Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Online Desetiboj v Moravskoslezském kraji má za sebou 3. kolo!

12/05/2021 | mládež
Dělá nám radost, když na výsledkových listinách vidíme, že do soutěže se zapojuje čím dál více dětí. A to především v té nejnižší věkové kategorii. Je to určitě i zásluhou postupného rozvolňování epidemiologických opatření a možnosti trenérů potkávat se se svými svěřenci alespoň na venkovních sportovištích. Podívejme se tedy společně jak tato skutečnost zamíchala průběžným pořadím po ukončení 3. kola soutěže online Desetiboje MSKSH.
Online Desetiboj v Moravskoslezském kraji má za sebou 3. kolo!

 

Minižactvo:

Průběžnou první příčku si stále suverénně drží družstvo Moravian Handball Academy. Nejlepší týmovou hráčkou tohoto oddílu zůstává Mia Magdaléna Bártová, která svými standardně velmi dobrými výsledky a získanými 169 body táhne svůj tým dopředu.

Průběžné druhé a třetí místo si rozdělili kluci a holky z Klimkovic. Tentokrát bylo v disciplínách úspěšnější družstvo kluků TJ Sokol Klimkovice “ A“, ale děvčata TJ Sokol Klimkovice “ B“ jsou v průběžném bodování pouze o jediný bod za svými soupeři, takže můžeme očekávat boje o každý bod i v dalších kolech.  Do soutěže online Desetiboj se z družstva  TJ Sokol Klimkovice “ A“  a “ B“, zásluhou šéftrenéra Zdeňka Zbořila a trenérů Dominika Vyroubala a Kristýny Hrabovské, zapojilo 31 dětí v této věkové kategorie a za to jim patří uznání.

Z třetího kola online Desetiboje (v disciplínách Přechod ze stoje vzpřímeného do lehu na břiše a opětovný vztyk do stoje vzpřímeného a Driblinku střídavě pravou a levou rukou na místě) dokázal nejvíce bodů nasbírat Jakub Šimeček (177b) z družstva SKH Polanka a přispět tak celkovému průběžnému třetímu místu pro svůj klub, o které se dělí společně s družstvem TJ Sokol Klimkovice “ B“.

Výběr disciplín ve třetím kole soutěže sedl určitě i družstvu HC Nový Jičín , které si pod vedením trenéra Petra Jaroně polepšilo o dvě pozice na celkové průběžné 10. místo.

Do konce soutěže chybí ještě dvě kola a tak se nám konečná tabulka může ještě dost změnit.

 

Průběžné pořadí po 3. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z třetího kola:

Moravian Handball Academy

1

Bártová Mia Magdaléna 169b.

TJ Sokol Klimkovice A

2

Kašpelík Daniel 160b.

TJSokol Klimkovice B

3

Pátková Laura 148b.

SKH Polanka

3

Šimeček Jakub 177b.

KH Kopřivnice

5

Zrunek Pavel 139b.

1.SC Bohumín 98'

6

Pospíšilová Eliška 170b.

TJ Sokol Poruba

7

Zlatohlávková Ester 121b.

SKP Frýdek Místek

8

Tvrdý šimon 138b.

HCB Karviná

9

Bembenek Tobiáš 125b.

HC Nový Jičín

10

Moravec Jakub 143b.,Švihla František 143b.

TJ Sokol Ostrava

11

Oroš Jakub 132b.

TJ Sokol Karviná

12

Szczygielová Tereza 130b.

 

 

Mladší žactvo:

Stejně jako v kategorii minižactva si průběžnou první příčku drží družstvo Moravian Handball Academy, kde trenér Tomáš Bárta dokázal zapojit do soutěže 45 kluků a holek v této věkové kategorii. Výsledkům pak odpovídá i fakt, že mezi hráče s nejlepšími individuálními výsledky patří Matyáš Bárta se získanými 149 body z družstva Moravian Handball Academy.

Z průběžného čtvrtého místa na stříbrnou pozici si polepšilo družstvo SKH Polanka, kde nejlepším týmovým hráčem je Jonáš Siročák - 144 bodů. Průběžnou třetí příčku si drží družstvo TJ Sokol Poruba  a to především díky velmi vyrovnaným týmovým výsledkům.

V disciplínách třetího kola soutěže (Jacíkův test a 8-mička nad koleny) obsadil třetí místo Josef Herman z družstva TJ SOKOL Ostrava, který pro své družstvo dokázal získat 104 bodů.

 

Průběžné pořadí po 3. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z třetího kola:

Moravian Handball Academy

1

Bárta Matyáš 149b.

SKH Polanka

2

Siročák Jonáš 144b.

TJ Sokol Poruba

3

Jíchová Eliška 91b., Kapcová Natálie 91b.

KH Kopřivnice

4

Pekar Matyáš 58b.

TJ Sokol Klimkovice B

5

Kašpelíková Tereza 82b.

TJ Sokol Ostrava

6

Herman Josef 104b.

HC Nový Jičín

7

Švihra Jan 53b.

1.SC Bohumín 98'

8

Šmuková Tereza 56b.

HCB Karviná

9

Hojník Daniel 64b.

TJ Sokol Klimkovice A

10

Řehák Matyáš 77b.

SKP Frýdek Místek

11

Vilímovský Tomáš 56b.

TJ Sokol Karviná

12

 

 

 

Starší žactvo:

V třetím kole hráči a hráčky v kategorii staršího žactva mezi sebou bojovali v disciplínách driblink „8-čka“ a „tunel přední“. Na každou z těchto disciplín měli jednu minutu.

Kromě výměny pozic na druhém a třetím místě mezi družstvy SKP Frýdek Místek a TJ Sokol Poruba, se průběžné pořadí po třetím kole soutěže nijak nezměnilo a družstva si udržují svoji standartní  formu. Favoritem zůstává družstvo TJ Sokol Ostrava s náskokem 5 bodů v celkovém hodnocení soutěže před druhým SKP Frýdkem Místkem. Ten dokázal přeskočit po třetím kole družstvo TJ Sokol Poruba, které jako jediné dívčí družstvo dokáže v této online soutěži udržet krok  s favority a vydobýt si svou pozici i mezi chlapeckými družstvy.

Mezi nejlepší individuální výkony z tohoto kola patří výsledky hráčů Pavlišinec David 56 bodů (TJ Sokol Ostrava), Klekár Oliver 52 bodů(SKP Frýdek Místek) a Nižník Filip 38 bodů a Badura Vojtěch 38 bodů (HCB Karviná).

 

Průběžné pořadí po 3. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z třetího kola:

TJ Sokol Ostrava

1

Pavlišinec David 56b.

SKP Frýdek Místek

2

Klekár Oliver 52b.

TJ Sokol Poruba

3

Konečná Adéla 28b.

HCB Karviná

4

Nižník Filip 38b.,Badura Vojtěch 38b.

SKH Polanka

5

Vojtal David 25b.

Sokol Klimkovice

6

Macháček David 35b.

Sokol Karviná

7

Onderková Karolína 27b.

Moravian Handball Academy

8

Pereira Rodrigues Cristina 27b.

HC Hlučín

9

Kolarz Jakub 28b.

HC Nový Jičín

10

Bartoň Daniel 18b.

1.SC Bohumín 98'

10

Guřanová Ema 16b.,Janošová Sára 16b.