2. liga starší dorostenci Morava - sever / 2. liga starší dorostenci Morava - sever

Sat, 10 10. 2020, 15:00, Hala ZŠ Vítězná v Litovli

Tatran Litovel

30:39

SKH Polanka n.O.

Rozhodčí

Šlezingr David, Smékal Roman

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Kubáček Jan

Trenér

Čtvrtníček Zdeněk

Další funkcionář (C)

Dubový Miroslav

Další funkcionář (D)

Sléha Zdeněk

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Hýža Martin

Trenér

Neuwirth Vojtěch

1. poločas

01:00
Střelka Jan 0:1
Stejskal Ondřej 1:1
04:40
04:40
Florek Vít
Faltýnek Pavel
05:10
05:10
Siročák Šimon 1:2
Faltýnek Pavel 2:2
06:00
Růžička Ondřej
06:52
Stejskal Ondřej
08:45
08:45
Florek Vít 2:3
Spurný Marek 3:3
09:10
09:30
Prašivka Vojtěch 3:4
Coufal Michal 4:4
10:10
10:56
Pešl Petr 4:5
11:45
Siročák Šimon
Coufal Michal 2"
12:20
12:47
Hýža Maxmilián 4:6
Stejskal Ondřej 5:6
13:06
13:17
Pešl Petr 5:7
14:20
Hýža Maxmilián 5:8
Kubáček Jan
14:30
15:50
Prorok Tomáš 5:9
16:15
Pešl Petr
Růžička Ondřej 6:9
16:22
18:40
Kohut Dominik 6:10
19:25
Kohut Dominik 6:11
Stejskal Ondřej 7:11 7
19:49
20:27
Kohut Dominik 7:12
Stejskal Ondřej 8:12
21:35
22:00
Prašivka Vojtěch 8:13
Spurný Marek 9:13
22:35
Stejskal Ondřej 10:13
23:10
23:40
Prorok Tomáš 10:14
Růžička Ondřej 2"
24:36
24:36
Kohut Dominik 10:15
Coufal Michal 11:15
24:50
26:34
Němčík Patrik 11:16
Faltýnek Pavel 12:16
26:55
27:26
Prorok Tomáš 12:17
Kubáček Jan 13:17
27:35
28:50
Prašivka Vojtěch 13:18
Faltýnek Pavel 14:18
29:30

2. poločas

Coufal Michal 15:18
31:45
31:54
Siročák Šimon 15:19
Coufal Michal 16:19
32:20
32:54
Prorok Tomáš 16:20
Růžička Ondřej 17:20
33:28
33:28
Hýža Matěj 2"
33:49
Hýža Maxmilián 17:21
34:33
Hýža Maxmilián 17:22
Spurný Marek 18:22
35:30
Růžička Ondřej 2"
35:49
36:20
Lipský Alexej 18:23
37:00
Prorok Tomáš 18:24
37:47
Siročák Šimon 18:25
Moťka Matyáš 19:25
38:40
39:18
Siročák Šimon 19:26
Stejskal Ondřej 20:26
39:40
41:09
Hýža Maxmilián 20:27
Růžička Ondřej 21:27
43:09
43:49
Lipský Alexej 21:28
47:17
Siročák Šimon 21:29
Spurný Marek 22:29
47:24
Kubáček Jan
47:50
Neček Tomáš 23:29
48:20
49:06
Lipský Alexej 23:30
Růžička Ondřej 24:30
49:20
50:50
Lipský Alexej 24:31
Růžička Ondřej 25:31
51:16
Růžička Ondřej 2"
51:46
Růžička Ondřej
51:46
Sléha Zdeněk
51:46
52:40
Prorok Tomáš 25:32
53:30
Prorok Tomáš 25:33
55:30
Prašivka Vojtěch 25:34 7
56:00
Siročák Šimon 2"
Stejskal Ondřej 26:34
56:00
56:16
Hýža Maxmilián 26:35 7
Smahel Adam 27:35
56:47
57:11
Hýža Maxmilián 27:36
Faltýnek Pavel 28:36
57:22
58:03
Hýža Maxmilián 28:37
58:45
Siročák Šimon 28:38
Moťka Matyáš 2"
58:45
Spurný Marek 29:38
59:10
Faltýnek Pavel 30:38
59:30
59:45
Prašivka Vojtěch 30:39