Jihomoravská liga st. žáků

Utkání

Část
JM liga st. žáků
Sezóna
podzim jaro
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim, všechna kola
Sun 6 9. 11:00
Tatran Bohunice
31:12
SKKP Handball Brno B
Sun 6 9. 12:45
Sokol Nové Bránice
13:30
SKKP Handball Brno A
Sun 6 9. 13:00
SHC Maloměřice Brno
3:50
Sokol Telnice
Wed 9 9. 18:00
Sokol Újezd u Brna
28:38
SK Kuřim
Wed 9 9. 18:00
Sokol Sokolnice
25:32
HK Ivančice
Fri 11 9. 18:15
SKKP Handball Brno A
29:25
Tatran Bohunice
Sat 12 9. 00:00
SKKP Handball Brno B
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sat 12 9. 11:00
Sokol Juliánov
9:35
Sokol Újezd u Brna
Sat 12 9. 13:00
HK Ivančice
14:24
Sokol Nové Bránice
Sun 13 9. 13:30
Sokol Telnice
38:16
Házená Legata Hustopeče
Sun 13 9. 15:30
SK Kuřim
36:17
Sokol Sokolnice
Sat 19 9. 09:20
SKKP Handball Brno A
36:8
Sokol Sokolnice
Sat 19 9. 10:50
SKKP Handball Brno B
25:25
Sokol Nové Bránice
Sat 19 9. 11:00
HK Ivančice
27:34
Sokol Újezd u Brna
Sun 20 9. 00:00
Házená Legata Hustopeče
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sun 20 9. 12:00
SK Kuřim
33:25
Sokol Juliánov
Sun 20 9. 15:00
Sokol Telnice
34:23
Tatran Bohunice
Tue 22 9. 16:30
Sokol Újezd u Brna
21:42
SKKP Handball Brno A
Wed 23 9. 18:00
Sokol Sokolnice
21:32
SKKP Handball Brno B
Sat 26 9. 11:00
Sokol Juliánov
23:9
SHC Maloměřice Brno
Sat 26 9. 13:00
HK Ivančice
20:32
SK Kuřim
Sun 27 9. 13:00
Tatran Bohunice
24:36
Házená Legata Hustopeče
Thu 1 10. 16:45
Házená Legata Hustopeče
27:22
Sokol Nové Bránice
Sat 3 10. 00:00
SKKP Handball Brno A
0:0
SK Kuřim
Sat 3 10. 09:30
SHC Maloměřice Brno
9:33
Tatran Bohunice
Sat 3 10. 13:00
HK Ivančice
20:22
Sokol Juliánov
Sun 4 10. 10:30
SKKP Handball Brno B
23:28
Sokol Újezd u Brna
Sun 4 10. 13:30
Sokol Telnice
55:6
Sokol Sokolnice
Sat 10 10. 13:00
HK Ivančice
18:33
SKKP Handball Brno A
Sun 11 10. 11:00
Sokol Juliánov
29:29
Tatran Bohunice
Sun 11 10. 12:00
Sokol Újezd u Brna
19:40
Sokol Telnice
Sun 11 10. 12:00
SK Kuřim
32:24
SKKP Handball Brno B
Sun 11 10. 12:45
Sokol Nové Bránice
43:8
SHC Maloměřice Brno
Sun 11 10. 14:00
Sokol Sokolnice
17:44
Házená Legata Hustopeče
Fri 16 10. 17:00
Sokol Nové Bránice
0:0
Sokol Telnice
Sat 17 10. 10:00
SHC Maloměřice Brno
0:0
Sokol Sokolnice
Sat 17 10. 18:00
SKKP Handball Brno A
0:0
Sokol Juliánov
Sat 17 10. 18:00
SKKP Handball Brno B
0:0
HK Ivančice
Sun 18 10. 11:00
Házená Legata Hustopeče
0:0
Sokol Újezd u Brna
Sun 18 10. 13:00
Tatran Bohunice
0:0
Sokol Nové Bránice
Sun 18 10. 15:00
Sokol Telnice
0:0
SK Kuřim
Sat 24 10. 13:00
HK Ivančice
0:0
Sokol Telnice
Sat 24 10. 14:00
Sokol Sokolnice
0:0
Tatran Bohunice
Sat 24 10. 18:00
SKKP Handball Brno A
0:0
SKKP Handball Brno B
Sun 25 10. 11:00
Sokol Juliánov
0:0
Sokol Nové Bránice
Sun 25 10. 12:00
Sokol Újezd u Brna
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sun 25 10. 12:00
SK Kuřim
0:0
Házená Legata Hustopeče
Sat 31 10. 09:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
SK Kuřim
Sat 31 10. 18:00
SKKP Handball Brno B
0:0
Sokol Juliánov
Sun 1 11. 11:00
Házená Legata Hustopeče
0:0
HK Ivančice
Sun 1 11. 12:45
Sokol Nové Bránice
0:0
Sokol Sokolnice
Sun 1 11. 13:00
Tatran Bohunice
0:0
Sokol Újezd u Brna
Sun 1 11. 15:00
Sokol Telnice
0:0
SKKP Handball Brno A
Sat 14 11. 11:00
Sokol Juliánov
0:0
Sokol Sokolnice
Sat 14 11. 15:00
HK Ivančice
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sat 14 11. 18:00
SKKP Handball Brno A
0:0
Házená Legata Hustopeče
Sat 14 11. 18:00
SKKP Handball Brno B
0:0
Sokol Telnice
Sun 15 11. 12:45
Sokol Újezd u Brna
0:0
Sokol Nové Bránice
Sun 15 11. 14:00
SK Kuřim
0:0
Tatran Bohunice
Sat 21 11. 09:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
SKKP Handball Brno A
Sat 21 11. 14:00
Sokol Sokolnice
0:0
Sokol Újezd u Brna
Sun 22 11. 11:00
Házená Legata Hustopeče
0:0
SKKP Handball Brno B
Sun 22 11. 12:45
Sokol Nové Bránice
0:0
SK Kuřim
Sun 22 11. 13:00
Tatran Bohunice
0:0
HK Ivančice
Sun 22 11. 13:30
Sokol Telnice
0:0
Sokol Juliánov
Sun 6 12. 14:30
Házená Legata Hustopeče
0:0
Sokol Juliánov

Tabulka

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B
5 5 0 0 217:67 10
5 5 0 0 170:85 10
5 5 0 0 171:114 10
4 3 0 1 123:101 6
6 3 0 3 165:179 6
5 2 1 2 127:104 5
6 2 1 3 165:149 5
5 2 1 2 108:126 5
5 1 1 3 116:137 3
6 1 0 5 131:170 2
4 0 0 4 29:149 0
6 0 0 6 94:235 0

Statistiky