1. liga mladší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 25 9. 2021, 10:30, Hala Olšany u Prostějova

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

22:30

HC Zubří

Rozhodčí

Novosád Dominik, Kolařík Michal

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Černý Marek

Trenér

Šuba Marek

Další funkcionář (C)

Schaffner Vít

Další funkcionář (D)

Vomáčka Zdeněk

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Malina Josef

Trenér

Hrachovec Pavel

Další funkcionář (C)

Tesař Vlastimil

1. poločas

Nakládal Patrik 1:0
00:37
00:53
Plaček David 1:1
Najer Václav
01:42
02:12
Plaček David 1:2
03:07
Mahušek Daniel 1:3 7
Jahoda Ondřej 2:3
03:31
03:43
Hladil Kryštof 2:4
Jahoda Ondřej 3:4
05:09
Jahoda Ondřej
05:26
05:37
Kousal Jáchym 3:5 7
Vomáčka Tomáš 4:5
07:01
07:12
Plaček David 4:6
08:01
Hladil Kryštof 4:7
Najer Václav 5:7
09:09
Nakládal Patrik
10:24
10:38
Mahušek Daniel 5:8 7
Schaffner Vojtěch 6:8
10:54
14:11
Navrátil Filip 6:9
Štýbnar Miroslav 7:9
14:18
14:32
Krpelík Matyáš
14:51
Mahušek Daniel 7:10
Škoda Daniel 8:10
15:28
17:40
Plaček David 8:11
Najer Václav 9:11
18:09
Jahoda Ondřej 10:11
18:54
19:57
Mahušek Daniel 10:12 7
Jahoda Ondřej 11:12
21:50
22:28
Mahušek Daniel 11:13
24:37
Hladil Kryštof 11:14
Šuba Marek
24:46
Vomáčka Tomáš 12:14
25:17
Škoda Daniel 13:14
27:00
27:07
Mahušek Daniel 13:15
27:59
Plaček David 13:16
Schaffner Vojtěch 14:16
28:30
29:29
Hrachovec Pavel

2. poločas

00:27
Plaček David 14:17
01:34
Hladil Kryštof 14:18
Najer Václav 15:18
02:03
03:19
Plaček David 15:19
04:13
Mahušek Daniel 15:20
04:51
Navrátil Filip 2"
Škoda Daniel 16:20 7
04:53
05:26
Mahušek Daniel 16:21
Kratochvíl Matěj 17:21
05:49
Vomáčka Tomáš 2"
07:32
08:52
Hladil Kryštof 2"
Škoda Daniel 18:21 7
10:44
Jahoda Ondřej 19:21
11:50
11:57
Hrachovec Pavel
12:57
Chovanec Adam 2"
14:00
Hladil Kryštof 19:22
Škoda Daniel 7
14:44
15:29
Plaček David 19:23
Šuba Marek
15:36
17:05
Navrátil Filip 19:24
Jahoda Ondřej 20:24
19:26
21:14
Rybiař Jan 20:25
Černý Marek 21:25
21:58
22:50
Plaček David 21:26
Hampl Jiří 22:26
23:09
23:34
Mahušek Daniel 22:27
24:58
Mahušek Daniel 22:28
25:27
Rybiař Jan 22:29
25:41
Hladil Kryštof 2"
26:40
Hrachovec Kryštof 22:30