Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Házená pomáhá! V Třeboni se bude vybírat na hospic, přispějí i střelci

18/02/2023 | soutěže, ostatní/různé
Ligový zápas pro dobrou věc. Jiskra Třeboň, která působí ve 2. lize mužů JVČ, se na utkání 15. kola proti týmu TJ Dolní Cerekev rozhodla uspořádat sbírku na mobilní hospic. Zápas se koná 25. února od 18 hodin, vstupné je dobrovolné a výtěžek poputuje právě pro účely zařízení.
Házená pomáhá! V Třeboni se bude vybírat na hospic, přispějí i střelci

Před sezonou se vrátili do klubu Jakub Jareš, Zdeněk Kubík, Jan Vitha a David Čapek, a hned v úvodu třeboňská čtveřice přilákala silnou diváckou kulisu. Na základě vysoké návštěvnosti se zrodila myšlenka pomoci těm, kteří ji potřebují. „Rozhodli jsme se, že na začátku jarní části uspořádáme zápas pro místní hospic,“ poodkrývá akci hráč Jiskry David Čapek.

Doufá, že se na utkání 25. února s Dolní Cerekví přijde podívat co nejvíc lidí. „Věříme, že fanoušci zase zaplní sportovní halu a že se na dobrovolném vstupném podaří vybrat slušnou částku, která kompletně poputuje na potřeby Hospice sv. Kleofáše,“ doplňuje.

Kromě přítomných diváků přispějí na zařízení i samotní hráči. „Dohodli jsme se, že za každý vstřelený gól přispějeme také. Velice nás potěšilo, že naši soupeři z Dolní Cerekve se rozhodli také přispět,“ sděluje s nadšením 37letý házenkář. „Jsme moc rádi, že se také zapojí. Potvrdili tím, že házenkáři jsou jedna rodina,“ uzavírá.

Foto + foto TOP: Martin Pavlík/Jiskra Třeboň