2. liga mladší dorostenky Morava - sever / 2. liga mladší dorostenky Morava - sever

Sat, 26 9. 2020, 11:00, hala Bospor, Bohumín

1. SC Bohumín 98´

21:28

TJ Sokol Karviná

Rozhodčí

Bubeníček Tomáš, Petruška Tomáš

1. poločas

Parmová Tereza
00:55
00:57
Pyszková Kateřina 0:1
Parmová Tereza 1:1
01:15
Tardy Sára 2:1
02:07
02:20
Švecová Eliška 2:2
03:40
Folterová Barbora
Parmová Tereza 2"
04:10
04:40
Badurová Nikola 2:3
05:40
Mbaye Nafissatou 2:4
07:40
Švecová Eliška 2:5
08:06
Folterová Barbora 2"
08:30
Badurová Nikola 2:6
09:45
Švecová Eliška 2:7
11:35
Pyszková Kateřina 2:8
Pudichová Anna
11:37
12:47
Švecová Eliška 2:9
Guřanová Ema 3:9
12:57
14:12
Stromková Eva 3:10
Halapatschová Markéta 7
14:50
Šimurdová Vendula 4:10
15:01
16:05
Badurová Nikola
Šimurdová Vendula 7
16:10
Šimurdová Vendula
17:04
17:09
Pyszková Kateřina 4:11 7
Sikorová Sabina 2"
18:37
18:40
Pyszková Kateřina 7
Janošová Hana 5:11
21:47
22:22
Stromková Eva 5:12
23:15
Pyszková Kateřina 5:13 7
Janošová Hana 6:13
23:35
24:40
Pyszková Kateřina 6:14
Šimurdová Vendula 7:14
25:10
25:15
Hudečková Lucie
25:50
Badurová Nikola 7:15
Sikorová Sabina 8:15
27:30
27:55
Švecová Eliška 8:16
29:23
Folterová Barbora 8:17

2. poločas

Šimurdová Vendula 9:17
01:47
02:23
Jastřemská Dominika 9:18
Tardy Sára 10:18
03:26
03:47
Folterová Barbora 10:19
04:54
Mbaye Nafissatou 10:20
06:04
Švecová Eliška 10:21
06:15
Pyszková Kateřina 10:22
Pudichová Anna
07:00
Halapatschová Markéta 11:22
07:39
Sedlářová Veronika 12:22
08:20
Janošová Hana 2"
08:50
Bártová Markéta 13:22
10:04
Tardy Sára 14:22
13:47
14:17
Pyszková Kateřina 14:23
16:59
Mbaye Nafissatou 14:24
Šimurdová Vendula 15:24
17:10
17:15
Hudečková Lucie
Halapatschová Markéta 16:24
20:22
21:22
Folterová Barbora 16:25
23:13
Folterová Barbora 2"
Halapatschová Markéta 17:25 7
23:16
23:46
Mbaye Nafissatou 17:26
Pudichová Jana 18:26
24:10
Sikorová Sabina 19:26
26:13
26:30
Pyszková Kateřina 19:27
Halapatschová Markéta 20:27
26:45
28:40
Pyszková Kateřina 20:28
Bártová Markéta 21:28 7
29:40