Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Jedinečná šance podpořit národní tým ve velké bitvě! Prodej vstupenek na zápas s Rumunskem odstartoval

18/03/2024 | reprezentace
Bude to boj. Českou reprezentaci čeká velké utkání proti silnému Rumunsku. Fanouškům se tak nabízí unikátní příležitost vytvořit v multifunkční Winning Group Areně v Brně famózní atmosféru. Hraje se 12. května, definitivně se přitom rozhodne, kdo pojede na mistrovství světa 2025. A u toho rozhodně nesmíte chybět! Prodej vstupenek právě odstartoval.
Jedinečná šance podpořit národní tým ve velké bitvě! Prodej vstupenek na zápas s Rumunskem odstartoval

Mužská reprezentace se na mistrovství světa kvalifikovala naposledy před devíti lety. Teď bude bojovat o nejbližší šampionát 2025. V cestě stojí Rumunsko, s nímž se Češi potkají nejdříve 8. května venku. Odvetu odehrají na domácí půdě 12. května, kde je budou hnát k vítězství čeští fanoušci. Buďte součástí velkého utkání a už teď kupujte vstupenky na portále Ticketstream.cz. 

Rumunsko na světovém šampionátu šestkrát po sobě chybělo. Ani tak ale Čechy nečeká jednoduchý duel. A to ani podle trenéra Xaviera Sabateho: „Je to opravdu nebezpečný tým, zejména na domácí půdě, s různými typy obrany i fyzickými hráči. Je to soupeř, kterého musíme respektovat a dát si na něj pozor.“

Naposledy fanoušci v hale Rondo vytvořili neskutečnou atmosféru. Přijďte náš tým podpořit znovu a dostat ho mezi elitu na mistrovství světa! Kupujte vstupenky a zažijte s námi parádní házenkářský event. Bude to show.

Program dvojzápasu

středa 8. května 16:30
Rumunsko - Česko
Baia Mare, Rumunsko

neděle 12. května 16:30
Česko - Rumunsko
Winning Group Arena, Brno