Liga Vysočiny - mladší žákyně

Utkání

Část
Sezóna
PODZIM 2022 JARO 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
Všechna kola
PODZIM 2022, všechna kola
ne 2. 10. 9:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
12:4
SK Kuřim
ne 2. 10. 9:35
TJ Sokol Chrudim
8:4
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 2. 10. 10:10
DHK Pardubice
14:4
SK Kuřim
ne 2. 10. 10:45
TJ Sokol Velké Meziříčí
10:1
TJ Sokol Chrudim
ne 2. 10. 11:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
7:8
DHK Pardubice
ne 2. 10. 11:55
SK Kuřim
5:12
TJ Sokol Chrudim
ne 2. 10. 12:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
8:7
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 2. 10. 13:05
TJ Sokol Chrudim
4:14
DHK Pardubice
ne 2. 10. 13:40
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
8:2
SK Kuřim
ne 2. 10. 14:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
13:13
DHK Pardubice
ne 23. 10. 9:00
Jiskra Havl.Brod
1:8
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 23. 10. 9:35
TJ Sokol Chrudim
1:10
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 23. 10. 10:10
SK Kuřim
6:7
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 23. 10. 10:45
Jiskra Havl.Brod
7:19
TJ Sokol Chrudim
ne 23. 10. 11:20
TJ Sokol Velké Meziříčí
8:5
SK Kuřim
ne 23. 10. 11:55
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14:6
TJ Sokol Chrudim
ne 23. 10. 12:30
Jiskra Havl.Brod
2:12
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 23. 10. 13:05
TJ Sokol Chrudim
10:7
SK Kuřim
ne 23. 10. 13:40
TJ Sokol Velké Meziříčí
5:7
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 23. 10. 14:15
Jiskra Havl.Brod
2:15
SK Kuřim
ne 6. 11. 9:00
TJ Sokol Chrudim
7:10
DHK Pardubice
ne 6. 11. 9:35
Jiskra Havl.Brod
2:19
SK Kuřim
ne 6. 11. 10:10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
7:6
TJ Sokol Chrudim
ne 6. 11. 10:45
DHK Pardubice
18:6
Jiskra Havl.Brod
ne 6. 11. 11:20
SK Kuřim
7:5
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 6. 11. 11:55
TJ Sokol Chrudim
15:4
Jiskra Havl.Brod
ne 6. 11. 12:30
DHK Pardubice
11:4
SK Kuřim
ne 6. 11. 13:05
Jiskra Havl.Brod
4:10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 6. 11. 13:40
SK Kuřim
7:11
TJ Sokol Chrudim
ne 6. 11. 14:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:5
DHK Pardubice
so 26. 11. 9:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:1
Jiskra Havl.Brod
so 26. 11. 9:35
TJ Sokol Velké Meziříčí
13:10
SK Kuřim
so 26. 11. 10:10
DHK Pardubice
12:2
Jiskra Havl.Brod
so 26. 11. 10:45
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
8:5
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 26. 11. 11:20
SK Kuřim
11:11
DHK Pardubice
so 26. 11. 11:55
Jiskra Havl.Brod
6:13
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 26. 11. 12:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9:12
SK Kuřim
so 26. 11. 13:05
TJ Sokol Velké Meziříčí
5:12
DHK Pardubice
so 26. 11. 13:40
SK Kuřim
16:11
Jiskra Havl.Brod
so 26. 11. 14:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:15
DHK Pardubice
ne 4. 12. 9:00
TJ Sokol Chrudim
10:10
DHK Pardubice
ne 4. 12. 9:35
Jiskra Havl.Brod
6:11
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 4. 12. 10:10
TJ Sokol Velké Meziříčí
14:10
DHK Pardubice
ne 4. 12. 10:45
TJ Sokol Chrudim
15:7
Jiskra Havl.Brod
ne 4. 12. 11:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
7:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 4. 12. 11:55
DHK Pardubice
9:6
Jiskra Havl.Brod
ne 4. 12. 12:30
TJ Sokol Chrudim
7:9
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 4. 12. 13:05
Jiskra Havl.Brod
3:13
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 4. 12. 13:40
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
7:10
DHK Pardubice
ne 4. 12. 14:15
TJ Sokol Chrudim
9:13
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 10. 12. 9:00
SK Kuřim
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 10. 12. 9:35
Jiskra Havl.Brod
0:0
TJ Sokol Chrudim
so 10. 12. 10:10
DHK Pardubice
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 10. 12. 10:45
SK Kuřim
0:0
Jiskra Havl.Brod
so 10. 12. 11:20
TJ Sokol Chrudim
0:0
DHK Pardubice
so 10. 12. 11:55
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Jiskra Havl.Brod
so 10. 12. 12:30
SK Kuřim
0:0
TJ Sokol Chrudim
so 10. 12. 13:30
Jiskra Havl.Brod
0:0
DHK Pardubice
so 10. 12. 13:40
TJ Sokol Chrudim
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 10. 12. 14:15
SK Kuřim
0:0
DHK Pardubice

Tabulka – Liga Vysočiny - mladší žákyně – PODZIM 2022 - JARO 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže