MSL Mladší žačky

Utkání

Část
Sezóna
MSL mladší žačky
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
MSL mladší žačky, všechna kola
ne 18. 9. 10:00
Sokol Hrabůvka
27:5
TJ TŽ Třinec
ne 18. 9. 10:30
TJ Sokol Poruba
12:12
1. SC Bohumín 98’
ne 18. 9. 11:00
HC Nový Jičín
16:10
TJ TŽ Třinec
ne 18. 9. 12:00
Sokol Hrabůvka
31:7
HC Nový Jičín
ne 18. 9. 14:00
TJ Sokol Karviná
7:15
Házená Paskov
ne 18. 9. 15:15
Házená Paskov
7:14
T.J.Sokol Klimkovice
ne 18. 9. 16:30
TJ Sokol Karviná
17:20
T.J.Sokol Klimkovice
so 1. 10. 14:00
Házená Paskov
19:19
TJ TŽ Třinec
so 1. 10. 15:00
TJ Sokol Poruba
8:20
TJ TŽ Třinec
so 1. 10. 16:00
Házená Paskov
13:12
TJ Sokol Poruba
ne 2. 10. 13:00
T.J.Sokol Klimkovice
19:6
HC Nový Jičín
ne 2. 10. 14:00
1. SC Bohumín 98’
13:27
Sokol Hrabůvka
ne 2. 10. 15:30
TJ Sokol Karviná
17:25
Sokol Hrabůvka
ne 2. 10. 17:00
1. SC Bohumín 98’
5:13
TJ Sokol Karviná
so 22. 10. 11:00
Házená Paskov
7:31
Sokol Hrabůvka
ne 23. 10. 9:00
HC Nový Jičín
13:15
TJ Sokol Poruba
ne 23. 10. 10:20
TJ Sokol Poruba
11:25
TJ Sokol Karviná
ne 23. 10. 11:00
TJ TŽ Třinec
17:11
1. SC Bohumín 98’
ne 23. 10. 11:40
HC Nový Jičín
16:13
TJ Sokol Karviná
ne 23. 10. 12:15
1. SC Bohumín 98’
17:14
T.J.Sokol Klimkovice
ne 23. 10. 13:30
TJ TŽ Třinec
22:16
T.J.Sokol Klimkovice
so 5. 11. 8:30
Házená Paskov
13:14
1. SC Bohumín 98’
so 5. 11. 9:30
HC Nový Jičín
9:23
1. SC Bohumín 98’
so 5. 11. 10:30
Házená Paskov
34:10
HC Nový Jičín
ne 6. 11. 10:00
TJ TŽ Třinec
18:14
TJ Sokol Karviná
ne 6. 11. 14:00
Sokol Hrabůvka
30:3
TJ Sokol Poruba
ne 6. 11. 15:00
TJ Sokol Poruba
17:21
T.J.Sokol Klimkovice
ne 6. 11. 16:00
Sokol Hrabůvka
26:9
T.J.Sokol Klimkovice
so 19. 11. 11:00
1. SC Bohumín 98’
13:9
TJ Sokol Poruba
so 19. 11. 15:00
T.J.Sokol Klimkovice
16:19
Házená Paskov
so 19. 11. 16:15
Házená Paskov
17:17
TJ Sokol Karviná
so 19. 11. 17:45
T.J.Sokol Klimkovice
20:19
TJ Sokol Karviná
ne 20. 11. 11:00
TJ TŽ Třinec
21:28
Sokol Hrabůvka
ne 20. 11. 12:15
Sokol Hrabůvka
35:19
HC Nový Jičín
ne 20. 11. 13:30
TJ TŽ Třinec
24:13
HC Nový Jičín
ne 27. 11. 8:00
TJ Sokol Poruba
20:26
Házená Paskov
ne 27. 11. 9:15
Házená Paskov
25:25
TJ TŽ Třinec
ne 27. 11. 10:30
TJ Sokol Poruba
18:20
TJ TŽ Třinec
ne 4. 12. 9:00
TJ Sokol Karviná
10:17
1. SC Bohumín 98’
ne 4. 12. 9:00
HC Nový Jičín
18:23
T.J.Sokol Klimkovice
ne 4. 12. 10:15
1. SC Bohumín 98’
19:26
Sokol Hrabůvka
ne 4. 12. 11:30
TJ Sokol Karviná
8:26
Sokol Hrabůvka
so 18. 3. 9:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
1. SC Bohumín 98’
so 18. 3. 10:15
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
so 18. 3. 11:30
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ TŽ Třinec
so 18. 3. 12:30
Házená Paskov
0:0
Sokol Hrabůvka
ne 19. 3. 9:00
TJ Sokol Karviná
0:0
HC Nový Jičín
ne 19. 3. 9:00
TJ Sokol Poruba
0:0
HC Nový Jičín
ne 19. 3. 9:00
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Poruba
so 1. 4. 8:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
Házená Paskov
so 1. 4. 10:00
Házená Paskov
0:0
HC Nový Jičín
so 1. 4. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
HC Nový Jičín
so 1. 4. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
Sokol Hrabůvka
so 1. 4. 12:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Sokol Hrabůvka
so 1. 4. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 1. 4. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
so 15. 4. 8:30
Házená Paskov
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 15. 4. 9:30
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Karviná
so 15. 4. 10:30
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Karviná
so 15. 4. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
1. SC Bohumín 98’
ne 16. 4. 9:00
HC Nový Jičín
0:0
Sokol Hrabůvka
ne 16. 4. 10:20
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ TŽ Třinec
ne 16. 4. 11:40
HC Nový Jičín
0:0
TJ TŽ Třinec
so 29. 4. 9:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HC Nový Jičín
so 29. 4. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba
so 29. 4. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
Házená Paskov
so 29. 4. 12:00
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Poruba
so 29. 4. 14:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
so 29. 4. 15:00
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
so 29. 4. 16:00
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
so 13. 5. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
Házená Paskov
ne 14. 5. 8:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
ne 14. 5. 10:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ TŽ Třinec
ne 14. 5. 10:00
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Sokol Karviná
ne 14. 5. 11:15
TJ Sokol Karviná
0:0
HC Nový Jičín
ne 14. 5. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
ne 14. 5. 12:30
TJ Sokol Poruba
0:0
HC Nový Jičín
so 27. 5. 8:30
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Sokol Hrabůvka
so 27. 5. 9:45
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba
so 27. 5. 11:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Poruba
ne 28. 5. 9:00
HC Nový Jičín
0:0
Házená Paskov
ne 28. 5. 9:00
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
ne 28. 5. 10:20
Házená Paskov
0:0
1. SC Bohumín 98’
ne 28. 5. 11:40
HC Nový Jičín
0:0
1. SC Bohumín 98’

Tabulka – MSL Mladší žačky – MSL mladší žačky

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže