj 16:28
19:28
Kalčík Jakub 16:29
Hudeček Šimon 17:29
20:25
20:30
Kujan Lukáš 2"
Pečinka Matouš 18:29
21:07
Zedník Vilém 19:29
23:11
24:51
Oškera Matěj 19:30
Flajsar Radek
25:09
27:05
Mahušek Daniel 19:31
28:05
Tvrdoň Adam 19:32
29:43
Vykoukal Šimon 19:33