Přebor Prahy starších žákyň

Utkání

Část
Sezóna
Turnaje
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Všechna kola
Turnaje, všechna kola
so 10. 9. 9:00
HC Háje
9:17
DHC Slavia Praha B
so 10. 9. 9:40
DHC Slavia Praha A
13:13
TJ Astra
so 10. 9. 10:20
Sokol Vršovice
6:5
TJ Sokol Kobylisy II.
so 10. 9. 11:00
TJ Astra
21:13
DHC Slavia Praha B
so 10. 9. 11:40
Sokol Vršovice
10:14
HC Háje
so 10. 9. 12:20
TJ Sokol Kobylisy II.
3:29
DHC Slavia Praha A
so 10. 9. 13:00
HC Háje
12:27
TJ Astra
so 10. 9. 13:40
DHC Slavia Praha B
19:8
TJ Sokol Kobylisy II.
so 10. 9. 14:20
DHC Slavia Praha A
24:1
Sokol Vršovice
so 10. 9. 15:00
TJ Sokol Kobylisy II.
9:27
TJ Astra
so 10. 9. 15:40
DHC Slavia Praha A
22:3
HC Háje
so 10. 9. 16:20
Sokol Vršovice
3:15
DHC Slavia Praha B
so 8. 10. 9:00
Sokol Vršovice
5:22
DHC Slavia Praha A
so 8. 10. 9:40
DHK Baník Most
19:10
DHC Slavia Praha B
so 8. 10. 10:20
DHC Slavia Praha A
14:12
HK Spartak Ústí n.L.
so 8. 10. 11:00
DHC Slavia Praha B
21:7
Sokol Vršovice
so 8. 10. 11:40
HK Spartak Ústí n.L.
18:17
DHK Baník Most
so 8. 10. 12:20
DHC Slavia Praha A
19:5
DHC Slavia Praha B
so 8. 10. 13:00
Sokol Vršovice
8:14
DHK Baník Most
so 8. 10. 13:40
DHC Slavia Praha B
17:19
HK Spartak Ústí n.L.
so 8. 10. 14:20
DHK Baník Most
9:19
DHC Slavia Praha A
so 8. 10. 15:00
HK Spartak Ústí n.L.
27:12
Sokol Vršovice
so 22. 10. 9:00
HC Háje
14:23
TJ Astra
so 22. 10. 9:40
HK Spartak Ústí n.L.
16:13
DHK Baník Most
so 22. 10. 10:20
TJ Astra
24:10
TJ Sokol Kobylisy II.
so 22. 10. 11:00
DHK Baník Most
15:15
HC Háje
so 22. 10. 11:40
TJ Sokol Kobylisy II.
13:16
HK Spartak Ústí n.L.
so 22. 10. 12:20
TJ Astra
26:12
DHK Baník Most
so 22. 10. 13:00
HC Háje
14:18
HK Spartak Ústí n.L.
so 22. 10. 13:40
DHK Baník Most
8:9
TJ Sokol Kobylisy II.
so 22. 10. 14:20
HK Spartak Ústí n.L.
25:23
TJ Astra
so 22. 10. 15:00
TJ Sokol Kobylisy II.
13:16
HC Háje
ne 6. 11. 9:00
DHC Slavia Praha A
21:5
HC Háje
ne 6. 11. 9:40
Sokol Vršovice
14:27
TJ Astra
ne 6. 11. 10:20
HC Háje
8:11
DHK Baník Most
ne 6. 11. 11:00
TJ Astra
11:26
DHC Slavia Praha A
ne 6. 11. 11:40
DHK Baník Most
24:10
Sokol Vršovice
ne 6. 11. 12:20
HC Háje
18:23
TJ Astra
ne 6. 11. 13:00
DHC Slavia Praha A
21:5
Sokol Vršovice
ne 6. 11. 13:40
TJ Astra
22:23
DHK Baník Most
ne 6. 11. 14:20
Sokol Vršovice
8:14
HC Háje
ne 6. 11. 15:00
DHK Baník Most
12:18
DHC Slavia Praha A

Tabulka – Přebor Prahy starších žákyň – Turnajová část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže