MSL Mladší žačky

Utkání

Část
Sezóna
MSL mladší žačky
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Všechna kola
MSL mladší žačky, všechna kola
Sat 18 9. 12:00
Sokol Hrabůvka
24:9
Házená Paskov
Sat 18 9. 13:15
Házená Paskov
11:9
TJ Sokol Karviná
Sat 18 9. 14:30
Sokol Hrabůvka
28:7
TJ Sokol Karviná
Sun 19 9. 08:00
TJ Sokol Poruba
20:19
T.J.Sokol Klimkovice
Sun 19 9. 09:15
T.J.Sokol Klimkovice
19:12
1. SC Bohumín 98’
Sun 19 9. 10:30
TJ Sokol Poruba
22:17
1. SC Bohumín 98’
Sat 2 10. 09:00
1. SC Bohumín 98’
18:17
TJ Sokol Poruba
Sat 2 10. 10:15
TJ Sokol Poruba
17:17
Sokol Hrabůvka
Sat 2 10. 11:30
1. SC Bohumín 98’
27:11
Sokol Hrabůvka
Sun 3 10. 09:00
T.J.Sokol Klimkovice
32:8
Házená Paskov
Sun 3 10. 10:15
Házená Paskov
20:3
TJ Sokol Karviná
Sun 3 10. 11:30
T.J.Sokol Klimkovice
32:14
TJ Sokol Karviná
Sat 16 10. 12:00
Sokol Hrabůvka
22:33
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 16 10. 13:15
T.J.Sokol Klimkovice
37:10
Házená Paskov
Sat 16 10. 14:30
Sokol Hrabůvka
27:7
Házená Paskov
Sun 17 10. 08:00
TJ Sokol Karviná
6:17
1. SC Bohumín 98’
Sun 17 10. 09:15
1. SC Bohumín 98’
19:24
TJ Sokol Poruba
Sun 17 10. 10:30
TJ Sokol Karviná
6:19
TJ Sokol Poruba
Sat 6 11. 09:00
TJ Sokol Poruba
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 6 11. 09:00
Házená Paskov
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 6 11. 10:00
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 6 11. 10:15
Sokol Hrabůvka
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 6 11. 11:00
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 6 11. 11:30
TJ Sokol Poruba
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 20 11. 09:00
Házená Paskov
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 20 11. 10:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 20 11. 11:00
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 20 11. 16:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 20 11. 17:15
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 20 11. 18:30
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 20 3. 09:30
Sokol Hrabůvka
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sun 20 3. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 26 3. 12:00
TJ Sokol Karviná
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sun 27 3. 09:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Házená Paskov
Sun 27 3. 10:15
TJ Sokol Poruba
0:0
Házená Paskov
Sun 27 3. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 9 4. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 9 4. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 9 4. 12:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 9 4. 14:00
Házená Paskov
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 9 4. 15:00
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 9 4. 16:00
Házená Paskov
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 30 4. 09:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 30 4. 10:15
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Házená Paskov
Sat 30 4. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
Házená Paskov
Sun 1 5. 13:00
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 1 5. 14:15
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba
Sun 1 5. 15:30
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 14 5. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 14 5. 12:00
TJ Sokol Poruba
0:0
Házená Paskov
Sat 14 5. 12:00
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 14 5. 12:15
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 14 5. 13:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 14 5. 14:45
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 28 5. 09:00
Házená Paskov
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 28 5. 10:00
TJ Sokol Poruba
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
Sat 28 5. 11:00
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Poruba
Sat 28 5. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 28 5. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 28 5. 12:00
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’

Tabulka – MSL Mladší žačky – MSL mladší žačky

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže