1. liga mladší dorostenci / 1. liga mladší dorostenci

Sat, 10 10. 2020, 13:00, Hala SŠŘ, Frýdek - Místek

Pepino SKP Frýdek-Místek

28:29

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

Rozhodčí

Malina Josef, Pelech Milan

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Srník Zdeňek

Trenér

Bartošic Radek

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Černý Marek

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Přerovský Martin

Další funkcionář (D)

Schaffner Vít

1. poločas

01:18
Kintr Šimon 0:1
02:30
Ján Sebastián 0:2
04:05
Ján Sebastián 0:3
Plaček Jan 1:3
04:48
05:24
Jahoda Ondřej 1:4
Košťálek Václav 2:4
05:50
06:28
Ján Sebastián 2:5
07:14
Janota Michal 2:6
Bartošic Radek
07:22
07:50
Schaffner Vojtěch
Plaček Jan 3:6 7
08:08
Košťálek Václav 4:6
08:55
09:38
Janota Michal 4:7
10:18
Jahoda Ondřej 4:8
Valo Filip
10:18
Košťálek Václav 5:8
11:24
Kresta Michal 6:8
12:15
13:40
Flajsar Radek
14:29
Ján Sebastián 6:9
Novák Kryštof 7:9
14:39
Somsi Sebastián
15:17
Košťálek Václav 8:9
16:14
16:15
Kratochvíl Matěj 2"
Somsi Sebastián 2"
17:53
Bardoň Antonín 2"
18:08
18:10
Ján Sebastián 8:10 7
Blecha Šimon 9:10
19:05
Srník Ondřej 10:10
20:13
Srník Ondřej 2"
20:58
21:00
Ján Sebastián 10:11 7
23:40
Kratochvíl Matěj 10:12
24:14
Kintr Šimon 10:13
Novák Kryštof 11:13
24:34
Halas Sebastián 12:13
25:21
26:31
Hudeček Šimon 12:14
Košťálek Václav 13:14
28:08

2. poločas

00:39
Ján Sebastián 13:15 7
01:22
Janota Michal 13:16
Novák Kryštof 14:16
01:30
Plaček Jan 15:16 7
02:30
Plaček Jan 16:16
03:40
04:03
Ján Sebastián 16:17 7
Srník Ondřej 17:17
04:17
06:35
Janota Michal 17:18
07:59
Jahoda Ondřej 17:19
Plaček Jan 18:19
09:03
Košťálek Václav 19:19 7
10:55
11:46
Hudeček Šimon 19:20
Somsi Sebastián 20:20
12:46
Plaček Jan 21:20
14:21
14:32
Flajsar Radek
Somsi Sebastián 22:20
15:03
Somsi Sebastián 23:20
15:50
16:58
Jahoda Ondřej 23:21 7
Halas Sebastián 2"
16:58
17:48
Janota Michal 23:22
Bartošic Radek
17:49
Košťálek Václav 24:22
18:03
18:27
Kintr Šimon 24:23
19:01
Jahoda Ondřej 24:24
Halas Sebastián 25:24
19:59
20:39
Kozmík Matěj 25:25
Plaček Jan 26:25
22:08
22:40
Lakomý Radim 26:26
25:14
Janota Michal 26:27
Bartošic Radek
25:21
Somsi Sebastián 27:27
25:55
26:12
Lakomý Radim 27:28
Somsi Sebastián 28:28
26:47
29:17
Kozmík Matěj 28:29
29:48
Flajsar Radek