Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Výsledky Polanka Cupu: Medaile pro Frýdek-Místek i Kopřivnici

17/06/2024 | mládež
Jubilejní 30. ročník mezinárodního házenkářského Polanka Cupu je minulostí. V Polance nad Odrou se v hlavních kategoriích představilo 81 družstev, v miniházené jich bylo 22. Turnaj opět nabídl parádní podívanou a skvělé zápasy. A kdo se nakonec umístil na předních příčkách?

V hlavních kategoriích se představilo 81 družstev, dvaadvacet v miniházené. Hrálo se ve dvou areálech a ve sportovní hale, na sedmi hřištích se odehrálo okolo 300 utkání. Na turnaji startovaly týmy z České republiky a ze Slovenska, dorazili i Poláci. Na akci se objevila také výběrová družstva starších žáků a žaček Moravskoslezského kraje.

A jak to celé dopadlo? Nejmladší kategorii Mini 6+1 ovládl Pezinok, druhá byla Kopřivnice a třetí Náchod. V mladších žácích bere zlato Sokolnice, stříbro Chrzánov a bronz Napajedla.

Ve starších žácích zvítězily Ivančice před Kopřivnicí a Frýdkem-Místkem. Dorosteneckou kategorii pak ovládlo Velké Meziříčí, druhý byl Jičín a třetí Litovel.

(FOTO + TOP: Jindřich Šimeček)