MSL Mladší žáci skupina I

Utkání

Část
Sezóna
MSL mladší žáci I
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Všechna kola
MSL mladší žáci I, všechna kola
Sat 18 9. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
16:15
KH Kopřivnice
Sat 18 9. 10:15
KH Kopřivnice
23:14
TJ Sokol Ostrava
Sat 18 9. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
27:17
TJ Sokol Ostrava
Sun 19 9. 09:00
HC Nový Jičín
7:21
SKH Polanka n.O. A
Sun 19 9. 10:30
SKH Polanka n.O. A
24:17
HCB Karviná
Sun 19 9. 12:00
HC Nový Jičín
4:16
HCB Karviná
Sun 3 10. 09:00
SKH Polanka n.O. A
14:18
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 3 10. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek A
34:5
HC Nový Jičín
Sun 3 10. 11:30
SKH Polanka n.O. A
19:10
HC Nový Jičín
Sun 3 10. 12:00
HCB Karviná
17:18
TJ Sokol Ostrava
Sun 3 10. 13:15
TJ Sokol Ostrava
13:24
KH Kopřivnice
Sun 3 10. 14:30
HCB Karviná
10:21
KH Kopřivnice
Sat 16 10. 09:00
TJ Sokol Ostrava
7:23
SKH Polanka n.O. A
Sat 16 10. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
19:25
KH Kopřivnice
Sat 16 10. 10:15
KH Kopřivnice
24:20
HCB Karviná
Sat 16 10. 10:30
SKH Polanka n.O. A
19:10
HC Nový Jičín
Sat 16 10. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
19:15
HCB Karviná
Sat 16 10. 12:00
TJ Sokol Ostrava
20:20
HC Nový Jičín
Sat 6 11. 08:30
KH Kopřivnice
19:14
TJ Sokol Ostrava
Sat 6 11. 09:30
TJ Sokol Ostrava
15:11
SKH Polanka n.O. A
Sat 6 11. 10:30
KH Kopřivnice
27:11
SKH Polanka n.O. A
Sun 7 11. 09:00
HC Nový Jičín
10:21
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 7 11. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
19:17
HCB Karviná
Sun 7 11. 12:00
HC Nový Jičín
12:14
HCB Karviná
Sun 21 11. 09:30
HCB Karviná
14:14
TJ Sokol Ostrava
Sun 21 11. 10:45
TJ Sokol Ostrava
12:19
SKH Polanka n.O. A
Sun 21 11. 12:00
HCB Karviná
18:14
SKH Polanka n.O. A
Thu 20 1. 16:00
KH Kopřivnice
27:14
HC Nový Jičín
Thu 20 1. 17:15
HC Nový Jičín
13:24
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Thu 20 1. 18:30
KH Kopřivnice
29:20
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 26 3. 08:30
TJ Sokol Ostrava
13:19
HCB Karviná
Sat 26 3. 09:45
HCB Karviná
21:27
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 26 3. 11:00
TJ Sokol Ostrava
19:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 27 3. 09:00
SKH Polanka n.O. A
16:18
KH Kopřivnice
Sun 27 3. 10:15
KH Kopřivnice
23:13
HC Nový Jičín
Sun 27 3. 11:30
SKH Polanka n.O. A
19:15
HC Nový Jičín
Sat 9 4. 13:00
KH Kopřivnice
29:21
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 9 4. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
26:19
SKH Polanka n.O. A
Sat 9 4. 15:00
KH Kopřivnice
25:20
SKH Polanka n.O. A
Sun 10 4. 08:30
HC Nový Jičín
21:18
TJ Sokol Ostrava
Sun 10 4. 10:00
TJ Sokol Ostrava
24:26
HCB Karviná
Sun 10 4. 11:30
HC Nový Jičín
16:20
HCB Karviná
Sat 23 4. 08:30
SKH Polanka n.O. A
19:24
HCB Karviná
Sat 23 4. 09:00
TJ Sokol Ostrava
20:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 23 4. 09:45
HCB Karviná
15:32
KH Kopřivnice
Sat 23 4. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek A
30:20
HC Nový Jičín
Sat 23 4. 11:00
SKH Polanka n.O. A
9:25
KH Kopřivnice
Sat 23 4. 11:30
TJ Sokol Ostrava
31:17
HC Nový Jičín
Thu 5 5. 16:30
HC Nový Jičín
13:21
KH Kopřivnice
Thu 5 5. 17:45
KH Kopřivnice
23:18
TJ Sokol Ostrava
Thu 5 5. 19:00
HC Nový Jičín
14:19
TJ Sokol Ostrava
Sun 8 5. 09:30
HCB Karviná
18:23
SKH Polanka n.O. A
Sun 8 5. 10:45
SKH Polanka n.O. A
21:22
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 8 5. 12:00
HCB Karviná
20:24
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 21 5. 08:30
KH Kopřivnice
21:14
HC Nový Jičín
Sat 21 5. 09:30
HC Nový Jičín
16:26
HCB Karviná
Sat 21 5. 10:45
KH Kopřivnice
25:17
HCB Karviná
Sat 28 5. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sat 28 5. 10:15
TJ Sokol Ostrava
0:0
SKH Polanka n.O. A
Sat 28 5. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
0:0
SKH Polanka n.O. A

Tabulka – MSL Mladší žáci skupina I – MSL mladší žáci I

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže