MSL Starší žačky

Utkání

Část
Sezóna
MSL Starší žačky
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Všechna kola
MSL Starší žačky, všechna kola
Sat 11 9. 12:00
Sokol Hrabůvka
4:25
TJ Sokol Poruba A
Sat 11 9. 13:15
TJ Sokol Poruba A
24:9
TJ TŽ Třinec
Sat 11 9. 14:30
Sokol Hrabůvka
1:11
TJ TŽ Třinec
Sat 25 9. 08:30
TJ Sokol Poruba A
20:9
Sokol Hrabůvka
Sat 25 9. 09:45
Sokol Hrabůvka
8:21
TJ Sokol Krmelín
Sat 25 9. 11:00
TJ Sokol Poruba A
31:14
TJ Sokol Krmelín
Sun 26 9. 08:30
1. SC Bohumín 98’
17:18
TJ Sokol Karviná
Sun 26 9. 10:00
TJ Sokol Karviná
25:18
TJ TŽ Třinec
Sun 26 9. 11:30
1. SC Bohumín 98’
19:12
TJ TŽ Třinec
Sat 9 10. 09:00
Sokol Hrabůvka
6:14
TJ Sokol Krmelín
Sat 9 10. 10:15
TJ Sokol Krmelín
15:17
1. SC Bohumín 98’
Sat 9 10. 11:30
Sokol Hrabůvka
10:20
1. SC Bohumín 98’
Sun 10 10. 08:30
TJ Sokol Poruba B
13:25
TJ Sokol Poruba A
Sun 10 10. 09:45
TJ Sokol Poruba A
20:19
TJ Sokol Karviná
Sun 10 10. 11:00
TJ Sokol Poruba B
15:17
TJ Sokol Karviná
Sun 24 10. 12:00
TJ Sokol Poruba A
22:8
TJ Sokol Poruba B
Sun 24 10. 13:15
TJ Sokol Poruba B
16:15
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 10. 14:45
TJ Sokol Poruba A
26:13
1. SC Bohumín 98’
Sun 7 11. 09:30
TJ Sokol Karviná
18:16
1. SC Bohumín 98’
Sun 7 11. 10:50
1. SC Bohumín 98’
16:9
Sokol Hrabůvka
Sun 7 11. 12:10
TJ Sokol Karviná
26:14
Sokol Hrabůvka
Sat 13 11. 08:00
TJ Sokol Poruba B
16:3
Sokol Hrabůvka
Sat 13 11. 09:15
Sokol Hrabůvka
8:28
TJ Sokol Karviná
Sat 13 11. 10:45
TJ Sokol Poruba B
12:21
TJ Sokol Karviná
Sun 14 11. 15:00
1. SC Bohumín 98’
18:24
TJ Sokol Poruba A
Sun 14 11. 16:30
TJ TŽ Třinec
17:25
TJ Sokol Poruba A
Sun 14 11. 18:00
1. SC Bohumín 98’
20:22
TJ TŽ Třinec
Wed 17 11. 09:00
TJ Sokol Krmelín
19:24
1. SC Bohumín 98’
Wed 17 11. 10:15
TJ Sokol Poruba B
12:19
1. SC Bohumín 98’
Wed 17 11. 11:30
TJ Sokol Krmelín
20:21
TJ Sokol Poruba B
Sun 28 11. 09:30
TJ TŽ Třinec
12:6
Sokol Hrabůvka
Sun 28 11. 11:00
Sokol Hrabůvka
9:21
TJ Sokol Poruba B
Sun 28 11. 12:30
TJ TŽ Třinec
12:10
TJ Sokol Poruba B
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Krmelín
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Poruba A
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Fri 31 12. 00:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ TŽ Třinec
Fri 31 12. 00:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Krmelín
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Poruba B
Fri 31 12. 00:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 12 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 12 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 12 3. 12:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 12 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 12 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 12 3. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 19 3. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 19 3. 10:50
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 19 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 19 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 19 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 19 3. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 2 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 2 4. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 2 4. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 3 4. 08:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sun 3 4. 10:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 3 4. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 23 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 23 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 23 4. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 24 4. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 4. 10:50
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 24 4. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sun 8 5. 09:15
TJ Sokol Krmelín
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 8 5. 10:15
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 8 5. 11:30
TJ Sokol Krmelín
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 21 5. 08:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 21 5. 10:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 21 5. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 21 5. 13:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 21 5. 14:15
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 21 5. 15:30
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 4 6. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 4 6. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ TŽ Třinec

Tabulka – MSL Starší žačky – MSL starší žačky

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže