Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Už jen týden! Prodej lístků do českého kotle na EURU bude otevřen pouze do 10. září

31/08/2023 | DŮLEŽITÉ!, reprezentace
Ještě přemýšlíte o tom, že byste jeli na největší EURO v dějinách? Moc neotálejte, prodej vstupenek do českého kotle skončí totiž už 10. září! V aktuální chvíli je do sektoru národního týmu prodáno přes 2 200 vstupenek, obrovský zájem o šampionát neslábne, naopak. Podrobný návod ke koupi lístků do speciálního sektoru naleznete uvnitř článku.
Už jen týden! Prodej lístků do českého kotle na EURU bude otevřen pouze do 10. září

O německé EHF EURO 2024 je mezi házenkářskými fanoušky napříč evropskými zeměmi obrovský zájem. Pět měsíců před šampionátem je vyprodáno přes 60 procent kapacity všech stadionů a jinak tomu není ani v Mnichově. Pro české fanoušky byla připravena speciální možnost zakoupení vstupenek do českého kotle, ta ale brzy skončí.

Už 10. září 2023.

Evropská házenkářská federace otevře po konci termínu místa pro všechny diváky. Pokud se tedy chcete přidat do českého kotle a zažít špičkovou atmosféru mezi svými, neváhejte a zarezervujte si místa už na konci září.

Harmonogram utkání českého národního týmu na EURU 2024

11. ledna (20:30): Dánsko – Česko

13. ledna (18:00): Česko – Portugalsko

15. ledna (18:00): Česko – Řecko

 

Návod:

1. Klikněte na tento odkaz 👉 Speciální link na lístky do ČESKÉHO KOTLE

2. Napište promo kód: EURO-CZE

3. Vyberte místa ve vyhrazených barevných sektorech U1, U2, U3, T2 a T3