Liga minižactva Královéhradeckého a Libereckého kraje

Utkání

Část
Sezóna
1. turnaj - 1. kolo Česká Lípa - 2. kolo Jablonec n/N 2. turnaj - 3. kolo Náchod - 4. kolo Jičín 3. turnaj - 5. kolo Liberec - 6. kolo Dvůr Králové n/L
Kolo
1
2
Všechna kola
1. turnaj - 1. kolo Česká Lípa - 2. kolo Jablonec n/N, všechna kola
Sun 27 9. 09:50
TJ Náchod A
19:8
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 27 9. 10:15
TJ Náchod B
10:0 K
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 27 9. 10:40
Liberec Handball A
22:13
HBC Jičín B
Sun 27 9. 12:20
TJ Náchod A
15:13
Liberec Handball A
Sun 27 9. 12:45
TJ Náchod B
15:2
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
Sun 27 9. 12:45
HBC Jičín A
18:4
Liberec Handball B
Sun 27 9. 13:57
Liberec Handball A
16:13
TJ Náchod B
Sun 27 9. 14:35
Liberec Handball B
7:15
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 27 9. 15:00
HBC Jičín A
10:9
TJ Náchod B
Sun 11 10. 00:00
Liberec Handball B
8:13
Liberec Handball A
Sun 11 10. 00:00
TJ Náchod A
15:6
TJ Náchod B
Sun 11 10. 00:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
6:3
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
Sun 11 10. 00:00
HBC Jičín A
19:11
HBC Jičín B
Sun 11 10. 09:00
HBC Jičín B
15:5
Liberec Handball B
Sun 11 10. 09:00
I.HK Dvůr Králové
0:10 K
Liberec Handball B
Sun 11 10. 09:25
Lokomotiva Česká Lípa
0:10 K
Liberec Handball A
Sun 11 10. 09:25
HBC Jičín A
15:19
Liberec Handball A
Sun 11 10. 09:37
TJ Náchod A
21:16
HBC Jičín A
Sun 11 10. 09:50
TJ Náchod B
15:9
HBC Jičín B
Sun 11 10. 10:15
0:0
Sun 11 10. 10:37
HBC Jičín B
21:5
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
Sun 11 10. 10:40
Liberec Handball A
18:8
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 11 10. 10:40
Liberec Handball B
10:1
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
Sun 11 10. 10:40
I.HK Dvůr Králové
0:10 K
HBC Jičín A
Sun 11 10. 11:05
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
3:13
TJ Náchod A
Sun 11 10. 11:05
HBC Jičín B
4:22
TJ Náchod A
Sun 11 10. 11:30
Lokomotiva Česká Lípa
0:10 K
HBC Jičín A
Sun 11 10. 11:30
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
11:11
TJ Náchod B
Sun 11 10. 11:42
Liberec Handball B
10:0 K
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 11 10. 11:42
TJ Náchod A
20:3
Liberec Handball B
Sun 11 10. 11:55
HBC Jičín B
10:0 K
I.HK Dvůr Králové
Sun 11 10. 11:55
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
10:0 K
I.HK Dvůr Králové
Sun 11 10. 12:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
1:24
Liberec Handball A
Sun 11 10. 12:45
TJ Náchod B
10:0 K
I.HK Dvůr Králové
Sun 11 10. 12:45
HBC Jičín A
14:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 11 10. 13:10
I.HK Dvůr Králové
0:10 K
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
Sun 11 10. 13:10
Lokomotiva Česká Lípa
0:10 K
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 11 10. 13:45
I.HK Dvůr Králové
0:10 K
TJ Náchod A
Sun 11 10. 13:45
Lokomotiva Česká Lípa
0:10 K
TJ Náchod A
Sun 11 10. 13:57
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
15:11
HBC Jičín B
Sun 11 10. 14:10
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
10:0 K
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 11 10. 14:10
TJ Náchod B
10:8
Liberec Handball B
Sun 11 10. 14:35
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B
3:25
HBC Jičín A
Sun 11 10. 15:00
Liberec Handball A
10:0 K
I.HK Dvůr Králové
Sun 11 10. 15:12
HBC Jičín B
10:0 K
Lokomotiva Česká Lípa

Tabulka – Liga minižactva Královéhradeckého a Libereckého kraje – Podzim

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže