Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Česká házená rozjíždí nový podcast s Jirkou Kalembou. Neváhal jsem ani chvíli, říká komentátor

23/01/2023 | ostatní/různé, Handball+, DŮLEŽITÉ!
Dlouho vás házenou provázel na obrazovkách České televize. Jiří Kalemba bavil diváky emocemi i nadšením, po konci na veřejnoprávní televizi o něj ovšem nepřijdete. Ve spolupráci s Českou házenou spustí novou podcastovou sérii Handballcast. A s prvním dílem nebudeme vůbec otálet.
Česká házená rozjíždí nový podcast s Jirkou Kalembou. Neváhal jsem ani chvíli, říká komentátor

„Když se na mě Česká házená obrátila s dotazem, jestli bych neměl chuť a sílu do spolupráce na novém podcastu, strašně mě to potěšilo a neváhal jsem ani chvíli," popisuje populární komentátor. Po odchodu z ČT se vrhl na volnou nohu, naváže i na své další projekty.

„Strašně mě mrzelo, že už nebudu moct dál participovat na házené, kterou mám hodně rád a spoustu let jsem se jí hodně – s velkými emocemi a nadšením – věnoval," pokračuje. Nabídku bere jako možnost kontinuity. „Fanoušci se mohou těšit na pravidelné podcasty, zajímavé posty a rozhovory o aktuálním dění v české i zahraniční házené,“ láká na sledování nového pořadu. Ten si budete moct pustit na Spotify, Apple Podcasts i Youtube.

Začínáme zostra, mistrovstvím světa. „Myslím, že k šampionátu budeme mít s Danem Čurdou co říct. Doufám, že si diváci přijdou na své a budou rádi nový podcast poslouchat," uzavírá komentátor, moderátor a podcaster. Experti se u mikrofonu budou střídat, určitě nepřijdete ani o Jana Vtípila.