2. liga starší dorostenci Morava - sever / 2. liga starší dorostenci Morava - sever

Sat, 10 10. 2020, 16:00, hala Napajedla

Fatra-Slavia Napajedla

38:30

TJ Sokol Ostrava

Rozhodčí

Odehnal Jan, Horák Radek

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Jiráková Dagmar

Trenér

Vacula Lubor

Další funkcionář (C)

Kašný Zdenek

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Košař Ivan

Trenér

Bártová Michaela

1. poločas

01:00
Zahumenský Marek 0:1
Bouda Bohumil 1:1
01:20
01:41
Šupola Daniel 1:2
Pešek Lukáš 2:2
01:55
Šaroun Tomáš 3:2
03:00
Veselý Ondřej 4:2
03:55
04:40
Šupola Daniel
Martínek Matěj 5:2
06:08
07:44
Břežný David 5:3
Pešek Lukáš 6:3
09:00
09:00
Břežný David 6:4
09:00
Reiter Filip 6:5 7
Martínek Matěj 7:5
11:00
12:00
Reiter Filip 7:6
12:00
Gabryš Pavel 7:7
Pešek Lukáš
13:00
Černocký Štěpán 8:7
14:00
15:00
Zahumenský Marek
16:00
Vojcík Tomáš
17:00
Šupola Daniel 8:8
Pešek Lukáš 9:8
18:00
19:00
Chobot Patrik 9:9
Šaroun Tomáš 10:9
19:00
20:00
Zahumenský Marek 10:10
Bouda Bohumil 2"
20:00
21:00
Reiter Filip 10:11
22:00
Vojcík Tomáš 10:12
Kašný Filip 11:12
22:00
Šaroun Tomáš 12:12
23:00
24:00
Chobot Patrik 12:13
Pešek Lukáš 13:13 7
25:00
Pešek Lukáš 14:13
26:00
27:00
Šmíd Timon 14:14
Šaroun Tomáš 2"
27:00
28:00
Chobot Patrik 14:15
28:00
Vojcík Tomáš 2"
Šaroun Tomáš 15:15
29:00
Kostík Antonín 16:15
30:00
Kostík Antonín 17:15
30:00

2. poločas

Martínek Matěj 18:15
02:00
Martínek Matěj 19:15
03:00
04:00
Znišťal Jakub 19:16 7
Veselý Ondřej 20:16
05:00
06:00
Zahumenský Marek 20:17
07:00
Znišťal Jakub 20:18
Pešek Lukáš 21:18
08:00
Veselý Ondřej 22:18
08:00
09:00
Zahumenský Marek 22:19
Martínek Matěj 23:19
11:00
11:00
Zahumenský Marek 23:20
12:00
Hrabec Jan 2"
Šaroun Tomáš 24:20
13:00
Pešek Lukáš 25:20
13:00
15:00
Vojcík Tomáš 25:21
Bouda Bohumil 2"
15:00
Černocký Štěpán 26:21
15:00
17:00
Zahumenský Marek 26:22
Šaroun Tomáš 27:22
17:00
Veselý Ondřej 28:22
18:00
18:00
Šmíd Timon 2"
19:00
Hrabec Jan 28:23
20:00
Zahumenský Marek 28:24
Bouda Bohumil 29:24
20:00
20:00
Znišťal Jakub 29:25
Bouda Bohumil 30:25
21:00
Bouda Bohumil 31:25
22:00
22:00
Reiter Filip 31:26
Černocký Štěpán 32:26
23:00
24:00
Vojcík Tomáš 32:27
Bouda Bohumil 33:27
25:00
25:00
Hrabec Jan 33:28
Černocký Štěpán 2"
25:00
Pešek Lukáš 34:28
26:00
26:00
Vojcík Tomáš 2"
Martínek Matěj 35:28
26:00
28:00
Gabryš Pavel 35:29
Martínek Matěj 36:29
28:00
Martínek Matěj 37:29
29:00
29:00
Gabryš Pavel 37:30
Pešek Lukáš 38:30
30:00