Přebor Prahy mladších žáků

Utkání

Část
Sezóna
Turnaje
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
Všechna kola
Turnaje, všechna kola
so 23. 9. 0:00
Sokol Vršovice A
10:0 K
LIONS Hostivice
so 23. 9. 0:00
TJ JM Chodov
10:0 K
LIONS Hostivice
so 23. 9. 0:00
TJ Sokol Úvaly
10:0 K
LIONS Hostivice
so 23. 9. 0:00
TJ Dukla Praha
10:0 K
LIONS Hostivice
so 23. 9. 8:30
Lokomotiva Vršovice A
23:10
Lokomotiva Vršovice B
so 23. 9. 9:00
Sokol Vršovice A
39:6
TJ JM Chodov
so 23. 9. 9:10
TJ Kobylisy A
28:5
TJ Kobylisy B
so 23. 9. 9:40
TJ Dukla Praha
16:19
TJ Sokol Úvaly
so 23. 9. 9:50
Lokomotiva Vršovice B
12:11
Sokol Vršovice B
so 23. 9. 10:30
TJ Kobylisy B
2:31
Lokomotiva Vršovice A
so 23. 9. 10:40
TJ Dukla Praha
12:20
Sokol Vršovice A
so 23. 9. 11:10
Sokol Vršovice B
8:19
TJ Kobylisy A
so 23. 9. 11:20
TJ Sokol Úvaly
27:6
TJ JM Chodov
so 23. 9. 11:50
Lokomotiva Vršovice B
12:10
TJ Kobylisy B
so 23. 9. 12:20
TJ JM Chodov
4:22
TJ Dukla Praha
so 23. 9. 12:30
Lokomotiva Vršovice A
4:18
TJ Kobylisy A
so 23. 9. 13:00
Sokol Vršovice A
19:15
TJ Sokol Úvaly
so 23. 9. 13:10
TJ Kobylisy B
4:20
Sokol Vršovice B
so 23. 9. 13:50
TJ Kobylisy A
23:2
Lokomotiva Vršovice B
so 23. 9. 14:30
Sokol Vršovice B
14:19
Lokomotiva Vršovice A
so 7. 10. 8:30
Lokomotiva Vršovice B
4:25
Sokol Vršovice A
so 7. 10. 9:10
TJ Dukla Praha
15:16
Lokomotiva Vršovice A
so 7. 10. 9:50
Sokol Vršovice A
35:10
TJ JM Chodov
so 7. 10. 10:30
Lokomotiva Vršovice A
24:2
Lokomotiva Vršovice B
so 7. 10. 11:10
TJ JM Chodov
5:19
TJ Dukla Praha
so 7. 10. 11:50
Sokol Vršovice A
13:19
Lokomotiva Vršovice A
so 7. 10. 12:30
Lokomotiva Vršovice B
5:22
TJ Dukla Praha
so 7. 10. 13:10
Lokomotiva Vršovice A
35:6
TJ JM Chodov
so 7. 10. 13:50
TJ Dukla Praha
14:21
Sokol Vršovice A
so 7. 10. 14:30
TJ JM Chodov
16:9
Lokomotiva Vršovice B
ne 8. 10. 0:00
TJ Sokol Úvaly
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 8. 10. 0:00
Sokol Vršovice B
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 8. 10. 0:00
TJ Kobylisy B
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 8. 10. 0:00
TJ Kobylisy A
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 8. 10. 9:00
TJ Kobylisy B
9:21
TJ Kobylisy A
ne 8. 10. 9:40
Sokol Vršovice B
10:21
TJ Sokol Úvaly
ne 8. 10. 10:40
TJ Sokol Úvaly
30:3
TJ Kobylisy B
ne 8. 10. 11:20
TJ Kobylisy A
12:12
Sokol Vršovice B
ne 8. 10. 12:20
TJ Kobylisy A
19:16
TJ Sokol Úvaly
ne 8. 10. 13:00
TJ Kobylisy B
2:19
Sokol Vršovice B
so 4. 11. 0:00
TJ Sokol Úvaly
10:0 K
LIONS Hostivice
so 4. 11. 0:00
Lokomotiva Vršovice B
10:0 K
LIONS Hostivice
so 4. 11. 0:00
Sokol Vršovice A
10:0 K
LIONS Hostivice
so 4. 11. 0:00
TJ Kobylisy B
10:0 K
LIONS Hostivice
so 4. 11. 9:00
TJ JM Chodov
4:23
TJ Dukla Praha
so 4. 11. 9:00
Lokomotiva Vršovice B
3:22
Sokol Vršovice A
so 4. 11. 9:40
TJ Kobylisy A
15:5
Sokol Vršovice B
so 4. 11. 9:40
TJ Kobylisy B
7:28
TJ Sokol Úvaly
so 4. 11. 10:20
TJ Dukla Praha
23:13
Lokomotiva Vršovice A
so 4. 11. 10:40
Sokol Vršovice A
35:3
TJ Kobylisy B
so 4. 11. 11:00
Sokol Vršovice B
12:14
TJ JM Chodov
so 4. 11. 11:20
TJ Sokol Úvaly
22:16
Lokomotiva Vršovice B
so 4. 11. 11:40
Lokomotiva Vršovice A
21:20
TJ Kobylisy A
so 4. 11. 12:20
TJ Dukla Praha
24:4
Sokol Vršovice B
so 4. 11. 12:20
Sokol Vršovice A
19:22
TJ Sokol Úvaly
so 4. 11. 13:00
TJ JM Chodov
7:22
TJ Kobylisy A
so 4. 11. 13:00
TJ Kobylisy B
8:16
Lokomotiva Vršovice B
so 4. 11. 13:40
Sokol Vršovice B
17:19
Lokomotiva Vršovice A
so 4. 11. 14:20
TJ Kobylisy A
12:22
TJ Dukla Praha
so 4. 11. 15:00
Lokomotiva Vršovice A
25:6
TJ JM Chodov
ne 3. 12. 0:00
TJ Kobylisy A
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 3. 12. 0:00
Lokomotiva Vršovice B
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 3. 12. 0:00
Sokol Vršovice A
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 3. 12. 0:00
Sokol Vršovice B
10:0 K
LIONS Hostivice
ne 3. 12. 9:00
Sokol Vršovice B
9:23
Sokol Vršovice A
ne 3. 12. 9:00
TJ Sokol Úvaly
27:10
TJ Kobylisy B
ne 3. 12. 9:40
Lokomotiva Vršovice B
19:23
TJ Kobylisy A
ne 3. 12. 9:40
Lokomotiva Vršovice A
15:20
TJ Dukla Praha
ne 3. 12. 10:20
TJ Kobylisy B
9:18
TJ JM Chodov
ne 3. 12. 10:40
TJ Kobylisy A
18:12
Sokol Vršovice B
ne 3. 12. 11:00
TJ Dukla Praha
23:20
TJ Sokol Úvaly
ne 3. 12. 11:20
Sokol Vršovice A
28:6
Lokomotiva Vršovice B
ne 3. 12. 11:40
TJ JM Chodov
16:30
Lokomotiva Vršovice A
ne 3. 12. 12:20
TJ Kobylisy B
5:30
TJ Dukla Praha
ne 3. 12. 12:20
Lokomotiva Vršovice B
10:11
Sokol Vršovice B
ne 3. 12. 13:00
TJ Sokol Úvaly
18:19
Lokomotiva Vršovice A
ne 3. 12. 13:00
Sokol Vršovice A
18:20
TJ Kobylisy A
ne 3. 12. 13:40
TJ Dukla Praha
28:10
TJ JM Chodov
ne 3. 12. 14:20
Lokomotiva Vršovice A
19:8
TJ Kobylisy B
ne 3. 12. 15:00
TJ JM Chodov
13:22
TJ Sokol Úvaly
so 27. 1. 0:00
TJ JM Chodov
10:0 K
LIONS Hostivice
so 27. 1. 0:00
TJ Kobylisy B
10:0 K
LIONS Hostivice
so 27. 1. 0:00
Lokomotiva Vršovice A
10:0 K
LIONS Hostivice
so 27. 1. 0:00
Sokol Vršovice A
10:0 K
LIONS Hostivice
so 27. 1. 15:00
Lokomotiva Vršovice A
24:18
Sokol Vršovice A
so 27. 1. 15:40
TJ JM Chodov
13:14
TJ Kobylisy B
so 27. 1. 16:30
Sokol Vršovice A
44:0
TJ Kobylisy B
so 27. 1. 17:10
TJ JM Chodov
12:33
Lokomotiva Vršovice A
so 27. 1. 18:00
Sokol Vršovice A
33:5
TJ JM Chodov
so 27. 1. 18:40
TJ Kobylisy B
4:19
Lokomotiva Vršovice A
ne 28. 1. 9:00
TJ Sokol Úvaly
20:23
TJ Kobylisy A
ne 28. 1. 9:40
TJ Dukla Praha
25:9
Sokol Vršovice B
ne 28. 1. 10:20
TJ Kobylisy A
20:16
Lokomotiva Vršovice B
ne 28. 1. 11:00
Sokol Vršovice B
21:17
TJ Sokol Úvaly
ne 28. 1. 11:40
Lokomotiva Vršovice B
8:30
TJ Dukla Praha
ne 28. 1. 12:20
TJ Kobylisy A
23:8
Sokol Vršovice B
ne 28. 1. 13:00
TJ Sokol Úvaly
16:29
TJ Dukla Praha
ne 28. 1. 13:40
Sokol Vršovice B
19:17
Lokomotiva Vršovice B
ne 28. 1. 14:20
TJ Dukla Praha
18:16
TJ Kobylisy A
ne 28. 1. 15:00
Lokomotiva Vršovice B
18:30
TJ Sokol Úvaly
ne 25. 2. 9:00
TJ Kobylisy B
0:0
TJ Kobylisy A
ne 25. 2. 9:40
Lokomotiva Vršovice B
0:0
Sokol Vršovice B
ne 25. 2. 10:20
TJ Kobylisy A
0:0
TJ JM Chodov
ne 25. 2. 11:00
Sokol Vršovice B
0:0
TJ Kobylisy B
ne 25. 2. 11:40
TJ JM Chodov
0:0
Lokomotiva Vršovice B
ne 25. 2. 12:20
TJ Kobylisy A
0:0
Sokol Vršovice B
ne 25. 2. 13:00
TJ Kobylisy B
0:0
Lokomotiva Vršovice B
ne 25. 2. 13:40
Sokol Vršovice B
0:0
TJ JM Chodov
ne 25. 2. 14:20
Lokomotiva Vršovice B
0:0
TJ Kobylisy A
ne 25. 2. 15:00
TJ JM Chodov
0:0
TJ Kobylisy B
so 2. 3. 0:00
Lokomotiva Vršovice A
0:0
LIONS Hostivice
so 2. 3. 0:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
LIONS Hostivice
so 2. 3. 0:00
TJ Dukla Praha
0:0
LIONS Hostivice
so 2. 3. 0:00
Sokol Vršovice A
0:0
LIONS Hostivice
so 2. 3. 9:00
TJ Dukla Praha
0:0
Lokomotiva Vršovice A
so 2. 3. 9:40
Sokol Vršovice A
0:0
TJ Sokol Úvaly
so 2. 3. 10:40
TJ Sokol Úvaly
0:0
TJ Dukla Praha
so 2. 3. 11:20
Sokol Vršovice A
0:0
Lokomotiva Vršovice A
so 2. 3. 12:20
Lokomotiva Vršovice A
0:0
TJ Sokol Úvaly
so 2. 3. 13:00
TJ Dukla Praha
0:0
Sokol Vršovice A

Tabulka – Přebor Prahy mladších žáků – Základní část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže