Přebor Prahy mladších žáků

Utkání

Část
Sezóna
Turnaje
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
Všechna kola
Turnaje, všechna kola
ne 25. 9. 9:00
TJ JM Chodov B
1:32
TJ JM Chodov A
ne 25. 9. 9:40
TJ Dukla Praha
28:7
Lokomotiva Vršovice
ne 25. 9. 10:20
Sokol Vršovice
28:0
TJ Kobylisy
ne 25. 9. 11:00
Lokomotiva Vršovice
7:17
TJ JM Chodov A
ne 25. 9. 11:40
Sokol Vršovice
21:5
TJ JM Chodov B
ne 25. 9. 12:20
TJ Kobylisy
3:31
TJ Dukla Praha
ne 25. 9. 13:00
TJ JM Chodov B
4:13
Lokomotiva Vršovice
ne 25. 9. 13:40
TJ JM Chodov A
36:5
TJ Kobylisy
ne 25. 9. 14:20
TJ Dukla Praha
31:11
Sokol Vršovice
ne 25. 9. 15:00
TJ Kobylisy
5:17
Lokomotiva Vršovice
ne 25. 9. 15:40
TJ Dukla Praha
40:4
TJ JM Chodov B
ne 25. 9. 16:20
Sokol Vršovice
8:20
TJ JM Chodov A
ne 16. 10. 9:00
TJ Dukla Praha
33:3
TJ Kobylisy
ne 16. 10. 9:40
LIONS Hostivice
14:2
TJ JM Chodov B
ne 16. 10. 10:20
TJ JM Chodov A
18:4
Lokomotiva Vršovice
ne 16. 10. 11:00
TJ JM Chodov B
2:10
TJ Kobylisy
ne 16. 10. 11:40
TJ JM Chodov A
7:28
TJ Dukla Praha
ne 16. 10. 12:20
Lokomotiva Vršovice
8:13
LIONS Hostivice
ne 16. 10. 13:00
TJ Dukla Praha
33:4
TJ JM Chodov B
ne 16. 10. 13:40
TJ Kobylisy
10:15
Lokomotiva Vršovice
ne 16. 10. 14:20
LIONS Hostivice
4:24
TJ JM Chodov A
ne 16. 10. 15:00
Lokomotiva Vršovice
10:6
TJ JM Chodov B
ne 16. 10. 15:40
LIONS Hostivice
6:32
TJ Dukla Praha
ne 16. 10. 16:20
TJ JM Chodov A
35:1
TJ Kobylisy
ne 6. 11. 8:00
Lokomotiva Vršovice
13:12
Sokol Vršovice
ne 6. 11. 8:40
TJ Kobylisy
12:17
LIONS Hostivice
ne 6. 11. 9:20
TJ Dukla Praha
33:5
TJ JM Chodov B
ne 6. 11. 10:00
LIONS Hostivice
14:15
Sokol Vršovice
ne 6. 11. 10:40
TJ Dukla Praha
33:12
Lokomotiva Vršovice
ne 6. 11. 11:20
TJ JM Chodov B
6:12
TJ Kobylisy
ne 6. 11. 12:00
Lokomotiva Vršovice
11:19
LIONS Hostivice
ne 6. 11. 12:40
Sokol Vršovice
9:11
TJ JM Chodov B
ne 6. 11. 13:20
TJ Kobylisy
3:29
TJ Dukla Praha
ne 6. 11. 14:00
TJ JM Chodov B
1:8
LIONS Hostivice
ne 6. 11. 14:40
TJ Kobylisy
10:14
Lokomotiva Vršovice
ne 6. 11. 15:20
TJ Dukla Praha
29:6
Sokol Vršovice
so 26. 11. 9:00
TJ Kobylisy
19:20
LIONS Hostivice
so 26. 11. 9:40
Sokol Vršovice
7:35
TJ Dukla Praha
so 26. 11. 10:20
TJ JM Chodov B
6:12
TJ JM Chodov A
so 26. 11. 11:00
TJ Dukla Praha
29:5
LIONS Hostivice
so 26. 11. 11:40
TJ JM Chodov B
2:21
TJ Kobylisy
so 26. 11. 12:20
TJ JM Chodov A
19:18
Sokol Vršovice
so 26. 11. 13:00
TJ Kobylisy
6:31
TJ Dukla Praha
so 26. 11. 13:40
LIONS Hostivice
19:17
TJ JM Chodov A
so 26. 11. 14:20
Sokol Vršovice
19:3
TJ JM Chodov B
so 26. 11. 15:00
TJ JM Chodov A
12:27
TJ Dukla Praha
so 26. 11. 15:40
Sokol Vršovice
14:10
TJ Kobylisy
so 26. 11. 16:20
TJ JM Chodov B
2:23
LIONS Hostivice

Tabulka – Přebor Prahy mladších žáků – Základní část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže