Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

Utkání

Část
Sezóna
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Všechna kola
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci, všechna kola
so 16. 9. 9:00
Senice na Hané
16:16
SK Žeravice
so 16. 9. 11:00
SK Aktiv Olomouc
5:24
TJ Cement Hranice
so 16. 9. 12:15
TJ Cement Hranice
15:28
Házená Velká Bystřice
so 16. 9. 13:30
Házená Velká Bystřice
26:6
SK Aktiv Olomouc
so 16. 9. 14:15
TJ Sokol Osek n/B
10:26
HBC Olomouc 1966
so 16. 9. 15:30
TJ Sokol Osek n/B
17:20
TJ Sokol Centrum Haná
ne 17. 9. 9:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
2:24
Tatran Litovel
ne 17. 9. 10:30
SK HFP Prostějov
16:3
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
ne 17. 9. 11:45
Sokol Horka n. M.
18:3
SK HFP Prostějov
so 23. 9. 10:00
Házená Velká Bystřice
23:17
HBC Olomouc 1966
so 23. 9. 10:30
Házená Uničov
9:15
TJ Sokol Centrum Haná
so 23. 9. 11:15
HBC Olomouc 1966
21:13
Senice na Hané
so 23. 9. 11:45
TJ Sokol Centrum Haná
11:7
SK HFP Prostějov
so 23. 9. 12:30
Senice na Hané
20:26
Házená Velká Bystřice
so 23. 9. 13:00
SK HFP Prostějov
9:17
Házená Uničov
ne 24. 9. 10:00
Sokol Horka n. M.
30:5
SK Aktiv Olomouc
ne 24. 9. 11:15
Sokol Horka n. M.
19:9
TJ Sokol Osek n/B
ne 24. 9. 11:30
TJ Cement Hranice
25:2
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
ne 24. 9. 13:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
4:35
SK Žeravice
ne 24. 9. 14:30
TJ Cement Hranice
20:19
Tatran Litovel
so 30. 9. 13:30
SK Žeravice
18:13
Házená Uničov
st 4. 10. 17:00
Házená Uničov
14:18
Senice na Hané
so 7. 10. 9:00
HBC Olomouc 1966
27:2
SK Aktiv Olomouc
so 7. 10. 9:00
SK Žeravice
21:15
Sokol Horka n. M.
so 7. 10. 10:15
Sokol Horka n. M.
17:23
Házená Uničov
so 7. 10. 10:15
SK Aktiv Olomouc
3:30
Tatran Litovel
so 7. 10. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
33:7
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 7. 10. 11:30
SK Žeravice
21:17
Házená Velká Bystřice
so 7. 10. 11:30
Tatran Litovel
16:24
HBC Olomouc 1966
so 7. 10. 12:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
9:34
Senice na Hané
so 7. 10. 13:30
Senice na Hané
23:25
TJ Sokol Centrum Haná
ne 8. 10. 9:00
SK HFP Prostějov
14:12
TJ Sokol Osek n/B
ne 8. 10. 10:20
TJ Sokol Osek n/B
20:10
TJ Cement Hranice
ne 8. 10. 11:40
TJ Cement Hranice
14:12
SK HFP Prostějov
so 14. 10. 13:30
SK Aktiv Olomouc
5:18
SK HFP Prostějov
so 14. 10. 14:45
SK Aktiv Olomouc
3:36
Senice na Hané
so 21. 10. 9:00
Tatran Litovel
27:26
TJ Sokol Centrum Haná
so 21. 10. 10:15
TJ Sokol Centrum Haná
19:25
SK Žeravice
so 21. 10. 11:30
SK Žeravice
17:17
Tatran Litovel
so 21. 10. 13:00
TJ Cement Hranice
13:26
Sokol Horka n. M.
so 21. 10. 14:30
Sokol Horka n. M.
12:18
HBC Olomouc 1966
so 21. 10. 15:30
TJ Sokol Osek n/B
10:22
Házená Velká Bystřice
so 21. 10. 16:00
TJ Cement Hranice
10:17
Házená Uničov
so 21. 10. 16:45
Házená Velká Bystřice
39:11
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 21. 10. 18:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
5:25
TJ Sokol Osek n/B
so 4. 11. 14:00
Házená Velká Bystřice
22:22
Tatran Litovel
so 4. 11. 15:15
Tatran Litovel
21:24
Sokol Horka n. M.
so 4. 11. 16:30
Sokol Horka n. M.
23:19
Házená Velká Bystřice
ne 5. 11. 9:00
Senice na Hané
28:12
TJ Sokol Osek n/B
ne 5. 11. 10:15
Senice na Hané
27:16
TJ Cement Hranice
so 11. 11. 9:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
5:31
Házená Uničov
so 11. 11. 10:15
Házená Uničov
29:3
SK Aktiv Olomouc
so 11. 11. 11:30
SK Aktiv Olomouc
13:20
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
ne 12. 11. 11:00
SK HFP Prostějov
8:23
HBC Olomouc 1966
ne 12. 11. 12:30
HBC Olomouc 1966
20:21
TJ Sokol Centrum Haná
ne 12. 11. 14:00
SK HFP Prostějov
8:14
SK Žeravice
so 18. 11. 13:30
TJ Sokol Osek n/B
18:30
SK Žeravice
so 18. 11. 14:45
SK Žeravice
28:9
SK Aktiv Olomouc
so 18. 11. 16:00
SK Aktiv Olomouc
12:31
TJ Sokol Osek n/B
ne 19. 11. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
30:27
Sokol Horka n. M.
ne 19. 11. 10:15
TJ Sokol Centrum Haná
28:10
TJ Cement Hranice
ne 19. 11. 11:00
HBC Olomouc 1966
23:6
Házená Uničov
ne 19. 11. 12:15
Házená Uničov
13:26
Házená Velká Bystřice
ne 19. 11. 13:30
HBC Olomouc 1966
36:5
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
čt 30. 11. 16:30
TJ Sokol Centrum Haná
27:30
Házená Velká Bystřice
so 2. 12. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
32:8
SK Aktiv Olomouc
so 2. 12. 9:30
SK Žeravice
14:23
HBC Olomouc 1966
so 2. 12. 10:30
Házená Uničov
16:13
Tatran Litovel
so 2. 12. 11:45
Tatran Litovel
30:4
TJ Sokol Osek n/B
so 2. 12. 13:00
TJ Sokol Osek n/B
10:14
Házená Uničov
ne 3. 12. 14:00
Sokol Horka n. M.
24:27
Senice na Hané
ne 3. 12. 15:15
Sokol Horka n. M.
25:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
ne 10. 12. 9:00
Tatran Litovel
27:12
SK HFP Prostějov
ne 10. 12. 10:15
SK HFP Prostějov
18:33
Senice na Hané
ne 10. 12. 11:30
Senice na Hané
37:21
Tatran Litovel
ne 10. 12. 12:45
Házená Velká Bystřice
17:16
SK HFP Prostějov
ne 4. 2. 10:45
HBC Olomouc 1966
23:11
TJ Cement Hranice
ne 4. 2. 12:00
TJ Cement Hranice
10:19
SK Žeravice
so 9. 3. 1:00
Házená Uničov
10:0 K
SK HFP Prostějov
so 9. 3. 1:15
SK HFP Prostějov
0:10 K
HBC Olomouc 1966
so 9. 3. 11:15
HBC Olomouc 1966
21:14
Házená Uničov
ne 10. 3. 9:00
Tatran Litovel
31:17
TJ Sokol Osek n/B
ne 10. 3. 10:15
TJ Cement Hranice
15:23
SK Žeravice
ne 10. 3. 11:30
SK Žeravice
17:17
Tatran Litovel
ne 10. 3. 14:00
Sokol Horka n. M.
29:21
Senice na Hané
so 23. 3. 13:30
SK HFP Prostějov
6:21
Tatran Litovel
so 23. 3. 14:30
TJ Cement Hranice
25:34
Sokol Horka n. M.
so 23. 3. 14:45
Tatran Litovel
34:9
SK Aktiv Olomouc
so 23. 3. 16:00
SK HFP Prostějov
9:21
TJ Sokol Osek n/B
so 23. 3. 16:00
TJ Cement Hranice
20:22
Házená Uničov
ne 24. 3. 9:00
HBC Olomouc 1966
29:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
ne 24. 3. 9:00
Házená Velká Bystřice
21:16
Senice na Hané
ne 24. 3. 10:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
8:32
TJ Sokol Centrum Haná
ne 24. 3. 10:15
Senice na Hané
17:23
SK Žeravice
ne 24. 3. 11:30
TJ Sokol Centrum Haná
21:25
HBC Olomouc 1966
ne 24. 3. 11:30
SK Žeravice
23:25
Házená Velká Bystřice
st 3. 4. 18:30
Sokol Horka n. M.
36:12
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 6. 4. 9:00
Senice na Hané
24:17
Tatran Litovel
so 6. 4. 10:00
TJ Sokol Osek n/B
27:13
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 6. 4. 10:15
Tatran Litovel
30:23
TJ Sokol Centrum Haná
so 6. 4. 11:00
Házená Uničov
20:30
TJ Sokol Osek n/B
so 6. 4. 11:30
TJ Sokol Centrum Haná
19:26
Senice na Hané
so 6. 4. 12:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
12:22
Házená Uničov
ne 7. 4. 9:00
SK Aktiv Olomouc
15:29
TJ Cement Hranice
ne 7. 4. 9:00
SK Žeravice
15:14
Sokol Horka n. M.
ne 7. 4. 10:15
TJ Cement Hranice
17:31
Házená Velká Bystřice
ne 7. 4. 10:15
Sokol Horka n. M.
19:16
SK HFP Prostějov
ne 7. 4. 11:30
SK Aktiv Olomouc
8:20
HBC Olomouc 1966
ne 7. 4. 11:30
SK HFP Prostějov
8:13
SK Žeravice
so 13. 4. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
30:12
SK Aktiv Olomouc
so 13. 4. 10:20
SK Aktiv Olomouc
7:35
Házená Velká Bystřice
so 13. 4. 11:40
Házená Velká Bystřice
34:23
TJ Sokol Centrum Haná
so 20. 4. 11:00
SK HFP Prostějov
19:21
TJ Cement Hranice
so 20. 4. 12:15
TJ Cement Hranice
25:14
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 20. 4. 13:00
TJ Sokol Osek n/B
14:27
Senice na Hané
so 20. 4. 13:30
SK HFP Prostějov
10:16
Házená Velká Bystřice
so 20. 4. 14:15
Senice na Hané
23:10
SK Aktiv Olomouc
so 20. 4. 15:30
SK Aktiv Olomouc
11:30
TJ Sokol Osek n/B
ne 21. 4. 10:00
Tatran Litovel
27:27
Sokol Horka n. M.
ne 21. 4. 10:00
Házená Uničov
7:15
SK Žeravice
ne 21. 4. 11:15
HBC Olomouc 1966
34:25
Tatran Litovel
ne 21. 4. 11:15
Házená Uničov
12:23
TJ Sokol Centrum Haná
ne 21. 4. 12:30
Sokol Horka n. M.
22:27
HBC Olomouc 1966
so 4. 5. 9:00
Tatran Litovel
20:27
Házená Velká Bystřice
so 4. 5. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
25:13
SK HFP Prostějov
so 4. 5. 10:15
Házená Velká Bystřice
23:9
Házená Uničov
so 4. 5. 10:20
TJ Sokol Centrum Haná
24:22
Sokol Horka n. M.
so 4. 5. 11:30
Házená Uničov
6:28
Tatran Litovel
so 4. 5. 12:00
HBC Olomouc 1966
28:16
TJ Sokol Osek n/B
so 4. 5. 13:15
TJ Sokol Osek n/B
19:21
TJ Cement Hranice
so 4. 5. 14:00
SK Žeravice
32:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 4. 5. 14:30
TJ Cement Hranice
16:23
HBC Olomouc 1966
so 4. 5. 15:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
8:25
Senice na Hané
so 4. 5. 16:30
SK Žeravice
30:13
SK Aktiv Olomouc
so 18. 5. 9:00
TJ Cement Hranice
23:28
TJ Sokol Centrum Haná
so 18. 5. 9:00
SK Aktiv Olomouc
26:11
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 18. 5. 9:00
Senice na Hané
21:21
HBC Olomouc 1966
so 18. 5. 10:00
Házená Velká Bystřice
30:22
TJ Sokol Osek n/B
so 18. 5. 10:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
6:22
SK HFP Prostějov
so 18. 5. 10:15
HBC Olomouc 1966
19:11
SK Žeravice
so 18. 5. 10:30
TJ Cement Hranice
11:28
Tatran Litovel
so 18. 5. 11:15
TJ Sokol Osek n/B
14:21
Sokol Horka n. M.
so 18. 5. 11:30
SK HFP Prostějov
20:10
SK Aktiv Olomouc
so 18. 5. 11:30
Senice na Hané
23:19
Házená Uničov
so 18. 5. 12:30
Sokol Horka n. M.
29:32
Házená Velká Bystřice
so 25. 5. 9:00
Senice na Hané
19:11
SK HFP Prostějov
so 25. 5. 10:15
Senice na Hané
22:16
TJ Cement Hranice
so 25. 5. 11:45
Házená Velká Bystřice
21:23
HBC Olomouc 1966
so 25. 5. 13:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
4:40
Tatran Litovel
so 25. 5. 14:15
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
11:28
Házená Velká Bystřice
ne 26. 5. 10:00
Sokol Horka n. M.
26:9
SK Aktiv Olomouc
ne 26. 5. 10:30
TJ Sokol Osek n/B
7:19
SK Žeravice
ne 26. 5. 11:15
SK Aktiv Olomouc
15:25
Házená Uničov
ne 26. 5. 11:45
SK Žeravice
20:19
TJ Sokol Centrum Haná
ne 26. 5. 12:30
Házená Uničov
9:24
Sokol Horka n. M.
ne 26. 5. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná
11:31
TJ Sokol Osek n/B

Tabulka – Liga Olomouckého kraje - mladší žáci – Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže