Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Dorostenci nezahálí! V Plzni v rámci přípravy dvakrát vyzvou Švýcarsko

21/04/2023 | reprezentace, mládež
Přípravy jsou v plném proudu. Dorostenci se po měsíci a půl znovu sejdou v Plzni a v pětidenním kempu potrénují na blížící se mistrovství světa. To vypukne už první srpnový týden v Chorvatsku. Trenér mládežnické reprezentace Jiří Hynek nominoval osmnáctku hráčů, kteří se navíc dvakrát utkají se Švýcarskem.
Dorostenci nezahálí! V Plzni v rámci přípravy dvakrát vyzvou Švýcarsko

Už v úterý se opět setkají. Dorostenci se v rámci přípravy na šampionát setkají v Plzni, kde od úterý 25. dubna do soboty 29. dubna společně potrénují. Navíc svedou i dva přátelské zápasy se Švýcarskem, a to v pátek 28. od 18:00 a v sobotu 29. dubna od 11:00.

Veškeré přípravy mladých reprezentantů se upínají k blížícímu se mistrovství světa, které v první polovině srpna hostí Chorvatsko. Ve skupině C se utkají s Islandem, Egyptem a Japonskem. „Bude to zajímavá a těžká skupina. A my se popereme, jak nejvíc to půjde,“ zmínil po březnovém zveřejnění zápasů skupiny trenér dorostenců Jiří Hynek.

Další kemp proběhne až v červenci a bude zaměřen na finální ladění detailů před světovou akcí.

Nominace na přípravný kemp dorostenců v Plzni:

Brankáři: Vojtěch Košťálek (SKH Polanka n. O.), Pavel Dufek (HC Zubří)
Levá křídla: Ondřej Štěpán (TJ Sokol Nové Veselí), Jaroslav Honc (TJ Sokol Nové Veselí)
Levé spojky: Jonáš Josef (TJ Dukla Praha), Václav Košťálek (TJ Sokol Ostrava), Daniel Bláha (Talent tým Plzeňského kraje), Pavel Mancl (HC Zubří)
Střední spojky: David Flajsar (TJ Sokol Nové Veselí), Marek Popela (TJ Sokol Nové Veselí), Vojtěch Prašivka (SKH Polanka n. O.)
Pravé spojky: Dan Erebai (TJ Dukla Praha), Mikuláš Macur (TJ Dukla Praha)
Pravá křídla: Filip Matouš (HBC Jičín), Radek Navrátil (TJ Sokol Nové Veselí)
Pivoti: Ondřej Pazourek (SKKP Handball Brno), Pavel Ogoun (HBC Olomouc 1966), Adam Přerovský (HC Zubří)