Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Generální sekretářka Českého svazu házené Šárka Drozdová skončí k 31. srpnu ve funkci

06/06/2024 | svaz
Generální sekretářka Českého svazu házené Šárka Drozdová skončí po vzájemné dohodě s prezidentem ČSH Ondřejem Zdráhalou k 31. srpnu 2024 ve funkci. V bezmála šestiletém pracovním období se výrazně podepsala pod řadou úspěchů české házené na tuzemském a mezinárodním poli, i nadále zůstane členkou Nations Committee Women v rámci EHF a členkou Komise zahraničních vztahů ČOV.
Generální sekretářka Českého svazu házené Šárka Drozdová skončí k 31. srpnu ve funkci

„Šárce patří velké poděkování za její práci, kterou rozvoji české házené věnovala,“ uvedl prezident ČSH Ondřej Zdráhala. „Dále zůstane aktivní ve své mezinárodní funkci v rámci Evropské házenkářské federace, kde je členkou Nations Committee Women a zůstane také členkou Komise zahraničních vztahů ČOV. Rád bych jí popřál vše nejlepší do další fáze života,“ dodal.

Šárka Drozdová se stala generální sekretářkou Českého svazu házené v lednu roku 2019, ve funkci skončí po pěti letech a osmi měsících. „Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům sekretariátu za velké množství odvedené práce v průběhu všech let. Od činností, které často nejsou vůbec vidět, až po ty mediálně výrazné jako úspěšné kandidatury na evropský a světový šampionát. Pro Česko jde o podstatný krok a věřím, že házenou posune. Jde o úžasný sport, kterému bych ráda popřála do budoucna jen to nejlepší.“

Ve funkci plánovaně skončí k 31. srpnu 2024.