Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

ODM LIVEBLOG #4: Kdo se stal vítězem ODM? Slavnostní ceremoniál pohledem objektivu!

27/06/2024 | soutěže
Čtvrtek se na jihu Čech nesl ve znamení bojů o umístění. Házenkáři si v předešlých třech dnech vybojovali své pozice, díky čemuž se nejlepší čtyři týmy v chlapecké i dívčí části dostaly do semifinále. Kdo se nakonec stal vítězem a jak vypadalo kompletní pořadí?
ODM LIVEBLOG #4: Kdo se stal vítězem ODM? Slavnostní ceremoniál pohledem objektivu!

Nejlepší týmy předvedly svou kvalitu!

Ne nadarmo dokráčel Plzeňský kraj v chlapeckém turnaji až pro zlato! Spolupráce rozhodně fungovala mezi všemi hráči, jednu z akcí vytvořil dlouhým pasem přes celé hřiště i sám brankář. Mrkněte na celou situaci na našem Facebooku.

Nádhernou kombinací se však blýskl i nakonec druhý Olomoucký kraj. Křižnou přihrávku přes celou šířku hřiště čekal jen málokdo, třešničkou na dortu pak bylo přesné zakončení. Zajímá vás celé video? Podívejte se na něj tady.


FOTO: Miloš Krásný

Plzeňský kraj předčil v chlapeckém finále Olomoucký kraj

Zlínský kraj rozehrál ranní utkání vítězně a slavil celkové 11. místo. V semifinále přestřílel Plzeňský kraj ten Ústecký a Olomoucký kraj porazil Jihomoravský 17:11. V utkání o 9. místo o jedinou branku přehrál Prahu Královéhradecký kraj a 7. místo slaví Vysočina. Jihočeský kraj o tři branky skolil Moravskoslezský kraj a Ústecký kraj si zcela jistě poradil v souboji o bronz s Jihomoravany. Hodně gólové finále nabídlo fanouškům skvělou podívanou se zlatou tečkou pro Plzeňský kraj.

Za Plzeňský kraj hrál i nejlepší střelec celého turnaje, a to Matěj Štochl se 45 brankami na kontě. Nikolas Fexa z Vysočiny zapsal 37 gólů a Matouš Khek s Luďkem Kylíškem 36.

Konečné pořadí chlapeckého turnaje:

1. místo: Plzeňský kraj
2. místo: Olomoucký kraj
3. místo: Ústecký kraj
4. místo: Jihomoravský kraj
5. místo: Jihočeský kraj
6. místo: Moravskoslezský kraj
7. místo: Kraj Vysočina
8. místo: Středočeský kraj
9. místo: Královéhradecký kraj
10. místo: Praha
11. místo: Zlínský kraj
12. místo: Liberecký kraj
13. místo: Pardubický kraj


FOTO: Anděla Křikavová (Olympiáda dětí a mládeže, Český olympijský tým), Miloš Vrátný, Michal Krásný

Dívčí finále ovládla Praha

Ranní zápolení započalo duelem o 11. místo, v němž si proti Středočeškám poradil Moravskoslezský kraj. V semifinále si vybojovaly finále Praha a Plzeňský kraj, hodně gólový zápas o 9. místo zase bral Ústecký kraj. Střet o 7. příčku jasně ovládl Olomoucký kraj a 5. skončily domácí Jihočešky. Bronz před Jihomoravankami bral Zlínský kraj a defenzivně orientované finále zvládla před Plzeňským krajem lépe Praha.

Adéla Polomíková z bronzového Zlínského kraje ovládla tabulku střelkyň se 31 brankami. Jen o dvě pozadu zůstala Andrea Schmierlerová a na pětadvaceti se srovnaly Nela Řežňáková a Lucie Rittichová.

Konečné pořadí dívčího turnaje:

1. místo: Praha
2. místo: Plzeňský kraj
3. místo: Zlínský kraj
4. místo: Jihomoravský kraj
5. místo: Jihočeský kraj
6. místo: Kraj Vysočina
7. místo: Olomoucký kraj
8. místo: Pardubický kraj
9. místo: Ústecký kraj
10. místo: Karlovarský kraj
11. místo: Moravskoslezský kraj
12. místo: Středočeský kraj


FOTO: Anděla Křikavová (Olympiáda dětí a mládeže, Český olympijský tým), Miloš Vrátný, Michal Krásný

Slavnostní ceremoniál pohledem objektivu!

Po odehrání všech zápasů přišel čas na slavnostní ceremoniál s vyhlášením vítězů. Pojďme se podívat na to, jak vypadalo předávání medailí pohledem objektivu!


FOTO+TOP: Michal Krásný