Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Řádná příprava na šampionát. Dorostenky sehrají tři zápasy ve čtyřech dnech

01/04/2023 | reprezentace, mládež
Dorostenky čeká další mezinárodní měření. Na počátku dubna české reprezentantky potrénují v Hodoníně, poté se utkají se Slovenskem a následně zamíří do sousedního Rakouska, kde se střetnou dvakrát s tamním výběrem. Nominováno je 19 hráček, za hranice vyrazí patnáctka z nich.
Řádná příprava na šampionát. Dorostenky sehrají tři zápasy ve čtyřech dnech

Po parádních dvou výhrách nad Islandem vyzvou další evropské celky. Dorostenky se nejprve sejdou 3. dubna v Hodoníně, o den později se v tamní hale od 16:00 střetnou se Slovenskem.

Ve středu 5. dubna zavítají do Rakouska, kde se poprvé od 19:30 vyzvou domácí celek, odveta je naplánovaná na čtvrtek 6. dubna od 11:30. Následně se mladé házenkářky přesunou do Brna, kde kemp zakončí.

Nominace na přípravný kemp:
Brankářky:
 Pavlína Malantuková (DHK Baník Most), Nela Štrublová (DHK Litovel), Adéla Chvátalová (DHC Plzeň)
Pravá křídla: Tereza Pazderová (DHK Baník Most)
Pravé spojky:  Markéta Polanková (DHC Plzeň)
Střední spojky: Markéta Ešnerová (DHC Slavia Praha), Tereza Filípková (Handball club Zlín), Natálie Valoušková (DHK Baník Most), Magdaléna Růžková (DHC Plzeň), Anna Kocová (Sokol Písek), Bára Fuksová (Handball Club Zlín, z.s.), Viktorie Vrbková (DHC Slavia Praha)
Levé spojky: Melisa Holeňáková (DHC Slavia Praha), Anna Chaloupková (DHK Baník Most), Tereza Pospíšilová (Handball club Zlín)
Levé křídlo: Eliška Baroňová (DHC Slavia Praha), Viktorie Bezdičková (DHC Plzeň), Klhůfková Johanka (Handball Club Zlín)
Pivotka: Viktorie Pejšová (DHC Slavia Praha)

Hlavní trenérka: Petra Vítková
Technické vedení: Šárka Raisová
Asistent trenérky: Marek Kolář
Trenéři gólmanek: Michal Galia
Fyzioterapeut: Barbora Lešáková
Doktor: Soňa Galušková