Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Otvírák sezony v Lovosicích: charitativní akce pro dobrou věc i souboj vítězů Ligy mistrů

02/09/2022 | soutěže
Galavečer házené, televizní utkání i pomoc pro dobrou věc. Lovosičtí Lovci vlétnou do nové sezony Chance Extraligy stylově, ročník 2022/2023 ponese v jejich podání motto „Věříme v budoucnost“. Kromě nabitého házenkářského programu a vzájemného duelu dvou vítězů Ligy mistrů: Pavla Horáka proti Stefanu Terzićovi, můžete přispět také na dobrou věc. Na pomoc paní Marušce, která nutně potřebuje asistenčního psa, půjde část z aukce dresů Lovců z minulé sezony, částka za každý vstřelený gól obou týmů i čtvrtina ze vstupného.
Otvírák sezony v Lovosicích: charitativní akce pro dobrou věc i souboj vítězů Ligy mistrů

Nový ročník Chance Extraligy odstartuje televizní utkání Lovosic s vicemistrem z Plzně, naladit ho můžete od 19 hodin na obrazovkách ČT sport Plus (dříve HBBTV) a od 20:00 pak v živém přenosu na ČT Sport. Ale velký význam má také přijít přímo do haly...

Lovci totiž pořádají již tradiční Otvírák sezony, který se pošesté v řadě koná na zimním lovosickém stadionu. Zápas bude i tentokrát součástí obřího mládežnického turnaje Házenkářský festival Lovosice, na němž startuje hned 72 týmů ve třech věkových kategoriích.

Oceněny budou zároveň mládežnické týmy Lovců, které v minulém ročníku sbíraly úspěchy. Mladší žáci se stali finalistou Házenkářského desetiboje, starší žáci obsadili 2. místo v Žákovské lize, mladší dorost skončil bronzový v 1. lize a starší dorost dokonce stříbrný.

A půjde také o dobrou věc.

V duchu motta „Lovci mají srdce“ klub podpoří paní Marušku, která nutně potřebuje asistenčního psa. Veškeré informace o charitativní akci si můžete přečíst na tomto odkaze.

Lovci přispějí částkou z aukce dresů z minulé sezony (probíhá zde), částkou za každý vstřelený gól obou týmů i čtvrtinou ze vstupného na sobotní duel. Zapojit se tak můžete také vy.

Organizační informace: Vstupenky na tento unikátní zápas budou v prodeji od pátečního dopoledne v akreditačním stanu Lovci Lovosice, který najdete před zimním stadionem (pátek 12 – 18, sobota 10 – 18). Přímo před zápasem pak budou v prodeji na pokladně vchodu tribuny C (vstup od Modly). Cena vstupenky je 120 Kč. Na toto utkání již platí permanentní vstupenky na novou sezonu, kterými se prokážete u pokladny před vstupem na stadion.

Upozornění pro fanoušky: k zimnímu stadionu není s ohledem na jeho rekonstrukci možné dojet autem. Je potřeba zaparkovat v jiných částech Lovosic a k zimnímu stadionu dojít pěšky. Všechny vstupenky, které jsou v prodeji pro veřejnost, jsou na stání.