MSL Minižactvo

Utkání

Část
Sezóna
Minižactvo 5+1
Kolo
1
2
3
4
5
6
Všechna kola
Minižactvo 5+1, všechna kola
so 7. 10. 9:00
HC Hlučín
0:10 K
TJ Sokol Ostrava
so 7. 10. 9:25
TJ Sokol Karviná
3:16
1. SC Bohumín 98
so 7. 10. 10:00
HC Hlučín
0:10 K
1. SC Bohumín 98
so 7. 10. 10:25
TJ Sokol Karviná
4:14
TJ Sokol Ostrava
so 7. 10. 11:00
TJ Sokol Ostrava
8:6
1. SC Bohumín 98
so 7. 10. 11:25
HC Hlučín
0:10 K
TJ Sokol Karviná
so 7. 10. 14:00
T.J.Sokol Klimkovice A
10:14
T.J.Sokol Klimkovice B
so 7. 10. 14:25
Sokol Hrabůvka
12:3
TJ Slovan Havířov
so 7. 10. 15:00
T.J.Sokol Klimkovice A
4:19
Sokol Hrabůvka
so 7. 10. 15:00
SKH Polanka n.O.
20:2
HCB Karviná B
so 7. 10. 15:20
HCB Karviná A
1:11
KH Kopřivnice
so 7. 10. 15:25
T.J.Sokol Klimkovice B
15:2
TJ Slovan Havířov
so 7. 10. 15:40
HCB Karviná B
4:14
TJ Sokol Poruba
so 7. 10. 16:00
SKH Polanka n.O.
14:0
HCB Karviná A
so 7. 10. 16:00
T.J.Sokol Klimkovice A
4:9
TJ Slovan Havířov
so 7. 10. 16:20
KH Kopřivnice
8:7
TJ Sokol Poruba
so 7. 10. 16:25
T.J.Sokol Klimkovice B
10:17
Sokol Hrabůvka
so 7. 10. 16:40
HCB Karviná A
11:5
HCB Karviná B
so 7. 10. 17:00
SKH Polanka n.O.
15:11
KH Kopřivnice
so 7. 10. 17:20
HCB Karviná A
4:8
TJ Sokol Poruba
so 7. 10. 17:40
KH Kopřivnice
10:2
HCB Karviná B
so 7. 10. 18:00
SKH Polanka n.O.
14:5
TJ Sokol Poruba
ne 8. 10. 9:00
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
7:14
HC Nový Jičín A
ne 8. 10. 9:25
HC Nový Jičín B
3:8
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 8. 10. 10:00
HC Nový Jičín A
12:1
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 8. 10. 10:25
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
15:2
HC Nový Jičín B
ne 8. 10. 11:00
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
10:0 K
TJ TŽ Třinec
ne 8. 10. 11:00
HC Nový Jičín A
18:2
HC Nový Jičín B
ne 8. 10. 11:20
HC Nový Jičín A
10:0 K
TJ TŽ Třinec
ne 8. 10. 11:25
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
11:5
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 8. 10. 11:40
HC Nový Jičín B
10:0 K
TJ TŽ Třinec
ne 8. 10. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
10:0 K
TJ TŽ Třinec
so 4. 11. 9:00
HCB Karviná A
12:1
HCB Karviná B
so 4. 11. 9:20
Sokol Hrabůvka
12:4
TJ Slovan Havířov
so 4. 11. 9:40
HCB Karviná A
8:7
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 4. 11. 10:00
HCB Karviná B
1:16
Sokol Hrabůvka
so 4. 11. 10:20
Pepino SKP Frýdek-Místek
6:8
TJ Slovan Havířov
so 4. 11. 10:40
HCB Karviná A
2:11
Sokol Hrabůvka
so 4. 11. 11:00
HCB Karviná B
2:6
TJ Slovan Havířov
so 4. 11. 11:20
Sokol Hrabůvka
12:4
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 4. 11. 11:40
HCB Karviná A
4:4
TJ Slovan Havířov
so 4. 11. 12:00
HCB Karviná B
4:9
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 5. 11. 9:00
TJ Sokol Karviná
6:10
TJ Sokol Poruba
ne 5. 11. 9:00
HC Nový Jičín A
12:5
HC Nový Jičín B
ne 5. 11. 9:20
T.J.Sokol Klimkovice A
11:16
T.J.Sokol Klimkovice B
ne 5. 11. 9:25
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
16:10
HC Hlučín
ne 5. 11. 9:40
HC Nový Jičín A
7:10
SKH Polanka n.O.
ne 5. 11. 10:00
HC Nový Jičín B
6:13
T.J.Sokol Klimkovice A
ne 5. 11. 10:00
TJ Sokol Karviná
11:14
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
ne 5. 11. 10:20
T.J.Sokol Klimkovice B
7:16
SKH Polanka n.O.
ne 5. 11. 10:25
TJ Sokol Poruba
7:4
HC Hlučín
ne 5. 11. 10:40
HC Nový Jičín A
12:5
T.J.Sokol Klimkovice A
ne 5. 11. 11:00
TJ Sokol Poruba
11:9
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
ne 5. 11. 11:00
TJ TŽ Třinec
2:9
1. SC Bohumín 98
ne 5. 11. 11:00
HC Nový Jičín B
6:9
T.J.Sokol Klimkovice B
ne 5. 11. 11:20
T.J.Sokol Klimkovice A
8:17
SKH Polanka n.O.
ne 5. 11. 11:25
TJ Sokol Ostrava
13:15
KH Kopřivnice
ne 5. 11. 11:25
TJ Sokol Karviná
7:16
HC Hlučín
ne 5. 11. 11:40
HC Nový Jičín A
13:5
T.J.Sokol Klimkovice B
ne 5. 11. 12:00
1. SC Bohumín 98
7:4
TJ Sokol Ostrava
ne 5. 11. 12:00
HC Nový Jičín B
6:11
SKH Polanka n.O.
ne 5. 11. 12:25
TJ TŽ Třinec
8:13
KH Kopřivnice
ne 5. 11. 13:00
1. SC Bohumín 98
4:12
KH Kopřivnice
ne 5. 11. 13:25
TJ TŽ Třinec
6:12
TJ Sokol Ostrava
so 25. 11. 9:00
1. SC Bohumín 98
9:8
HC Hlučín
so 25. 11. 9:25
SKH Polanka n.O.
17:2
TJ TŽ Třinec
so 25. 11. 9:30
TJ Sokol Ostrava
11:3
HCB Karviná A
so 25. 11. 9:55
HCB Karviná B
2:15
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
so 25. 11. 10:00
SKH Polanka n.O.
13:6
HC Hlučín
so 25. 11. 10:25
1. SC Bohumín 98
9:1
TJ TŽ Třinec
so 25. 11. 10:30
TJ Sokol Ostrava
15:1
HCB Karviná B
so 25. 11. 10:55
HCB Karviná A
3:12
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
so 25. 11. 11:00
HC Hlučín
7:3
TJ TŽ Třinec
so 25. 11. 11:25
1. SC Bohumín 98
7:16
SKH Polanka n.O.
so 25. 11. 11:30
HCB Karviná A
15:6
HCB Karviná B
so 25. 11. 11:55
TJ Sokol Ostrava
6:7
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
so 25. 11. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
2:8
TJ Sokol Poruba
so 25. 11. 13:20
T.J.Sokol Klimkovice A
11:19
T.J.Sokol Klimkovice B
so 25. 11. 13:40
KH Kopřivnice
13:6
TJ Sokol Poruba
so 25. 11. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
9:16
T.J.Sokol Klimkovice A
so 25. 11. 14:20
T.J.Sokol Klimkovice B
10:13
KH Kopřivnice
so 25. 11. 14:40
TJ Sokol Poruba
11:6
T.J.Sokol Klimkovice A
so 25. 11. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
4:12
T.J.Sokol Klimkovice B
so 25. 11. 15:20
T.J.Sokol Klimkovice A
5:11
KH Kopřivnice
so 25. 11. 15:40
T.J.Sokol Klimkovice B
10:11
TJ Sokol Poruba
so 25. 11. 16:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
4:15
KH Kopřivnice
ne 26. 11. 14:00
TJ Slovan Havířov
4:17
Sokol Hrabůvka
ne 26. 11. 14:20
HC Nový Jičín A
18:2
HC Nový Jičín B
ne 26. 11. 14:40
TJ Slovan Havířov
13:10
TJ Sokol Karviná
ne 26. 11. 15:00
Sokol Hrabůvka
8:6
HC Nový Jičín A
ne 26. 11. 15:20
HC Nový Jičín B
9:5
TJ Sokol Karviná
ne 26. 11. 15:40
TJ Slovan Havířov
2:12
HC Nový Jičín A
ne 26. 11. 16:00
Sokol Hrabůvka
11:1
HC Nový Jičín B
ne 26. 11. 16:20
HC Nový Jičín A
13:2
TJ Sokol Karviná
ne 26. 11. 16:40
TJ Slovan Havířov
3:8
HC Nový Jičín B
ne 26. 11. 17:00
Sokol Hrabůvka
13:3
TJ Sokol Karviná
so 9. 3. 9:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
1. SC Bohumín 98
so 9. 3. 9:25
T.J.Sokol Klimkovice A
0:0
T.J.Sokol Klimkovice B
so 9. 3. 10:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
T.J.Sokol Klimkovice A
so 9. 3. 10:25
1. SC Bohumín 98
0:0
T.J.Sokol Klimkovice B
so 9. 3. 11:00
1. SC Bohumín 98
0:0
T.J.Sokol Klimkovice A
so 9. 3. 11:25
TJ Sokol Ostrava
0:0
T.J.Sokol Klimkovice B
ne 17. 3. 9:00
HC Nový Jičín A
0:0
HC Nový Jičín B
ne 17. 3. 9:20
KH Kopřivnice
0:0
KH ISMM Kopřivnice B
ne 17. 3. 9:40
HC Nový Jičín A
0:0
HC Hlučín
ne 17. 3. 10:00
HC Nový Jičín B
0:0
KH Kopřivnice
ne 17. 3. 10:20
KH ISMM Kopřivnice B
0:0
HC Hlučín
ne 17. 3. 10:40
HC Nový Jičín A
0:0
KH Kopřivnice
ne 17. 3. 11:00
HC Nový Jičín B
0:0
KH ISMM Kopřivnice B
ne 17. 3. 11:20
KH Kopřivnice
0:0
HC Hlučín
ne 17. 3. 11:40
HC Nový Jičín A
0:0
KH ISMM Kopřivnice B
ne 17. 3. 12:00
HC Nový Jičín B
0:0
HC Hlučín
ne 17. 3. 15:00
TJ Sokol Poruba
0:0
Sokol Hrabůvka
ne 17. 3. 15:20
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
0:0
TJ Slovan Havířov
ne 17. 3. 15:40
SKH Polanka n.O.
0:0
Sokol Hrabůvka
ne 17. 3. 16:00
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
ne 17. 3. 16:20
TJ Slovan Havířov
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 17. 3. 16:40
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
ne 17. 3. 17:00
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Slovan Havířov
ne 17. 3. 17:20
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 17. 3. 17:40
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Slovan Havířov
ne 17. 3. 18:00
TJ Sokol Poruba
0:0
SKH Polanka n.O.
so 23. 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 23. 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
HCB Karviná A
so 23. 3. 12:00
HCB Karviná B
0:0
TJ Sokol Karviná
so 23. 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
HCB Karviná B
so 23. 3. 12:00
HCB Karviná B
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 23. 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
so 23. 3. 12:00
HCB Karviná A
0:0
TJ Sokol Karviná
so 23. 3. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Karviná
so 23. 3. 12:00
HCB Karviná A
0:0
HCB Karviná B
so 23. 3. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HCB Karviná A

Tabulka – MSL Minižactvo 5+1 – MSL minižáci 5+1

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže