Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Na závěr loučení s legendou: Vstupenky na utkání s Izraelem jsou v prodeji!

18/03/2023 | reprezentace
Poslední, ale velmi důležitý. Národní tým zakončí kvalifikaci o ME 2024 zápasem s Izraelem. A vy můžete být u toho! Utkání je naplánované na neděli 30. dubna od 18:00 v hale Polárka ve Frýdku-Místku. Navíc se naposledy v reprezentačním dresu představí česká házenkářská legenda – brankář Martin Galia. Nenechte si ujít další jízdu svěřenců Xaviera Sabateho, vstupenky jsou již v prodeji.
Na závěr loučení s legendou: Vstupenky na utkání s Izraelem jsou v prodeji!

Ještě není splněno. O postupu na evropský šampionát může napovědět už utkání s Estonskem. Národní tým, kterému nyní náleží druhé místo v kvalifikační skupině, nenechá nic náhodě a o chce směrem k mistrovství vyslat jasný vzkaz – počítejte s námi!

Poslední kvalifikační boj svede reprezentace s Izraelem 30. dubna v hale Polárka ve Frýdku-Místku, start je naplánován na 18. hodinu. Utkání navíc bude okořeněno o jedno velké loučení, reprezentační kariéře coby hráč řekne sbohem úspěšný 43letý gólman Martin Galia. Nenechte si ujít úžasnou atmosféru a přijďte podpořit národní tým v cestě mezi elitu.


👉 Zajistěte si místo včas 👈