Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Lístky na 2finále jsou v prodeji! O vítězi Českého poháru se rozhodne 6. března v Praze

01/02/2024 | soutěže
Už na začátku března to přijde. Třetí ročník 2finále Českého poháru přinese spoustu příběhů, po obhajobě triumfu touží mostecký Baník, který narazí na vyzyvatele z Kynžvartu. Mezi muži se střetnou v bitvě o pohár Karviná se Zubřím. Lístky jsou v prodeji, pro klubové fanoušky jsou k dispozici, stejně jako v předchozích letech, kotle.
Lístky na 2finále jsou v prodeji! O vítězi Českého poháru se rozhodne 6. března v Praze

Reprízu loňského mužského finále viděli diváci už v boji o nejlepší čtyřku. Karviná přehrála Plzeň 35:30 a po následujícím postupu přes Brno se probila znovu až těsně pod vrchol. Tentokrát bude chtít Baník uspět, cestu mu ovšem zkříží Zubří. To dokázalo přehrát Lovosice, Vsetín, Liberec a Litovel.

V ženské části pavouka bude obhajovat triumf Most, který před rokem udolal Slavii. Sešívané hráčky a úřadující mistryně MOL Ligy v semifinále přetlačil Kynžvart, který si poradil i s Pískem a Jindřichovým Hradcem. Baník udolal Zlín, Porubu a Zoru.

Projekt 2finále diváci uvidí už potřetí. První ročník po spojení mužského a ženského finále viděli diváci v Karlových Varech, druhý a třetí ročník hostila pražská UNYP ARENA. Lístky platí na oba duely, fanoušci klubů budou mít k dispozici kotle. Už jste to zažili?

👉 Lístky na 2finále Českého poháru jsou v prodeji 👈

2finále: 6. března (UNYP ARENA, Praha)

17:00 HCB Karviná – HC ROBE Zubří
19:30 DHK Baník Most – Házená Kynžvart