Jihočeská liga mladších žáků

Utkání

Část
Sezóna
Podzim 2022 Jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
Všechna kola
Podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 9:00
Spartak MAS Sez.Ústí A
27:3
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 17. 9. 9:40
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
13:15
TJ Loko České Budějovice
so 17. 9. 10:20
TJ Loko České Budějovice
8:17
Jiskra Třeboň
so 17. 9. 11:00
Spartak MAS Sez.Ústí A
14:11
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 17. 9. 11:40
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
9:6
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 17. 9. 12:20
Jiskra Třeboň
16:12
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 17. 9. 13:00
Spartak MAS Sez.Ústí B
6:19
TJ Loko České Budějovice
so 17. 9. 13:40
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
10:11
Jiskra Třeboň
so 17. 9. 14:20
Jiskra Třeboň
18:8
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 17. 9. 15:00
TJ Loko České Budějovice
14:14
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 22. 10. 8:00
Jiskra Třeboň
16:11
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 22. 10. 8:40
TJ Loko České Budějovice
18:13
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 22. 10. 9:20
Spartak MAS Sez.Ústí A
17:5
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 22. 10. 10:00
Jiskra Třeboň
17:14
TJ Loko České Budějovice
so 22. 10. 10:40
TJ Loko České Budějovice
16:15
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 22. 10. 11:20
Spartak MAS Sez.Ústí B
6:22
Jiskra Třeboň
so 22. 10. 12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
19:20
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 22. 10. 12:40
TJ Loko České Budějovice
23:7
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 22. 10. 13:20
Spartak MAS Sez.Ústí B
7:8
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 22. 10. 14:00
Spartak MAS Sez.Ústí A
9:13
Jiskra Třeboň
ne 27. 11. 9:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
18:18
Spartak MAS Sez.Ústí A
ne 27. 11. 9:40
Jiskra Třeboň
12:8
Spartak MAS Sez.Ústí B
ne 27. 11. 10:20
Spartak MAS Sez.Ústí B
4:13
TJ Loko České Budějovice
ne 27. 11. 11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
19:15
Jiskra Třeboň
ne 27. 11. 11:40
Jiskra Třeboň
10:14
Spartak MAS Sez.Ústí A
ne 27. 11. 12:20
TJ Loko České Budějovice
13:22
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
ne 27. 11. 13:00
Spartak MAS Sez.Ústí A
19:9
Spartak MAS Sez.Ústí B
ne 27. 11. 13:40
Jiskra Třeboň
20:15
TJ Loko České Budějovice
ne 27. 11. 14:20
TJ Loko České Budějovice
14:17
Spartak MAS Sez.Ústí A
ne 27. 11. 15:00
Spartak MAS Sez.Ústí B
8:14
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 17. 12. 9:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
Jiskra Třeboň
so 17. 12. 9:40
Spartak MAS Sez.Ústí B
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 17. 12. 10:20
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 17. 12. 11:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
Spartak MAS Sez.Ústí B
so 17. 12. 11:40
Spartak MAS Sez.Ústí B
0:0
Jiskra Třeboň
so 17. 12. 12:20
Spartak MAS Sez.Ústí A
0:0
TJ Loko České Budějovice
so 17. 12. 13:00
Jiskra Třeboň
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
so 17. 12. 13:40
Spartak MAS Sez.Ústí B
0:0
Spartak MAS Sez.Ústí A
so 17. 12. 14:20
Spartak MAS Sez.Ústí A
0:0
Jiskra Třeboň
so 17. 12. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
TJ Loko České Budějovice

Tabulka – Jihočeská liga mladších žáků – Základní část 2022 - 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže