Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Důležité rozhodnutí pro fanoušky! Na mistrovství Evropy se očkovaní návštěvníci nebudou muset prokazovat testy

11/01/2022 | reprezentace
Očkovaní fanoušci se nebudou muset před vstupem na zápasy evropského šampionátu testovat, o rozhodnutí informovaly slovenské orgány během úterního podvečera. Doporučujeme ovšem i nadále důsledně sledovat podmínky pro vstup na území Slovenské republiky.
Důležité rozhodnutí pro fanoušky! Na mistrovství Evropy se očkovaní návštěvníci nebudou muset prokazovat testy

Pro vstup na území Slovenska aktuálně čeští fanoušci potřebují platné očkování, jinak budou muset podstoupit stanovená karanténní opatření. Současně je nutné vyplnit před překročením hranic formulář, který si můžete zobrazit na tomto odkaze.

V přehledu podmínek vstupu na území Slovenské republiky naleznete mimo jiné také informace o postupu v případě, že nemůžete podstoupit očkování ze zdravotních důvodů.

Fanoušci se dostanou do haly na základě prokázání očkování, nemusí se tak testovat. Kontrolovány nebudou děti mladší věku 12 let a 2 měsíců. Každý návštěvník haly zároveň musí vyplnit tento dokument, který doporučujeme vytisknout ještě před cestou. V halách bude povinnost nosit po celou dobu pobytu uvnitř prostoru respirátor třídy FFP2.

Pokud nemáte zajištěné vstupenky, můžete si je zakoupit na portále EHF, nebo se zúčastnit naší soutěže o nejlepší komentář na oficiálním facebookovém profilu České házené. Čas máte až do středečních 15 hodin, nejlepší vzkazy do kabiny vybere kapitán mužstva Tomáš Mrkva.