Liga Vysočiny - mladší žákyně

Utkání

Část
Sezóna
Podzim 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
Všechna kola
Podzim 2023, všechna kola
so 16. 9. 9:00
Jiskra Havl.Brod
9:11
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 16. 9. 9:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
15:13
DHK Pardubice
so 16. 9. 10:00
TJ Sokol Chrudim
11:23
Jiskra Havl.Brod
so 16. 9. 10:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13:9
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 16. 9. 11:00
DHK Pardubice
13:11
TJ Sokol Chrudim
so 16. 9. 12:00
Jiskra Havl.Brod
18:13
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 16. 9. 12:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:11
DHK Pardubice
so 16. 9. 13:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
18:12
TJ Sokol Chrudim
so 16. 9. 13:30
DHK Pardubice
11:16
Jiskra Havl.Brod
so 16. 9. 14:00
TJ Sokol Chrudim
5:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 1. 10. 9:00
Jiskra Havl.Brod
11:10
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 1. 10. 9:30
SK Polička
11:16
TJ Sokol Chrudim
ne 1. 10. 10:00
DHK Pardubice
19:19
Jiskra Havl.Brod
ne 1. 10. 10:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:13
SK Polička
ne 1. 10. 11:00
TJ Sokol Chrudim
10:15
DHK Pardubice
ne 1. 10. 11:30
Jiskra Havl.Brod
20:9
SK Polička
ne 1. 10. 12:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
17:9
TJ Sokol Chrudim
ne 1. 10. 12:30
SK Polička
6:14
DHK Pardubice
ne 1. 10. 13:00
TJ Sokol Chrudim
7:15
Jiskra Havl.Brod
ne 1. 10. 13:30
DHK Pardubice
11:14
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 14. 10. 9:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:9
Jiskra Havl.Brod
so 14. 10. 9:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
6:6
DHK Pardubice
so 14. 10. 10:00
SK Polička
7:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 14. 10. 10:30
Jiskra Havl.Brod
14:12
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 14. 10. 11:00
DHK Pardubice
15:11
SK Polička
so 14. 10. 11:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
12:11
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 14. 10. 12:00
Jiskra Havl.Brod
15:13
DHK Pardubice
so 14. 10. 12:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
14:10
SK Polička
so 14. 10. 13:00
DHK Pardubice
5:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 14. 10. 13:30
SK Polička
12:17
Jiskra Havl.Brod
ne 5. 11. 9:00
TJ Sokol Chrudim
9:12
DHK Pardubice
ne 5. 11. 9:30
SK Polička
12:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 5. 11. 10:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
15:11
TJ Sokol Chrudim
ne 5. 11. 10:30
DHK Pardubice
14:10
SK Polička
ne 5. 11. 11:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 5. 11. 11:30
TJ Sokol Chrudim
10:9
SK Polička
ne 5. 11. 12:00
DHK Pardubice
12:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 5. 11. 12:30
SK Polička
7:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 5. 11. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:9
TJ Sokol Chrudim
ne 5. 11. 13:30
TJ Sokol Velké Meziříčí
9:9
DHK Pardubice
so 11. 11. 9:00
TJ Sokol Chrudim
19:10
SK Polička
so 11. 11. 9:30
Jiskra Havl.Brod
12:11
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 11. 11. 10:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:5
TJ Sokol Chrudim
so 11. 11. 10:30
SK Polička
15:14
Jiskra Havl.Brod
so 11. 11. 11:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
11:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 11. 11. 11:30
TJ Sokol Chrudim
11:17
Jiskra Havl.Brod
so 11. 11. 12:00
SK Polička
10:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 11. 11. 12:30
Jiskra Havl.Brod
5:16
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 11. 11. 13:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
10:7
TJ Sokol Chrudim
so 11. 11. 13:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:8
SK Polička
so 25. 11. 9:00
DHK Pardubice
19:11
TJ Sokol Chrudim
so 25. 11. 9:30
SK Polička
10:21
Jiskra Havl.Brod
so 25. 11. 10:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:12
DHK Pardubice
so 25. 11. 10:30
TJ Sokol Chrudim
11:10
SK Polička
so 25. 11. 11:00
Jiskra Havl.Brod
20:8
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 25. 11. 11:30
DHK Pardubice
14:9
SK Polička
so 25. 11. 12:00
TJ Sokol Chrudim
12:14
Jiskra Havl.Brod
so 25. 11. 12:30
SK Polička
11:19
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 25. 11. 13:00
Jiskra Havl.Brod
12:12
DHK Pardubice
so 25. 11. 13:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18:11
TJ Sokol Chrudim

Tabulka – Liga Vysočiny mladších žákyň – Podzim 2023 - Jaro 2024

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže