2. liga starší dorostenci Morava - sever / 2. liga starší dorostenci Morava - sever

Sat, 3 10. 2020, 14:30, hala SPŠei Ostrava Zábřeh

TJ Sokol Ostrava

28:38

Klub házené Vsetín

Rozhodčí

Horák Radek, Korčák Jiří

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Hrdina Petr

Trenér

Bártová Michaela

Další funkcionář (C)

Bártová Sabina

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Potocký Matyáš

Trenér

Havran Tomáš

1. poločas

Chobot Patrik 1:0
00:45
Šmíd Timon
00:59
02:13
Potocký Matyáš 1:1
Zahumenský Marek 2:1
02:46
04:32
Jarošek Michal 2:2
Chobot Patrik 3:2
05:45
05:56
Potocký Matyáš 3:3
Chobot Patrik 4:3
06:24
07:07
Kocurek Michal 4:4
08:00
Jarošek Michal 4:5
08:39
Jarošek Michal 4:6
Chobot Patrik 5:6
09:27
Chobot Patrik 6:6
09:41
10:13
Havran Tomáš 6:7
10:25
Kocurek Michal
Zahumenský Marek 2"
10:57
Šmíd Timon 7:7
12:01
Vojcík Tomáš 8:7
12:59
13:40
Havran Tomáš 8:8
Šmíd Timon 9:8
14:12
15:19
Potocký Matyáš 2"
15:25
Žůrek Štěpán 2"
Znišťal Jakub 7
15:27
Drobňák Samuel 2"
16:41
Papala Martin 10:8
18:35
19:09
Havran Tomáš 10:9
20:10
Vala Patrik 10:10
20:42
Vala Patrik 10:11
21:32
Vala Patrik 10:12
Drobňák Samuel 11:12
22:05
Znišťal Jakub 12:12
22:19
Vojcík Tomáš 13:12
23:01
24:40
Potocký Matyáš 13:13
Drobňák Samuel 14:13
24:51
26:09
Žůrek Štěpán 14:14
Bártová Michaela
26:23
Zahumenský Marek 15:14 7
27:06
27:14
Havran Tomáš 15:15

2. poločas

Chobot Patrik 16:15
01:03
01:42
Kovarčík Václav 16:16
02:01
Kocurek Michal 16:17
Kubáň Vojtěch 17:17
02:23
03:05
Potocký Matyáš 17:18
03:44
Žůrek Štěpán 17:19
04:46
Kocurek Michal 17:20
Kubáň Vojtěch 18:20
05:29
Chobot Patrik 19:20
06:15
06:38
Potocký Matyáš 19:21
07:32
Potocký Matyáš 7
Drobňák Samuel 20:21
08:00
08:03
Žůrek Štěpán 2"
08:37
Potocký Matyáš 20:22
Kubáň Vojtěch 21:22
09:30
09:53
Havran Tomáš 21:23
11:21
Jiráska Matěj 21:24
Zahumenský Marek 22:24
11:33
Vojcík Tomáš 23:24
12:28
12:50
Vala Patrik 23:25
Zahumenský Marek 24:25
13:28
13:40
Žůrek Štěpán 24:26
15:14
Havran Ondřej 24:27
Vojcík Tomáš 25:27
15:51
16:03
Žůrek Štěpán 25:28
Plaček Jan 26:28
16:33
18:20
Žůrek Kryštof 26:29
Zahumenský Marek 7
19:01
19:01
Vala Patrik 2"
19:50
Žůrek Štěpán 26:30
Bártová Michaela
19:57
20:53
Žůrek Štěpán 26:31
22:01
Havran Tomáš 26:32
Vojcík Tomáš 27:32
23:20
Zahumenský Marek 2"
23:54
23:56
Žůrek Štěpán 27:33 7
Vojcík Tomáš 28:33
24:57
25:13
Potocký Matyáš 28:34
25:34
Kocurek Michal 28:35
26:28
Potocký Matyáš 28:36
27:32
Kocurek Michal 28:37
29:03
Jiráska Matěj 28:38