Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Havlínová Alena
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Post
Rok narození
1983 (41 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
73
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
11:18
Sokol Nové Bránice
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
19:11
SKKP Handball Brno B
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
6:16
SHC Maloměřice Brno
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
12:20
Sokol Juliánov
23/03/2024
Sokol Juliánov
10:11
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
7:19
SKKP Handball Brno B
23/03/2024
Sokol Nové Bránice
20:8
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
1:20
SHC Maloměřice Brno
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
16:8
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
4:29
Sokol Sokolnice
02/12/2023
SK Kuřim
21:14
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
6:12
Tatran Bohunice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
12:20
Sokol Juliánov
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
7:18
Sokol Nové Bránice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
5:12
Tatran Bohunice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
3:25
Sokol Sokolnice
12/11/2023
Sokol Sokolnice
27:3
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Sokol Juliánov
17:10
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Házená Legata Hustopeče
8:10
Sokol Nové Bránice
12/11/2023
SK Kuřim
19:9
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Juliánov
17:9
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Sokolnice
25:6
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Házená Legata Hustopeče
3:19
SK Kuřim
24/09/2023
Tatran Bohunice
14:2
Házená Legata Hustopeče
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
12/05/2024
Tatran Bohunice
24:21
Házená Legata Hustopeče
12/05/2024
Házená Legata Hustopeče
21:13
SHC Maloměřice Brno
12/05/2024
Sokol Sokolnice
22:20
Házená Legata Hustopeče
12/05/2024
Házená Legata Hustopeče
27:27
Sokol Juliánov
27/04/2024
SHC Maloměřice Brno
21:20
Házená Legata Hustopeče
27/04/2024
Házená Legata Hustopeče
14:17
Tatran Bohunice
27/04/2024
Sokol Sokolnice
26:15
Házená Legata Hustopeče
27/04/2024
Házená Legata Hustopeče
13:24
Sokol Juliánov
06/04/2024
Sokol Juliánov
26:13
Házená Legata Hustopeče
06/04/2024
Házená Legata Hustopeče
6:14
Tatran Bohunice
06/04/2024
Sokol Sokolnice
22:14
Házená Legata Hustopeče
06/04/2024
Házená Legata Hustopeče
20:18
SHC Maloměřice Brno
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
14/04/2024
Házená Legata Hustopeče
35:43
Sokol Újezd u Brna
07/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
46:38
Házená Legata Hustopeče
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
29:45
SKKP Handball Brno B
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
37:46
SHC Maloměřice Brno
25/11/2023
Tatran Litovel
40:22
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Sokol Újezd u Brna
35:30
Házená Legata Hustopeče
29/10/2023
Házená Legata Hustopeče
30:50
TJ Sokol Centrum Haná
08/10/2023
SK Kuřim
43:27
Házená Legata Hustopeče
30/09/2023
SKKP Handball Brno B
49:31
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga muži JM
24/09/2023
Házená Legata Hustopeče
24:25
SK Kuřim