2. liga mladší dorostenky Čechy / 2. liga mladší dorostenky - Čechy

Sat, 5 9. 2020, 12:00, hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart

Házená Kynžvart

34:37

Jiskra Třeboň

Rozhodčí

Mošna Pavel, Vaník Vladimír

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Vohanková Lenka

Trenér

Maršík Jiří 2"

Další funkcionář (C)

Vohanka Josef

Další funkcionář (D)

Sobotik Petr

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Schreibmeier Radomír

Trenér

Provázková Eliška

1. poločas

00:35
Schreibmeierová Simona 0:1
02:29
Krakowitzerová Katka
Matějovicová Klára 1:1 7
02:36
03:20
Schreibmeierová Simona 1:2
Vysloužilová Kateřina 2:2
03:50
04:50
Voháková Adéla 2:3
Blahutová Klára 3:3 7
05:19
05:40
Dvořáková Laura 3:4
Matějovicová Klára 4:4 7
06:40
07:14
Krakowitzerová Katka 4:5
Bílá Anna
07:31
Blahutová Klára 5:5
07:33
08:35
Schreibmeierová Simona 5:6
Matějovicová Klára 6:6
09:25
Blahutová Klára
09:40
10:19
Dvořáková Laura 6:7
12:22
Janoušková Justýna 6:8
Matějovicová Klára
12:22
Rampová Claudia 7:8
13:20
13:40
Krakowitzerová Katka 7:9
Vysloužilová Kateřina 8:9
14:40
14:59
Dvořáková Laura 8:10
15:30
Havlová Linda 8:11
15:50
Dvořáková Laura
15:56
Schreibmeierová Simona 8:12
Vohanková Lenka
16:05
Králíková Daniela 9:12
16:30
16:40
Dvořáková Laura 2"
17:14
Janů Eliška 9:13
18:00
Havlová Linda 9:14
18:23
Šanderová Natálie 2"
Rampová Claudia 10:14 7
18:27
19:05
Janů Eliška 10:15
Bílá Anna 11:15
20:03
Vysloužilová Kateřina 12:15
21:01
21:26
Janoušková Justýna 12:16
Bílá Anna 13:16
21:39
22:07
Voháková Adéla 13:17
Vysloužilová Kateřina 14:17
22:40
22:54
Schreibmeierová Simona 14:18
Matějovicová Klára 15:18
23:18
23:40
Schreibmeierová Simona 15:19
Blahutová Klára 16:19
24:35
26:25
Krakowitzerová Katka 16:20
Matějovicová Klára 17:20
26:50
28:45
Schreibmeier Radomír
29:20
Schreibmeierová Simona 17:21
Matějovicová Klára 18:21
29:50

2. poločas

00:21
Schreibmeierová Simona 18:22
Králíková Daniela 19:22
00:41
Blahutová Klára 20:22
01:41
02:02
Dvořáková Laura 20:23
Blahutová Klára 21:23
02:28
02:47
Voháková Adéla 21:24
03:57
Voháková Adéla 21:25
Králíková Daniela 22:25
04:26
Matějovicová Klára 23:25
04:41
Matějovicová Klára 24:25
05:53
06:20
Janů Eliška 24:26
Bílá Anna 25:26
07:37
08:23
Janoušková Justýna 2"
Matějovicová Klára 26:26
09:22
11:02
Janů Eliška 26:27
12:23
Voháková Adéla 26:28
Bílá Anna 27:28
14:06
Sobotíková Natálie 2"
15:10
15:13
Dvořáková Laura 27:29 7
Rampová Claudia 28:29
16:21
17:50
Schreibmeierová Simona 28:30
18:36
Schreibmeierová Simona 28:31
Vohanková Lenka
18:43
19:10
Havlová Linda 28:32
20:07
Dvořáková Laura 28:33
Matějovicová Klára 29:33
20:40
Blahutová Klára 30:33
21:32
21:52
Schreibmeierová Simona 30:34
Blahutová Klára 31:34
23:14
Bílá Anna 32:34
23:49
24:20
Schreibmeierová Simona 32:35
Matějovicová Klára 33:35
25:25
25:47
Schreibmeierová Simona 33:36
Matějovicová Klára 34:36
26:57
28:21
Dvořáková Laura 34:37
Maršík Jiří 2"
28:33
Vohanková Lenka
28:33