Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Jak se připravit na červené peklo proti Rumunsku? Recept je jednoduchý

10/05/2024 | reprezentace
Pekelná atmosféra už se blíží. Za pár hodin je to tu. Česko versus Rumunsko. Oba týmy chtějí postoupit, ale jen jeden se na světový šampionát nakonec dostane. A vy můžete být součástí něčeho nezapomenutelného. Červeného pekla, které 12. května zaplní tribuny brněnské haly. Jak se na něj nejlépe připravit?
Jak se připravit na červené peklo proti Rumunsku? Recept je jednoduchý

Je to vskutku jednoduché. Mezi základní výbavu, kterou 12. května budete potřebovat, patří oblečení. Každý z vás doma určitě najde alespoň jedno červené triko. Jestli máte i kalhoty, šály a čepice, tak všechno berte s sebou. Čím víc červené, tím víc pekelné.

Aby vás bylo slyšet je potřeba si pořádně naladit hlasivky. Pokřiky se totiž musí rozléhat po celé aréně!

Že vám hlasivky nestačí? A máte doma schovaný buben, na který jste hráli ve školní kapele? Tak teď se rozhodně bude hodit!

Jestli buben nevlastníte, tak nevadí! Třeba máte doma zapomenutou trubku, nebo alespoň frkačku z oslavy narozenin. Rozhodně ji můžete vzít s sebou!

Křičíme, bubnujeme, troubíme. A co když Tomáš Mrkva vychytá neuvěřitelnou střelu? Tak budeme přece i tleskat! Pokud vám nebudou stačit ruce, na svých místech najdete také tleskátko.

Na tribunách nesmí rozhodně chybět ani transparenty a vlajky. Pokud nemáte, ještě je čas nějaké sehnat nebo vytvořit!

Tak a už víte, jak se na červené peklo připravit. Bude to nezapomenutelné show, na které nesmíte chybět. Jestli ještě nemáte své místo na tribuně, pár lístků ještě máme. Tak berte, dokud jsou.