Jihomoravská liga ml. žáků

Utkání

Část
Sezóna
Podzim 2021
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
Podzim 2021, všechna kola
Sat 11 9. 08:00
SHC Maloměřice Brno
11:24
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 12 9. 09:15
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
7:14
Tatran Bohunice
Sun 12 9. 09:45
TJ Sokol Újezd u Brna
23:20
SK Kuřim
Sun 12 9. 12:00
Sokol Sokolnice
25:15
Házená Hustopeče
Sun 19 9. 09:15
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
4:23
HK Ivančice
Sun 19 9. 09:30
Sokol Juliánov
14:35
SK Kuřim
Sun 19 9. 12:00
Sokol Sokolnice
19:29
Sokol Telnice
Sun 19 9. 13:00
TJ Sokol Újezd u Brna
40:6
Házená Hustopeče
Fri 24 9. 16:00
SHC Maloměřice Brno
23:8
Sokol Juliánov
Sat 25 9. 13:30
HK Ivančice
26:21
Sokol Sokolnice
Sun 26 9. 08:30
TJ Sokol Újezd u Brna
38:15
SKKP Handball Brno
Sun 26 9. 09:00
SK Kuřim
31:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Sun 26 9. 11:00
Házená Hustopeče
24:13
Tatran Bohunice
Sun 3 10. 09:00
Tatran Bohunice
8:38
Sokol Telnice
Sun 3 10. 12:00
Sokol Sokolnice
18:22
SK Kuřim
Sun 3 10. 13:00
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21:14
SHC Maloměřice Brno
Sun 3 10. 16:00
SKKP Handball Brno
8:26
Házená Hustopeče
Sat 9 10. 09:00
SHC Maloměřice Brno
8:24
Sokol Sokolnice
Sat 9 10. 11:00
Házená Hustopeče
22:31
Sokol Telnice
Sat 9 10. 13:30
HK Ivančice
32:3
Tatran Bohunice
Sun 10 10. 15:00
TJ Sokol Újezd u Brna
27:18
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Sun 10 10. 16:00
SKKP Handball Brno
28:12
Sokol Juliánov
Tue 12 10. 16:45
Sokol Juliánov
6:45
TJ Sokol Újezd u Brna
Sat 16 10. 09:15
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15:12
SKKP Handball Brno
Sun 17 10. 12:00
Sokol Sokolnice
19:22
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 17 10. 13:00
Tatran Bohunice
7:34
SK Kuřim
Sun 17 10. 13:30
Sokol Telnice
16:26
HK Ivančice
Sat 23 10. 11:00
Házená Hustopeče
8:29
HK Ivančice
Sun 24 10. 13:15
Sokol Juliánov
27:19
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Sun 24 10. 14:30
SK Kuřim
24:30
Sokol Telnice
Tue 26 10. 18:00
Házená Hustopeče
24:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Sat 30 10. 13:30
HK Ivančice
31:22
SK Kuřim
Sun 31 10. 00:00
Tatran Bohunice
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 31 10. 10:00
Sokol Telnice
32:3
SHC Maloměřice Brno
Sat 6 11. 00:00
SKKP Handball Brno
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sun 7 11. 10:00
Házená Hustopeče
32:21
SHC Maloměřice Brno
Fri 12 11. 15:30
SKKP Handball Brno
17:14
Tatran Bohunice
Sat 13 11. 08:00
SHC Maloměřice Brno
4:36
HK Ivančice
Sun 14 11. 15:00
Házená Hustopeče
12:23
SK Kuřim
Tue 16 11. 17:00
Sokol Juliánov
12:33
Sokol Sokolnice
Sat 20 11. 13:30
HK Ivančice
30:15
TJ Sokol Újezd u Brna
Sun 21 11. 11:30
Tatran Bohunice
17:21
Sokol Juliánov
Sun 21 11. 12:30
SK Kuřim
38:2
SHC Maloměřice Brno
Sun 21 11. 13:30
Sokol Telnice
30:9
SKKP Handball Brno
Thu 25 11. 18:00
Sokol Juliánov
16:24
Házená Hustopeče
Fri 26 11. 00:00
SKKP Handball Brno
0:0
Sokol Sokolnice
Fri 26 11. 16:45
TJ Sokol Újezd u Brna
21:19
Sokol Telnice
Tue 30 11. 00:00
HK Ivančice
0:0
SKKP Handball Brno
Thu 2 12. 17:00
Sokol Juliánov
0:0
Sokol Telnice
Fri 3 12. 18:45
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
0:0
Sokol Sokolnice
Sat 4 12. 13:30
HK Ivančice
0:0
Sokol Juliánov
Sun 5 12. 11:00
Sokol Telnice
0:0
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Sun 5 12. 12:30
SK Kuřim
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 5 12. 13:00
Tatran Bohunice
0:0
Sokol Sokolnice
Sat 11 12. 09:00
SHC Maloměřice Brno
0:0
Tatran Bohunice

Tabulka – Jihomoravská liga ml. žáků – Základní část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže