Liga OLK-ZLK - starší žačky

Utkání

Část
Sezóna
Liga OLK-ZLK - starší žákyně
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
Liga OLK-ZLK - starší žákyně, všechna kola
so 16. 9. 9:00
DHK Zora Olomouc A
38:22
SHK Kunovice
so 16. 9. 9:00
TJ Holešov
25:31
DHK Zora Olomouc B
so 16. 9. 10:25
DHK Zora Olomouc B
24:27
Lesana Zubří
so 16. 9. 11:50
Lesana Zubří
23:13
TJ Holešov
ne 17. 9. 9:00
TJ Cement Hranice
12:33
SHK Veselí n.M.
ne 17. 9. 10:25
SHK Veselí n.M.
65:5
SK HFP Prostějov
ne 17. 9. 11:50
SK HFP Prostějov
5:39
TJ Cement Hranice
ne 24. 9. 9:00
Handball club Zlín, z.s. B
38:25
SK Žeravice/Velká Bystřice
ne 24. 9. 10:30
SK Žeravice/Velká Bystřice
17:42
Handball club Zlín, z.s. A
ne 24. 9. 12:00
Handball club Zlín, z.s. A
36:31
Handball club Zlín, z.s. B
so 30. 9. 9:00
Lesana Zubří
21:24
Handball club Zlín, z.s. A
so 30. 9. 9:00
SK Žeravice/Velká Bystřice
45:19
TJ Cement Hranice
so 30. 9. 10:25
SHK Veselí n.M.
20:27
Lesana Zubří
so 30. 9. 10:30
TJ Cement Hranice
8:43
DHK Zora Olomouc A
so 30. 9. 11:50
Handball club Zlín, z.s. A
32:23
SHK Veselí n.M.
so 30. 9. 12:00
DHK Zora Olomouc A
27:27
SK Žeravice/Velká Bystřice
ne 1. 10. 14:30
Handball club Zlín, z.s. B
33:16
TJ Holešov
so 7. 10. 15:00
SHK Kunovice
48:0
SK HFP Prostějov
so 7. 10. 16:25
SK HFP Prostějov
3:46
DHK Zora Olomouc B
so 7. 10. 17:50
DHK Zora Olomouc B
27:25
SHK Kunovice
po 9. 10. 17:00
DHK Zora Olomouc B
46:11
TJ Cement Hranice
so 14. 10. 9:00
Handball club Zlín, z.s. A
54:0
SK HFP Prostějov
so 14. 10. 9:30
Handball club Zlín, z.s. B
29:31
DHK Zora Olomouc A
so 14. 10. 10:20
TJ Holešov
9:24
Handball club Zlín, z.s. A
so 14. 10. 11:00
DHK Zora Olomouc A
40:33
SHK Veselí n.M.
so 14. 10. 11:40
SK HFP Prostějov
7:27
TJ Holešov
so 14. 10. 12:30
SHK Veselí n.M.
34:44
Handball club Zlín, z.s. B
ne 15. 10. 10:30
SHK Kunovice
23:30
Lesana Zubří
ne 15. 10. 11:55
SK Žeravice/Velká Bystřice
28:33
SHK Kunovice
ne 15. 10. 13:20
Lesana Zubří
33:24
SK Žeravice/Velká Bystřice
so 21. 10. 9:00
SHK Kunovice
23:29
Handball club Zlín, z.s. B
so 21. 10. 10:30
TJ Cement Hranice
25:42
Handball club Zlín, z.s. B
so 21. 10. 11:00
SK Žeravice/Velká Bystřice
25:26
SHK Veselí n.M.
so 21. 10. 12:30
SHK Veselí n.M.
26:28
DHK Zora Olomouc B
so 21. 10. 14:00
DHK Zora Olomouc B
25:32
SK Žeravice/Velká Bystřice
ne 22. 10. 13:00
Lesana Zubří
22:22
DHK Zora Olomouc A
ne 22. 10. 14:30
SK HFP Prostějov
1:43
Lesana Zubří
ne 22. 10. 16:00
DHK Zora Olomouc A
43:2
SK HFP Prostějov
so 4. 11. 9:00
SHK Kunovice
15:30
Handball club Zlín, z.s. A
so 4. 11. 9:00
TJ Holešov
4:24
DHK Zora Olomouc A
so 4. 11. 10:25
Handball club Zlín, z.s. A
44:11
TJ Cement Hranice
so 4. 11. 10:30
SK Žeravice/Velká Bystřice
24:15
TJ Holešov
so 4. 11. 11:50
TJ Cement Hranice
15:35
SHK Kunovice
ne 5. 11. 15:30
Handball club Zlín, z.s. B
31:32
DHK Zora Olomouc B
ne 5. 11. 16:45
SK HFP Prostějov
5:43
Handball club Zlín, z.s. B
so 11. 11. 8:30
DHK Zora Olomouc A
26:14
DHK Zora Olomouc B
so 11. 11. 9:00
SHK Veselí n.M.
29:25
SHK Kunovice
so 11. 11. 10:00
Handball club Zlín, z.s. A
30:22
DHK Zora Olomouc A
so 11. 11. 10:25
SHK Kunovice
32:2
TJ Holešov
so 11. 11. 11:30
DHK Zora Olomouc B
19:35
Handball club Zlín, z.s. A
so 11. 11. 11:50
TJ Holešov
3:33
SHK Veselí n.M.
so 11. 11. 17:00
Lesana Zubří
28:23
Handball club Zlín, z.s. B
so 11. 11. 18:25
TJ Cement Hranice
18:39
Lesana Zubří
ne 12. 11. 9:00
SK HFP Prostějov
7:35
SK Žeravice/Velká Bystřice
ne 26. 11. 9:00
TJ Cement Hranice
18:12
TJ Holešov
so 9. 3. 8:30
DHK Zora Olomouc A
34:29
DHK Zora Olomouc B
so 9. 3. 9:00
Handball club Zlín, z.s. B
27:22
SHK Kunovice
so 9. 3. 10:00
DHK Zora Olomouc B
29:5
TJ Holešov
so 9. 3. 10:25
SHK Kunovice
25:28
SHK Veselí n.M.
so 9. 3. 11:30
TJ Holešov
3:33
DHK Zora Olomouc A
so 9. 3. 11:50
SHK Veselí n.M.
31:30
Handball club Zlín, z.s. B
ne 10. 3. 17:30
Lesana Zubří
45:21
SK Žeravice/Velká Bystřice
so 23. 3. 9:00
SK HFP Prostějov
8:36
SK Žeravice/Velká Bystřice
so 23. 3. 10:30
SK Žeravice/Velká Bystřice
27:47
Handball club Zlín, z.s. B
so 23. 3. 12:00
Handball club Zlín, z.s. B
53:3
SK HFP Prostějov
ne 24. 3. 8:30
TJ Holešov
3:39
Handball club Zlín, z.s. A
ne 24. 3. 12:00
DHK Zora Olomouc A
30:29
Lesana Zubří
ne 24. 3. 13:25
SHK Kunovice
27:33
DHK Zora Olomouc A
ne 24. 3. 14:50
Lesana Zubří
30:24
SHK Kunovice
so 13. 4. 8:30
DHK Zora Olomouc B
21:33
Handball club Zlín, z.s. A
so 13. 4. 10:00
Lesana Zubří
28:25
DHK Zora Olomouc B
so 13. 4. 11:30
Handball club Zlín, z.s. A
25:19
Lesana Zubří
so 13. 4. 14:30
SK Žeravice/Velká Bystřice
28:34
SHK Veselí n.M.
so 13. 4. 16:00
SHK Veselí n.M.
26:39
DHK Zora Olomouc A
so 13. 4. 17:30
DHK Zora Olomouc A
43:34
SK Žeravice/Velká Bystřice
ne 14. 4. 9:00
SHK Kunovice
26:3
TJ Holešov
ne 14. 4. 10:25
TJ Holešov
10:0 K
SK HFP Prostějov
ne 14. 4. 11:50
SK HFP Prostějov
0:10 K
SHK Kunovice
ne 14. 4. 14:30
Handball club Zlín, z.s. B
40:18
TJ Cement Hranice
so 20. 4. 8:30
TJ Holešov
2:33
Lesana Zubří
so 20. 4. 9:00
SK HFP Prostějov
5:45
DHK Zora Olomouc B
so 20. 4. 9:00
DHK Zora Olomouc A
37:20
TJ Cement Hranice
so 20. 4. 9:30
Handball club Zlín, z.s. A
36:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
so 20. 4. 10:00
Lesana Zubří
21:34
Handball club Zlín, z.s. B
so 20. 4. 11:00
SK Žeravice/Velká Bystřice
23:39
SHK Kunovice
so 20. 4. 11:30
Handball club Zlín, z.s. B
42:2
TJ Holešov
so 20. 4. 12:30
SHK Kunovice
20:43
Handball club Zlín, z.s. A
ne 21. 4. 11:00
SK HFP Prostějov
2:50
Handball club Zlín, z.s. A
ne 21. 4. 12:30
TJ Cement Hranice
32:7
SK HFP Prostějov
ne 21. 4. 14:00
Handball club Zlín, z.s. A
48:8
TJ Cement Hranice
so 27. 4. 14:00
TJ Cement Hranice
25:35
DHK Zora Olomouc B
so 27. 4. 15:30
DHK Zora Olomouc B
35:27
SHK Veselí n.M.
so 27. 4. 17:00
SHK Veselí n.M.
42:16
TJ Cement Hranice
so 4. 5. 8:30
SK Žeravice/Velká Bystřice
33:37
DHK Zora Olomouc B
so 4. 5. 9:00
SK HFP Prostějov
3:40
DHK Zora Olomouc A
so 4. 5. 9:00
SHK Veselí n.M.
16:25
Handball club Zlín, z.s. A
so 4. 5. 9:00
TJ Cement Hranice
17:39
SHK Kunovice
so 4. 5. 10:00
DHK Zora Olomouc B
24:31
Handball club Zlín, z.s. B
so 4. 5. 10:25
TJ Holešov
4:29
SHK Veselí n.M.
so 4. 5. 10:30
Lesana Zubří
48:10
TJ Cement Hranice
so 18. 5. 9:00
SK Žeravice/Velká Bystřice
24:12
TJ Holešov
so 18. 5. 10:30
TJ Holešov
7:12
TJ Cement Hranice
so 18. 5. 12:00
TJ Cement Hranice
22:31
SK Žeravice/Velká Bystřice
so 25. 5. 10:00
SHK Kunovice
32:20
DHK Zora Olomouc B
so 25. 5. 13:00
Handball club Zlín, z.s. B
38:34
DHK Zora Olomouc A
so 25. 5. 14:30
DHK Zora Olomouc A
30:32
Handball club Zlín, z.s. A
so 25. 5. 16:00
Handball club Zlín, z.s. A
40:30
Handball club Zlín, z.s. B
ne 26. 5. 14:00
SHK Veselí n.M.
22:32
Lesana Zubří
ne 26. 5. 15:25
SK HFP Prostějov
8:36
SHK Veselí n.M.
ne 26. 5. 16:50
Lesana Zubří
46:11
SK HFP Prostějov

Tabulka – Liga OLK-ZLK - starší žákyně – Liga OLK-ZLK - starší žákyně

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže