Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Weber Jan
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Post
Rok narození
2003 (20 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
63
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
20/04/2024
SK HFP Prostějov
10:16
Házená Velká Bystřice
20/04/2024
TJ Cement Hranice
25:14
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
20/04/2024
SK HFP Prostějov
19:21
TJ Cement Hranice
04/02/2024
TJ Cement Hranice
10:19
SK Žeravice
04/02/2024
HBC Olomouc 1966
23:11
TJ Cement Hranice
03/12/2023
Sokol Horka n. M.
25:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
03/12/2023
Sokol Horka n. M.
24:27
Senice na Hané
02/12/2023
SK Žeravice
14:23
HBC Olomouc 1966
11/11/2023
SK Aktiv Olomouc
13:20
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
11/11/2023
Házená Uničov
29:3
SK Aktiv Olomouc
23/09/2023
SK HFP Prostějov
9:17
Házená Uničov
23/09/2023
TJ Sokol Centrum Haná
11:7
SK HFP Prostějov
23/09/2023
Házená Uničov
9:15
TJ Sokol Centrum Haná
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
04/05/2024
SK HFP Prostějov
3:40
DHK Zora Olomouc A
20/04/2024
SK HFP Prostějov
5:45
DHK Zora Olomouc B
26/11/2023
TJ Cement Hranice
18:12
TJ Holešov
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
27/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
38:22
HBC Olomouc 1966
18/03/2024
TJ Cement Hranice
40:16
Házená Velká Bystřice
15/03/2024
TJ Cement Hranice
43:26
HBC Olomouc 1966
30/09/2023
Tatran Litovel
32:54
Házená Velká Bystřice
30/09/2023
Sokol Horka n. M.
34:42
Tatran Litovel
30/09/2023
Házená Velká Bystřice
45:32
Sokol Horka n. M.
Starty - 2. liga muži SM
28/10/2023
Házená Velká Bystřice
16:22
KH Kopřivnice B
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
27/04/2024
Sokol Měnín
44:23
SK Kuřim
Starty - 1. liga starší dorostenci
20/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
18:40
TJ Dukla Praha
23/03/2024
SKKP Handball Brno
30:38
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
28/10/2023
Házená Velká Bystřice
20:46
KH Kopřivnice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
17/03/2024
TJ Sokol Karviná
27:25
SK Žeravice
16/09/2023
HK Hodonín
33:24
SK Žeravice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
19/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
28:40
TJ Sokol Velké Meziříčí
01/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
21:33
SK Kuřim
Starty - 2. liga muži JM
28/04/2024
Sokol II Prostějov
25:29
HBC Olomouc 1966
20/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
36:23
HK Ivančice
02/03/2024
HK Ivančice
34:28
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
24/02/2024
Sokol II Prostějov
35:41
SK Kuřim
18/11/2023
Sokol II Prostějov
22:28
TJ Sokol Újezd u Brna
15/10/2023
Házená Legata Hustopeče
23:32
Sokol II Prostějov
14/10/2023
SHC Maloměřice Brno B
28:30
HBC Olomouc 1966
Starty - MSL Muži
01/06/2024
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
Házená Uničov
05/05/2024
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
24:22
TJ Sokol Krmelín
21/04/2024
TJ Sokol Osek n/B
23:23
HC Hlučín
07/04/2024
TJ Sokol Osek n/B
24:21
Házená Uničov
29/10/2023
Házená Uničov
35:23
TJ Sokol Krmelín
23/09/2023
Házená Uničov
23:25
Sokol Trnávka
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
25/05/2024
DHK Zora Olomouc A
0:0
SK Žeravice/Velká Bystřice
25/05/2024
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
DHK Zora Olomouc A
25/05/2024
SK Žeravice/Velká Bystřice
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
11/05/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
21:16
TJ Sokol Osek n/B
11/05/2024
TJ Sokol Osek n/B
23:13
SHK Veselí n.M.
04/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
16:16
TJ Sokol Osek n/B
04/11/2023
DHK Zora Olomouc B
8:16
HK Bystřice pod Hostýnem
04/11/2023
TJ Sokol Osek n/B
24:15
DHK Zora Olomouc B
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
27/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
35:11
Fatra-Slavia Napajedla B
17/09/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
17:30
TJ Sokol Centrum Haná
17/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
19:19
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
17/09/2023
TJ Sokol Centrum Haná
29:21
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
Starty - Zlínská liga - starší žaci
18/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
22:38
Házená Velká Bystřice
18/11/2023
HC Zubří A
42:13
HK Bystřice pod Hostýnem
18/11/2023
Házená Velká Bystřice
35:28
HC Zubří A
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
23/03/2024
SKKP Handball Brno B
41:33
TJ Sokol Centrum Haná
29/10/2023
Házená Uničov
36:38
HBC Olomouc 1966
21/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
41:31
SKKP Handball Brno B
14/10/2023
SHC Maloměřice Brno
36:28
HBC Olomouc 1966
24/09/2023
Sokol Juliánov
25:23
SHC Maloměřice Brno
Starty - Český pohár žen
23/08/2023
SK Žeravice
27:36
TJ Jiskra Otrokovice
Starty - 2. liga ženy - Morava
28/10/2023
Házená Velká Bystřice
20:22
Lesana Zubří
Starty - 1. liga mladší dorostenci
23/03/2024
SKKP Handball Brno
34:28
Pepino SKP Frýdek-Místek