Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Parádní novinka! Na zápase s Rumunskem bude pro fanoušky připravena obří fanzóna

06/05/2024 | reprezentace
Nařiďte si hodinky a vyrazte do Brna o něco dřív! Pro fanoušky bude totiž připravena parádní fanzóna, která se obmotá kolem Winning Group Areny a nabídne plno atrakcí pro děti, ale i pro rodiče. „Věřím, že si návštěvníci akci užijí, aktivit bude opravdu mnoho," těší se marketingový ředitel České házené Michal Špaček. Na místě bude také možné koupit reprezentační dresy, a to ve stánku partnera Leman Sport, českého distributora značek Molten a Rehband.
Parádní novinka! Na zápase s Rumunskem bude pro fanoušky připravena obří fanzóna

 „Dovolím si říct, že fanzóna bude na našich akcích největší, která kdy byla," odhaluje Michal Špaček. Na fanoušky čeká mnoho parádních novinek a zábavy, chybět nebude digitální stěna, hody na bránu, fotokoutek, stánky partnerů PUMA, Sportisimo, Leman Sport a samozřejmě ani DJ s občerstvením včetně alka i nealka. „Věříme, že dodáme fanouškům další nadstavbu tak, aby mohli zápasem žít o něco déle. Program samozřejmě vygraduje v hale před samotným zápasem," pokračuje marketingový ředitel ČSH.

Pak už přijde na řadu ČERVENÉ PEKLO.

Před halou a samozřejmě i v hale budete mít možnost navštívit hned několik stánků s výborným občerstvením. Počasí zatím hlásí krásných dvacet stupňů, parádnímu házenkářskému odpoledni tak nic nebrání. Fanzóna se otevře zájemců ve 12:00. Berte s sebou červené oblečení, pokud žádné v šatníku nemáte, na místě si bude možné koupit originální dres národního týmu.

Rozhodující zápas o mistrovství světa si nemůžete nechat ujít!