Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

Utkání

Část
Sezóna
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci, všechna kola
so 21. 9. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
TJ Cement Hranice
so 21. 9. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Házená Velká Bystřice
so 21. 9. 0:00
Házená Uničov
0:0
Tatran Litovel
so 21. 9. 0:00
SK Žeravice
0:0
TJ Cement Hranice
so 21. 9. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 21. 9. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
HBC Olomouc 1966
so 21. 9. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
SK Žeravice
so 21. 9. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 21. 9. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Velká Bystřice
so 21. 9. 0:00
Tatran Litovel
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 5. 10. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Sokol Horka n. M.
so 5. 10. 0:00
SK Žeravice
0:0
Házená Uničov
so 5. 10. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Cement Hranice
so 5. 10. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Tatran Litovel
so 5. 10. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 5. 10. 0:00
SK Žeravice
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 5. 10. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
Házená Uničov
so 5. 10. 0:00
Tatran Litovel
0:0
Sokol Horka n. M.
so 5. 10. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 5. 10. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 19. 10. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
Sokol Horka n. M.
so 19. 10. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 19. 10. 0:00
Tatran Litovel
0:0
SK Žeravice
so 19. 10. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
Házená Uničov
so 19. 10. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
SK Žeravice
so 19. 10. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
Házená Uničov
so 19. 10. 0:00
Tatran Litovel
0:0
TJ Sokol Osek n/B
ne 20. 10. 15:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
Házená Velká Bystřice
ne 20. 10. 15:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
ne 20. 10. 16:15
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Házená Velká Bystřice
so 2. 11. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
SK Žeravice
so 2. 11. 0:00
Házená Uničov
0:0
HBC Olomouc 1966
so 2. 11. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
Sokol Horka n. M.
so 2. 11. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 2. 11. 0:00
Tatran Litovel
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 2. 11. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
TJ Cement Hranice
so 2. 11. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
Tatran Litovel
so 2. 11. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 23. 11. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 23. 11. 0:00
Tatran Litovel
0:0
TJ Cement Hranice
so 23. 11. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
SK Žeravice
so 23. 11. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 23. 11. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 23. 11. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 23. 11. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
Házená Uničov
so 23. 11. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 7. 12. 0:00
SK Žeravice
0:0
Sokol Horka n. M.
so 7. 12. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 7. 12. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 7. 12. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 7. 12. 0:00
SK Žeravice
0:0
Házená Velká Bystřice
so 7. 12. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
Tatran Litovel
so 7. 12. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
Sokol Horka n. M.
so 7. 12. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
HBC Olomouc 1966
so 7. 12. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
HBC Olomouc 1966
so 15. 3. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 15. 3. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 15. 3. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
Sokol Horka n. M.
so 15. 3. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Házená Uničov
so 15. 3. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
Házená Uničov
so 15. 3. 0:00
SK Žeravice
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 15. 3. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
Tatran Litovel
so 15. 3. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 15. 3. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 15. 3. 0:00
SK Žeravice
0:0
Tatran Litovel
so 29. 3. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
HBC Olomouc 1966
so 29. 3. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Házená Velká Bystřice
so 29. 3. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
HBC Olomouc 1966
so 29. 3. 0:00
Tatran Litovel
0:0
Házená Uničov
so 29. 3. 0:00
Házená Uničov
0:0
Sokol Horka n. M.
so 29. 3. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 29. 3. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
SK Žeravice
so 29. 3. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
TJ Cement Hranice
so 29. 3. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
SK Žeravice
so 29. 3. 0:00
Tatran Litovel
0:0
Sokol Horka n. M.
so 12. 4. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
HBC Olomouc 1966
so 12. 4. 0:00
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 12. 4. 0:00
Házená Uničov
0:0
HBC Olomouc 1966
so 12. 4. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
Házená Velká Bystřice
so 12. 4. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
Tatran Litovel
so 12. 4. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 12. 4. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
Házená Velká Bystřice
so 12. 4. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Cement Hranice
so 12. 4. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Tatran Litovel
so 12. 4. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 3. 5. 0:00
SK Žeravice
0:0
Házená Uničov
so 3. 5. 0:00
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 3. 5. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 3. 5. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Sokol Horka n. M.
so 3. 5. 0:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Cement Hranice
so 3. 5. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Sokol Horka n. M.
so 3. 5. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 3. 5. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 17. 5. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
TJ Sokol Osek n/B
so 17. 5. 0:00
Tatran Litovel
0:0
Házená Velká Bystřice
so 17. 5. 0:00
Tatran Litovel
0:0
HBC Olomouc 1966
so 17. 5. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Velká Bystřice
so 17. 5. 0:00
SK Aktiv Olomouc
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
so 17. 5. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
SK Žeravice
so 17. 5. 0:00
TJ Cement Hranice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 24. 5. 0:00
HBC Olomouc 1966
0:0
SK Žeravice
so 24. 5. 0:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 24. 5. 0:00
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 24. 5. 0:00
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
Házená Velká Bystřice
so 24. 5. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
TJ Cement Hranice
so 24. 5. 0:00
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Tatran Litovel
so 24. 5. 0:00
Tatran Litovel
0:0
TJ Cement Hranice
so 24. 5. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
HBC Olomouc 1966
so 24. 5. 0:00
Házená Uničov
0:0
SK Aktiv Olomouc
so 24. 5. 0:00
Sokol Horka n. M.
0:0
SK Žeravice

Tabulka – Liga Olomouckého kraje - mladší žáci – Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže