Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Kristýna Königová a Šárka Kapusniaková se připravují na Mistrovství Evropy W19 a W17

02/06/2021 | reprezentace
Dorostenecký i juniorský reprezentační tým ČR se aktuálně sešel na tréninkových kempech na své vrcholné evropské akce. Mladé hráčky klubů Karlovarského kraje jsou výkladní skříní rostoucích aktivit nejmladšího krajského svazu na házenkářské mapě.
Kristýna Königová a Šárka Kapusniaková se připravují na Mistrovství Evropy W19 a W17

 

Dorostenky W17 včetně Šárky Kapusniakové z Házená Kynžvart čeká Mistrovství Evropy v Černé Hoře, které proběhne ve dnech 5.8. - 15.8.2021. V základní skupině se Češky utkají s týmy Francie, Německa a Rumunska. 

Součástí týmu juniorek W19 jsou Kristýna Königová a Adéla Srpová, obě jsou hráčky Házené Kynžvart, odehrají evropský šampionát ve Slovinsku v termínu 8.7. - 18.7.2021. Oba týmy mají v rámci plánovaných akcí také soustředění v Lázních Kynžvart. Sportovní hala Milana Prokeše se tak stává pravidelnou štací českých házenkářských reprezentací, což nás velmi těší. I tentokrát se pokusíme pro hráčky a jejich realizační tým připravit co nejlepší podmínky a prostředí.

 

 

Příprava obou týmů byla s ohledem na koronavirové období velmi nestandardní a komplikovaná. Přesto ze slov trenérů obou realizačních týmů zaznívá velké odhodlání poprat se s osudem a vybojovat co nejlepší výsledek pro hráčky se lvíčkem na prsou. Komentář Michala Červenky a popis přípravy u týmu W17 najdete v článku na svazovém webu, stejně tak rozbor aktuální situace u kategorie W19 popisuje pro svazový web hlavní lodivod Dušan Poloz.

 

 

Oběma hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci a držíme palce. Ať jsou všechny vaše reprezentační zážitky nezapomenutelné a každý nelehký okamžik nadcházejících dnů vás do budoucna jen posilní.