Plzeňská liga mladších žákyň

Utkání

Část
Sezóna
Plzeňská liga mladších žaček 2023/2024
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Všechna kola
Plzeňská liga mladších žaček 2023/2024, všechna kola
ne 24. 9. 8:30
TJ Slavoj Tachov, z.s.
3:21
HK Slavia VŠ Plzeň
ne 24. 9. 9:15
DHC Plzeň A
19:8
HC Hvězda Cheb
ne 24. 9. 10:00
HC Plzeň
4:17
HK Slavia VŠ Plzeň
ne 24. 9. 10:45
DHC Plzeň B
17:4
Házená Kynžvart
ne 24. 9. 11:30
TJ Slavoj Tachov, z.s.
2:17
DHC Plzeň A
ne 24. 9. 12:15
HC Plzeň
6:20
HC Hvězda Cheb
ne 24. 9. 13:00
Házená Kynžvart
10:6
TJ Slavoj Tachov, z.s.
ne 24. 9. 13:45
HC Hvězda Cheb
11:15
HK Slavia VŠ Plzeň
ne 24. 9. 14:30
DHC Plzeň B
15:15
HC Plzeň
ne 24. 9. 15:15
DHC Plzeň A
25:2
Házená Kynžvart
ne 22. 10. 8:30
Házená Kynžvart
12:13
HC Plzeň
ne 22. 10. 9:15
DHC Plzeň B
11:20
DHC Plzeň A
ne 22. 10. 10:00
HC Plzeň
6:10
TJ Slavoj Tachov, z.s.
ne 22. 10. 10:45
Házená Kynžvart
6:22
HC Hvězda Cheb
ne 22. 10. 11:30
DHC Plzeň B
8:25
HK Slavia VŠ Plzeň
ne 22. 10. 12:15
DHC Plzeň A
29:7
HC Plzeň
ne 22. 10. 13:00
HC Hvězda Cheb
18:7
TJ Slavoj Tachov, z.s.
ne 22. 10. 13:45
HK Slavia VŠ Plzeň
30:6
Házená Kynžvart
ne 22. 10. 14:30
TJ Slavoj Tachov, z.s.
8:9
DHC Plzeň B
ne 22. 10. 15:15
HK Slavia VŠ Plzeň
13:13
DHC Plzeň A
so 4. 11. 8:30
HC Plzeň
5:20
Házená Kynžvart
so 4. 11. 9:15
DHC Plzeň B
21:5
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 4. 11. 10:00
DHC Plzeň A
12:22
HK Slavia VŠ Plzeň
so 4. 11. 10:45
DHC Plzeň B
15:11
HC Hvězda Cheb
so 4. 11. 11:30
TJ Slavoj Tachov, z.s.
11:13
HC Plzeň
so 4. 11. 12:15
HC Hvězda Cheb
12:14
Házená Kynžvart
so 4. 11. 13:00
HK Slavia VŠ Plzeň
17:12
DHC Plzeň B
so 4. 11. 13:45
HC Plzeň
3:15
DHC Plzeň A
so 4. 11. 14:30
Házená Kynžvart
24:17
HK Slavia VŠ Plzeň
so 4. 11. 15:15
TJ Slavoj Tachov, z.s.
3:18
HC Hvězda Cheb
so 4. 11. 16:00
DHC Plzeň A
18:19
DHC Plzeň B
so 18. 11. 8:30
DHC Plzeň A
21:3
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 18. 11. 9:15
HC Hvězda Cheb
14:11
HC Plzeň
so 18. 11. 10:00
HK Slavia VŠ Plzeň
23:2
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 18. 11. 10:45
Házená Kynžvart
7:22
DHC Plzeň B
so 18. 11. 11:30
HC Hvězda Cheb
9:19
DHC Plzeň A
so 18. 11. 12:15
TJ Slavoj Tachov, z.s.
13:15
Házená Kynžvart
so 18. 11. 13:00
HC Plzeň
11:18
DHC Plzeň B
so 18. 11. 13:45
HK Slavia VŠ Plzeň
25:6
HC Hvězda Cheb
so 18. 11. 14:30
Házená Kynžvart
15:21
DHC Plzeň A
so 18. 11. 15:15
HK Slavia VŠ Plzeň
25:5
HC Plzeň
po 1. 1. 0:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
DHC Plzeň A
po 1. 1. 0:00
DHC Plzeň A
0:0
HC Plzeň
po 1. 1. 0:00
HC Plzeň
0:0
TJ Slavoj Tachov, z.s.
po 1. 1. 0:00
Házená Kynžvart
0:0
HC Plzeň
po 1. 1. 0:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
DHC Plzeň B
po 1. 1. 8:30
HC Plzeň
0:0
DHC Plzeň B
so 13. 1. 8:30
HK Slavia VŠ Plzeň
16:13
DHC Plzeň B
so 13. 1. 9:15
Házená Kynžvart
4:24
DHC Plzeň A
so 13. 1. 10:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
7:13
HC Hvězda Cheb
so 13. 1. 10:45
Házená Kynžvart
3:21
DHC Plzeň B
so 13. 1. 11:00
HK Slavia VŠ Plzeň
23:9
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 13. 1. 12:15
HC Hvězda Cheb
18:14
DHC Plzeň A
so 13. 1. 13:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
15:6
Házená Kynžvart
so 13. 1. 13:45
HC Hvězda Cheb
8:20
DHC Plzeň B
so 13. 1. 14:30
DHC Plzeň A
19:8
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 13. 1. 15:15
HK Slavia VŠ Plzeň
23:5
HC Hvězda Cheb
so 13. 1. 16:00
DHC Plzeň A
14:21
DHC Plzeň B
so 2. 3. 8:30
HC Plzeň
12:19
DHC Plzeň A
so 2. 3. 9:15
HC Hvězda Cheb
21:9
Házená Kynžvart
so 2. 3. 10:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
13:17
HC Plzeň
so 2. 3. 10:45
DHC Plzeň A
17:23
HK Slavia VŠ Plzeň
so 2. 3. 11:30
HC Plzeň
22:13
Házená Kynžvart
so 2. 3. 12:15
DHC Plzeň B
19:8
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 2. 3. 13:00
HC Hvězda Cheb
17:11
HC Plzeň
so 2. 3. 13:45
Házená Kynžvart
9:36
HK Slavia VŠ Plzeň
so 2. 3. 14:30
DHC Plzeň B
17:13
HC Hvězda Cheb
so 2. 3. 15:15
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
HC Plzeň
so 23. 3. 8:30
HC Plzeň
10:33
HK Slavia VŠ Plzeň
so 23. 3. 9:15
DHC Plzeň B
22:2
Házená Kynžvart
so 23. 3. 10:00
DHC Plzeň A
19:10
HC Hvězda Cheb
so 23. 3. 10:45
DHC Plzeň B
28:22
HC Plzeň
so 23. 3. 11:30
HC Hvězda Cheb
2:23
HK Slavia VŠ Plzeň
so 23. 3. 12:15
DHC Plzeň A
32:2
Házená Kynžvart
so 23. 3. 13:00
HC Plzeň
12:15
HC Hvězda Cheb
so 23. 3. 13:45
HK Slavia VŠ Plzeň
32:2
Házená Kynžvart
so 6. 4. 8:30
Házená Kynžvart
4:18
HC Hvězda Cheb
so 6. 4. 9:15
TJ Slavoj Tachov, z.s.
3:21
HK Slavia VŠ Plzeň
so 6. 4. 10:00
HC Hvězda Cheb
22:14
DHC Plzeň B
so 6. 4. 10:45
HK Slavia VŠ Plzeň
17:13
DHC Plzeň A
so 6. 4. 11:30
HC Hvězda Cheb
12:14
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 6. 4. 12:15
DHC Plzeň B
10:14
HK Slavia VŠ Plzeň
so 6. 4. 13:00
Házená Kynžvart
10:18
TJ Slavoj Tachov, z.s.
so 6. 4. 13:45
DHC Plzeň B
7:24
DHC Plzeň A

Tabulka – Plzeňská liga mladších žaček – Plzeňská liga mladších žaček

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže