MSL Starší žačky

Utkání

Část
Sezóna
MSL Starší žačky
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Všechna kola
MSL Starší žačky, všechna kola
Sat 11 9. 12:00
Sokol Hrabůvka
4:25
TJ Sokol Poruba A
Sat 11 9. 13:15
TJ Sokol Poruba A
24:9
TJ TŽ Třinec
Sat 11 9. 14:30
Sokol Hrabůvka
1:11
TJ TŽ Třinec
Sat 25 9. 08:30
TJ Sokol Poruba A
20:9
Sokol Hrabůvka
Sat 25 9. 09:45
Sokol Hrabůvka
8:21
TJ Sokol Krmelín
Sat 25 9. 11:00
TJ Sokol Poruba A
31:14
TJ Sokol Krmelín
Sun 26 9. 08:30
1. SC Bohumín 98’
17:18
TJ Sokol Karviná
Sun 26 9. 10:00
TJ Sokol Karviná
25:18
TJ TŽ Třinec
Sun 26 9. 11:30
1. SC Bohumín 98’
19:12
TJ TŽ Třinec
Sat 9 10. 09:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 9 10. 10:15
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 9 10. 11:45
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 9 10. 14:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 9 10. 15:15
TJ Sokol Krmelín
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 9 10. 16:15
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 10. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sun 24 10. 12:30
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 24 10. 13:15
TJ Sokol Poruba B
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 10. 13:45
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 24 10. 14:45
TJ Sokol Poruba A
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 10. 15:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 7 11. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 7 11. 10:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 7 11. 10:50
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 7 11. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sun 7 11. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 7 11. 13:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 13 11. 08:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 13 11. 09:15
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 13 11. 10:45
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sun 14 11. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sun 14 11. 16:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sun 14 11. 18:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 28 11. 09:30
TJ TŽ Třinec
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 28 11. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sun 28 11. 10:50
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 28 11. 11:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sun 28 11. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 28 11. 12:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba B
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Poruba B
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
1. SC Bohumín 98’
Fri 31 12. 00:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 12 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 12 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 12 3. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 12 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 12 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 12 3. 12:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 19 3. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 19 3. 10:50
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 19 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 19 3. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 19 3. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 19 3. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 2 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 2 4. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 2 4. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
Sokol Hrabůvka
Sun 3 4. 08:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sun 3 4. 10:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 3 4. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 23 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 23 4. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 23 4. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 24 4. 09:30
TJ Sokol Karviná
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sun 24 4. 10:50
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ TŽ Třinec
Sun 24 4. 12:10
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
Sokol Hrabůvka
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 7 5. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98’
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 7 5. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 21 5. 08:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba A
Sat 21 5. 10:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 21 5. 11:30
1. SC Bohumín 98’
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 21 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 21 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 21 5. 12:00
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Karviná
Sat 4 6. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 4 6. 12:00
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba B
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba B
0:0
TJ TŽ Třinec
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 4 6. 12:00
TJ Sokol Poruba A
0:0
TJ Sokol Karviná

Tabulka – MSL Starší žačky – MSL starší žačky

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže