Zlínská liga - mladší žactvo

Utkání

Část
Sezóna
Zlínská liga - mladší žáci
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
Zlínská liga - mladší žáci, všechna kola
ne 17. 9. 8:00
HC Zubří A
33:5
HC Zubří B
ne 17. 9. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
29:21
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
ne 17. 9. 9:15
HC Zubří B
6:32
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 17. 9. 10:00
Házená Velká Bystřice
26:19
Klub házené Vsetín
ne 17. 9. 10:20
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
19:19
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 17. 9. 10:30
Fatra-Slavia Napajedla A
30:18
HC Zubří A
ne 17. 9. 11:15
Klub házené Vsetín
14:14
TJ Holešov
ne 17. 9. 11:40
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
17:30
TJ Sokol Centrum Haná
ne 17. 9. 12:30
TJ Holešov
17:17
Házená Velká Bystřice
ne 24. 9. 13:30
Handball club Zlín, z.s.
33:12
TJ Rožnov p.R.
ne 24. 9. 14:45
TJ Rožnov p.R.
19:19
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 24. 9. 16:00
Fatra-Slavia Napajedla B
9:22
Handball club Zlín, z.s.
so 30. 9. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
18:13
TJ Holešov
so 30. 9. 10:15
TJ Holešov
27:17
HC Zubří B
so 30. 9. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
32:10
Fatra-Slavia Napajedla B
so 30. 9. 11:30
HC Zubří B
16:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 30. 9. 12:15
Házená Velká Bystřice
17:29
TJ Sokol Centrum Haná
so 30. 9. 13:30
Fatra-Slavia Napajedla B
22:27
Házená Velká Bystřice
ne 1. 10. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
18:21
Klub házené Vsetín
ne 1. 10. 12:00
Klub házené Vsetín
10:0 K
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 1. 10. 13:00
HC Zubří A
25:17
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
ne 1. 10. 14:15
TJ Rožnov p.R.
10:39
HC Zubří A
ne 1. 10. 15:30
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
24:11
TJ Rožnov p.R.
so 14. 10. 8:00
HC Zubří B
16:16
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 14. 10. 9:00
Klub házené Vsetín
26:12
TJ Rožnov p.R.
so 14. 10. 9:15
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
25:18
Házená Velká Bystřice
so 14. 10. 9:30
Fatra-Slavia Napajedla A
30:10
Handball club Zlín, z.s.
so 14. 10. 10:15
TJ Sokol Centrum Haná
25:16
Klub házené Vsetín
so 14. 10. 10:30
Házená Velká Bystřice
23:28
HC Zubří B
so 14. 10. 11:00
Fatra-Slavia Napajedla B
11:22
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 14. 10. 11:30
TJ Rožnov p.R.
7:27
TJ Sokol Centrum Haná
so 14. 10. 12:15
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
15:33
Fatra-Slavia Napajedla A
so 14. 10. 13:30
Fatra-Slavia Napajedla A
39:6
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 15. 10. 13:00
TJ Holešov
16:33
HC Zubří A
ne 15. 10. 14:15
HC Zubří A
34:25
Handball club Zlín, z.s.
ne 15. 10. 15:30
Handball club Zlín, z.s.
19:19
TJ Holešov
so 4. 11. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla B
4:25
Klub házené Vsetín
so 4. 11. 10:00
Házená Velká Bystřice
6:25
HC Zubří A
so 4. 11. 10:15
Klub házené Vsetín
24:24
HC Zubří B
so 4. 11. 11:15
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
29:16
TJ Rožnov p.R.
so 4. 11. 12:30
HC Zubří B
32:11
Fatra-Slavia Napajedla B
so 4. 11. 12:30
Házená Velká Bystřice
23:18
TJ Rožnov p.R.
ne 5. 11. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
27:25
TJ Holešov
ne 5. 11. 10:20
TJ Holešov
6:29
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 5. 11. 11:40
Fatra-Slavia Napajedla A
37:17
TJ Sokol Centrum Haná
ne 5. 11. 18:00
Handball club Zlín, z.s.
21:18
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 11. 11. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26:25
Handball club Zlín, z.s.
so 11. 11. 9:00
TJ Rožnov p.R.
18:37
HC Zubří B
so 11. 11. 10:15
Handball club Zlín, z.s.
33:21
Házená Velká Bystřice
so 11. 11. 10:30
TJ Holešov
38:15
TJ Rožnov p.R.
so 11. 11. 11:30
Házená Velká Bystřice
21:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 12. 11. 8:00
HC Zubří A
30:26
TJ Sokol Centrum Haná
ne 12. 11. 9:15
Fatra-Slavia Napajedla B
4:31
HC Zubří A
ne 12. 11. 10:00
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
11:28
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 12. 11. 11:15
Klub házené Vsetín
18:17
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 25. 11. 10:00
Klub házené Vsetín
25:24
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 25. 11. 11:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:34
HC Zubří A
so 25. 11. 12:00
HC Zubří A
33:25
Klub házené Vsetín
ne 26. 11. 8:30
HC Zubří B
25:24
Handball club Zlín, z.s.
ne 26. 11. 9:00
TJ Holešov
31:10
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 26. 11. 9:00
Házená Velká Bystřice
9:29
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 26. 11. 9:45
Handball club Zlín, z.s.
24:29
TJ Sokol Centrum Haná
ne 26. 11. 10:15
Fatra-Slavia Napajedla A
41:8
TJ Rožnov p.R.
ne 26. 11. 10:15
Fatra-Slavia Napajedla B
6:24
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
ne 26. 11. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
28:23
HC Zubří B
ne 26. 11. 11:30
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
10:20
TJ Holešov
so 9. 3. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla B
16:18
TJ Rožnov p.R.
so 9. 3. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
33:29
Handball club Zlín, z.s.
so 9. 3. 10:15
TJ Rožnov p.R.
4:45
Fatra-Slavia Napajedla A
so 9. 3. 10:20
Handball club Zlín, z.s.
22:31
HC Zubří A
so 9. 3. 11:30
Fatra-Slavia Napajedla A
40:9
Fatra-Slavia Napajedla B
so 9. 3. 11:40
HC Zubří A
36:23
TJ Sokol Centrum Haná
ne 10. 3. 10:00
Házená Velká Bystřice
20:22
TJ Holešov
ne 10. 3. 11:00
Klub házené Vsetín
22:13
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
ne 10. 3. 11:15
TJ Holešov
20:21
HC Zubří B
ne 10. 3. 12:30
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
23:29
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 10. 3. 12:30
HC Zubří B
38:21
Házená Velká Bystřice
ne 10. 3. 14:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:21
Klub házené Vsetín
ne 17. 3. 9:00
Klub házené Vsetín
30:22
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 17. 3. 10:15
Handball club Zlín, z.s.
31:22
Klub házené Vsetín
ne 17. 3. 11:30
Fatra-Slavia Napajedla B
22:32
Handball club Zlín, z.s.
so 23. 3. 8:00
HC Zubří A
34:13
Házená Velká Bystřice
so 23. 3. 8:30
TJ Holešov
25:20
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 23. 3. 9:00
TJ Rožnov p.R.
11:29
HC Zubří B
so 23. 3. 9:15
Házená Velká Bystřice
10:40
Fatra-Slavia Napajedla A
so 23. 3. 9:45
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:34
TJ Sokol Centrum Haná
so 23. 3. 10:15
HC Zubří B
27:26
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 23. 3. 10:30
Fatra-Slavia Napajedla A
26:18
HC Zubří A
so 23. 3. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
26:26
TJ Holešov
so 23. 3. 11:30
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
26:20
TJ Rožnov p.R.
ne 14. 4. 8:30
HC Zubří B
32:23
Klub házené Vsetín
ne 14. 4. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
22:23
HC Zubří A
ne 14. 4. 9:45
Klub házené Vsetín
27:31
TJ Sokol Centrum Haná
ne 14. 4. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
12:34
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 14. 4. 10:15
HC Zubří A
35:8
TJ Rožnov p.R.
ne 14. 4. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
18:42
HC Zubří B
ne 14. 4. 11:30
Fatra-Slavia Napajedla A
32:13
TJ Holešov
ne 14. 4. 11:30
TJ Rožnov p.R.
20:37
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 14. 4. 13:00
TJ Holešov
30:20
Handball club Zlín, z.s.
ne 14. 4. 16:45
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
23:12
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 14. 4. 18:00
Fatra-Slavia Napajedla B
10:28
Házená Velká Bystřice
ne 14. 4. 19:15
Házená Velká Bystřice
10:24
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 27. 4. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
21:28
Fatra-Slavia Napajedla A
so 27. 4. 10:00
Házená Velká Bystřice
30:21
Klub házené Vsetín
so 27. 4. 10:15
HC Zubří B
22:26
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 27. 4. 11:15
TJ Rožnov p.R.
22:43
Handball club Zlín, z.s.
so 27. 4. 11:30
Fatra-Slavia Napajedla A
39:12
HC Zubří B
so 27. 4. 12:15
TJ Sokol Centrum Haná
35:11
Fatra-Slavia Napajedla B
so 27. 4. 12:30
Házená Velká Bystřice
21:26
Handball club Zlín, z.s.
ne 28. 4. 8:00
HC Zubří A
30:19
TJ Holešov
ne 28. 4. 9:15
TJ Holešov
21:22
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
ne 28. 4. 10:30
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
20:37
HC Zubří A
so 11. 5. 9:00
TJ Rožnov p.R.
19:32
TJ Sokol Centrum Haná
so 11. 5. 9:00
Fatra-Slavia Napajedla B
18:24
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 11. 5. 10:15
TJ Holešov
34:21
Fatra-Slavia Napajedla B
so 11. 5. 10:15
TJ Sokol Centrum Haná
31:16
Házená Velká Bystřice
so 11. 5. 11:30
Házená Velká Bystřice
28:27
TJ Rožnov p.R.
so 11. 5. 13:00
Klub házené Vsetín
18:29
Fatra-Slavia Napajedla A
so 11. 5. 14:15
HC Zubří A
36:21
Klub házené Vsetín
so 11. 5. 14:45
Handball club Zlín, z.s.
23:27
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
so 11. 5. 16:00
HC Zubří B
27:32
Handball club Zlín, z.s.
so 25. 5. 8:30
TJ Holešov
30:18
TJ Rožnov p.R.
so 25. 5. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:25
Handball club Zlín, z.s.
so 25. 5. 9:45
TJ Rožnov p.R.
7:40
Klub házené Vsetín
so 25. 5. 10:30
Házená Velká Bystřice
17:22
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 25. 5. 11:00
Klub házené Vsetín
28:24
TJ Holešov
ne 26. 5. 8:00
HC Zubří B
22:29
HC Zubří A
ne 26. 5. 9:15
HC Zubří A
37:7
Fatra-Slavia Napajedla B
ne 26. 5. 10:30
Fatra-Slavia Napajedla B
15:27
HC Zubří B
ne 26. 5. 14:00
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
26:24
TJ Sokol Centrum Haná
ne 26. 5. 15:15
TJ Sokol Centrum Haná
20:45
Fatra-Slavia Napajedla A
ne 26. 5. 16:30
Fatra-Slavia Napajedla A
32:25
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo

Tabulka – Zlínská liga - mladší žáci – Zlínská liga - mladší žáci

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže